Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Langerová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Praha - Strahov 22.06.2010
60 m 08.31 h Praha-Stromovka 04.02.2012
100 m 13.06 Praha 10.06.2011
150 m 19.65 Praha 12.06.2010
150 m 20.02 h Praha-Strahov 20.01.2012
200 m 26.94 Praha 10.05.2011
200 m 26.71 h Praha-Stromovka 05.02.2012
300 m 47.39 h Praha-Stromovka 06.12.2008
300 m 43.74 Praha 11.09.2010
800 m 2:57.07 Praha, Kotlářka 01.10.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 14.06 h Praha-Stromovka 27.02.2006
60 m překážek (0.76/7.70) 12.6 Praha-Vinohrady 24.06.2008
100 m překážek (0.76/8.50) 15.49 Praha 23.06.2012
100 m překážek (0.84) 17.14 Kolín 14.09.2013
300 m překážek (0.76) 47.47 Praha 23.06.2012
400 m překážek (0.76) 71.32 Praha 22.05.2012
skok vysoký 1.30 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 05.06.2008
skok daleký 4.48 h Praha-Strahov 28.01.2010
skok daleký 4.80 Praha 12.06.2010
vrh koulí 2kg 07.60 ZŠ Campanus 12.09.2007
vrh koulí 3kg 08.51 h Praha-Stromovka 10.02.2010
vrh koulí 3kg 09.44 Praha 15.10.2011
vrh koulí 4kg 07.44 Praha 08.09.2011
hod diskem 1kg 23.17 Praha - Strahov 24.05.2011
hod oštěpem 600g 22.28 Praha 14.09.2011
sedmiboj [Dky] 3131 Praha 15.10.2011
čtyřboj 1955 Praha, Kotlářka 01.10.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.37 h Praha-Stromovka 29.01.2011
60 m 08.36 Praha 06.05.2011
100 m 13.06 Praha 10.06.2011
200 m 26.77 h Praha-Stromovka 22.02.2011
200 m 26.94 Praha 10.05.2011
800 m 2:59.28 Praha 16.10.2011
100 m překážek (0.76/8.50) 17.95 Praha 15.10.2011
400 m překážek (0.76) 78.31 Praha - Kotlářka 05.10.2011
skok vysoký 1.30 Praha 15.10.2011
skok daleký 4.49 Kladno 24.09.2011
vrh koulí 3kg 09.44 Praha 15.10.2011
vrh koulí 4kg 07.44 Praha 08.09.2011
hod diskem 1kg 23.17 Praha - Strahov 24.05.2011
hod oštěpem 600g 22.28 Praha 14.09.2011
sedmiboj [Dky] 3131 Praha 15.10.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2011 11.veřejné závody - Smíšený víceboj žena-muž (SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Praha-Kotlářka 19.32
23.10.2011 11.veřejné závody - Smíšený víceboj žena-muž (SK Kotlářka Praha) 200 m/Dky Praha-Kotlářka 28.35
23.10.2011 11.veřejné závody - Smíšený víceboj žena-muž (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž Praha-Kotlářka 4.55
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 200 m/Dky/B1 2 Praha 27.26
16.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Dky/B 9 Praha 2:59.28
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Praha 17.95
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Dky/F Praha 1.30
16.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Dky/F 6 Praha 4.36
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha 09.44
16.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 600g/Dky/F 5 Praha 19.51
16.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj [Dky]/Dky/F 5 Praha 3131
11.10.2011 CORNY středoškolský atletický pohár - celorepublikové kolo (Gymnázium Břeclav) 200 m/Dky/B3 2 Břeclav 27.4
11.10.2011 CORNY středoškolský atletický pohár - celorepublikové kolo (Gymnázium Břeclav) vrh koulí 3kg/Dky/F 22 Břeclav 09.32
05.10.2011 Kotlářská míle (SK Kotlářka Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 2 Praha - Kotlářka 78.31
27.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 200 m/Jky/B3 1 Praha-Kotlářka 28.11
27.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) skok daleký/Jky 6 Praha-Kotlářka 4.44
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) 100 m/Dky/R1 5 Kladno 13.72
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) 100 m/Dky/FB 5 Kladno 14.19
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) skok daleký/Dky 8 Kladno 4.49
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) hod diskem 1kg/Dky 16 Kladno 21.64
22.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 6-10 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 200 m/Jky/B3 1 Praha-Kotlářka 28.10
22.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 6-10 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) vrh koulí 3kg/Jky 7 Praha-Kotlářka 08.93
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 3 Praha 13.74
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Dky/F 4 Praha 22.28
08.09.2011 4. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4 a TJ ČZU Praha) 100 m/Ž/B1 3 Praha 13.82
08.09.2011 4. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4 a TJ ČZU Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Praha 07.44
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 100 m/Dky/B1 Praha DNP
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 9 Praha 08.18
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) hod diskem 1kg/Dky/F Praha 22.18
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R3 2 Praha 13.16
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FA 5 Praha 13.06
11.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B1 Praha DNP
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B2 1 Praha 13.08
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dky/B3 Praha DNP
24.05.2011 MPD mužů a žen, 1. kolo 200 m/Ž/B1 1 Praha - Strahov 26.95
24.05.2011 MPD mužů a žen, 1. kolo hod diskem 1kg/Ž/F Praha - Strahov 23.17
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 5 Praha 13.38
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 1 Praha 26.94
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky/F 10 Praha 4.52
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B2 3 Praha 08.36
01.05.2011 57. Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 5 Kolín 13.45
01.05.2011 57. Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž/F Kolín 0
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 26.77
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 27.13
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R3 2 Praha-Stromovka 08.37
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FA 6 Praha-Stromovka 08.43
30.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B4 1 Praha-Stromovka 27.45