Karta atleta

Export do excelu
  • Kameník Tomáš
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 Praha 11.06.2010
60 m 07.5 h Praha 04.12.2010
100 m 12.00 Břeclav 09.10.2012
150 m 17.88 Praha 04.05.2012
150 m 17.74 h Praha-Stromovka 12.01.2013
200 m 23.48 Praha-Strahov 28.06.2012
200 m 23.20 h Praha-Stromovka 02.02.2013
300 m 37.05 Praha 04.05.2012
300 m 36.67 h Praha-Stromovka 12.01.2013
400 m 50.94 Třebíč 02.06.2013
400 m 50.53 h Vídeň 09.02.2013
600 m 1:58.86 Praha-Kotlářka 20.05.2008
600 m 1:23.20 h Brookings 12.02.2016
800 m 2:04.27 Kladno 24.09.2011
800 m 2:05.37 h Vermilion 03.02.2018
1000 m 2:55.48 Praha 09.10.2010
1000 m 2:57.05 h Praha-Stromovka 15.02.2011
1500 m 5:18.30 Praha-Eden 19.05.2009
60 m překážek 08.94 h Brookings 22.01.2016
100 m překážek 17.38 Praha 09.10.2010
110 m překážek 15.70 Macomb 13.05.2015
200 m překážek 35.03 Praha 15.09.2010
300 m překážek 43.86 Praha 10.06.2011
300 m překážek 42.11 h Brookings 22.01.2016
400 m překážek 53.92 Lawrence 20.04.2016
devítiboj 3325 Praha 09.10.2010
hod diskem 1kg 20.84 Praha 27.05.2009
hod oštěpem 600g 20.85 Praha - Kotlářka 17.09.2009
hod kriketovým míčkem 21.25 Praha-Kotlářka 20.05.2008
vrh koulí 4kg 08.94 Praha 09.10.2010
vrh koulí 5kg 08.11 Praha 14.09.2011
skok daleký 4.97 Praha 09.10.2010
skok daleký 3.62 h Praha-Juliska 07.01.2010
skok vysoký 1.43 Praha 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2011 CORNY středoškolský atletický pohár - celorepublikové kolo (Gymnázium Břeclav) 400 m/Dci/B5 4 Břeclav 56.7
27.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 400 m/J/B1 5 Praha-Kotlářka 56.39
27.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) dálka/J 23 Praha-Kotlářka 4.69
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) 200 m/Dci/B3 1 Kladno 24.67
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) 800 m/Dci/F 5 Kladno 2:04.27
22.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 6-10 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 100 m/J/B2 1 Praha-Kotlářka 12.47
22.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 6-10 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 400 m/J/B2 1 Praha-Kotlářka 54.79
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/F Praha 44.56
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci/F 8 Praha 08.11
08.09.2011 4. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4 a TJ ČZU Praha) dálka/M/F 7 Praha 5.07
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 200 m/Dci/B3 2 Praha 25.60
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 800 m/Dci/B 6 Praha 2:14.44
21.06.2011 3.kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha, AC PRAHA 1890) 800 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 2:17.72
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 3 Praha 54.07
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/F Praha 43.86
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 4 Praha 56.12
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B3 1 Praha 44.01
24.05.2011 MPD mužů a žen, 1. kolo 800 m/M/B1 3 Praha - Strahov 2:13.01
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B2 6 Praha 25.81
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/F 7 Praha 2:14.67
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R4 3 Praha-Stromovka 53.76
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 6 Praha-Stromovka 07.85
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 4 Praha-Stromovka 24.74
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B3 4 Praha-Stromovka 2:57.05
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 800 m/M/B3 7 Praha-Strahov 2:08.15
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/B1 1 Praha-Stromovka 54.45
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F 4 Praha-Stromovka 2:13.29
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B10 4 Praha-Strahov 18.94
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B8 4 Praha-Strahov 39.74
14.01.2011 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/M/B2 6 Praha-Strahov 1:31.08