Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Kobiánová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 631 1038
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 2 - 1 1 -
- 1 - - - - 1 2 - - 2 - 1 - -
- 1 - 1 - - - - - 1 - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.50 Ostrava 31.05.2011
60 m 07.50 h Praha-Stromovka 21.02.2015
60 m 07.61 Cheb 20.08.2019
100 m 11.84 Tábor 18.06.2016
150 m 18.38 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 18.11 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 24.64 h Praha-Stromovka 22.02.2015
200 m 24.71 Kladno 28.08.2016
300 m 44.97 h Praha-Stromovka 11.02.2009
300 m 41.88 Sušice 17.05.2011
800 m 2:43.99 Praha 10.10.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 Praha 11.10.2008
60 m překážek (0.76/8.20) 10.57 h Praha-Juliska 14.01.2010
100 m překážek (0.76/8.20) 18.27 Praha 09.10.2010
skok vysoký 1.35 Praha 01.06.2011
skok daleký 5.25 Praha 31.08.2011
vrh koulí 3kg 08.98 h Praha-Stromovka 21.01.2009
vrh koulí 3kg 09.74 Praha-Eden 06.09.2010
hod diskem 1kg 18.95 Praha 15.09.2010
hod kladivem 3kg 18.80 Praha-Stromovka 05.05.2010
hod oštěpem 600g 15.40 Praha 10.10.2010
pohár rozhlasu 1176 Ústí nad Labem 03.06.2008
hod kriketovým míčkem 29.89 Praha 11.10.2008
pětiboj 2520 Praha 11.10.2008
sedmiboj [Zky] 3452 Praha 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 11.50 Ostrava 31.05.2011
60 m 07.64 h Praha-Stromovka 26.02.2011
60 m 08.47 Praha-Jeseniova 10.05.2011
100 m 12.20 Praha - Stromovka 21.05.2011
200 m 25.37 h Praha-Stromovka 27.02.2011
200 m 25.18 Praha - Stromovka 21.05.2011
300 m 41.88 Sušice 17.05.2011
skok vysoký 1.35 Praha 01.06.2011
skok daleký 5.25 Praha 31.08.2011
vrh koulí 3kg 09.37 Praha 01.06.2011
hod diskem 1kg 18.57 Praha 31.08.2011
pohár rozhlasu 1160 Praha-Jeseniova 10.05.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) 100 m/Ž/R1 3 Praha 12.95
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) 100 m/Ž/F2 Praha 13.07
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) skok daleký/Ž/F 9 Praha 4.76
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 1 Praha 12.69
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Praha 09.09
10.09.2011 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (Atletika Písek) 100 m/U23Z/R2 4 Písek 12.79
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 100 m/Dky/B1 1 Praha 12.81
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) skok daleký/Dky/F Praha 5.25
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) hod diskem 1kg/Dky/F 5 Praha 18.57
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R1 1 Praha 12.51
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA Praha 12.60
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 6 Praha 26.85
20.08.2011 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 2 Domažlice 12.66
20.08.2011 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/F Domažlice 12.57
25.06.2011 Memorijal Aleksander Marinković 100 m/Jky/B1 2 Beograd 12.30
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R2 1 Ostrava 12.44
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dky/F 4 Ostrava 12.48
19.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/R2 2 Ostrava 26.01
19.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/F 6 Ostrava 26.39
11.06.2011 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 100 m/Dky Veszprém 12.15
11.06.2011 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 200 m/Dky 4 Veszprém 25.39
07.06.2011 Praga Academica - extraligový mítink (USK Praha) 200 m/Ž/B2 1 Praha 25.44
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky/F 5= Praha 1.35
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha 09.37
31.05.2011 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 100 m/Ž/BA 5 Ostrava 12.57
31.05.2011 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 100 yardů/Ž/BA 4 Ostrava 11.50
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Ž/R1 1 Praha - Stromovka 12.46
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Ž/FA Praha - Stromovka 12.20
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 25.18
17.05.2011 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B1 2 Sušice 12.46
17.05.2011 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B2 1 Sušice 41.88
14.05.2011 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/Dky/R2 2 Uherské Hradiště 12.62
14.05.2011 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/Dky/FA Uherské Hradiště 12.34
14.05.2011 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Dky/FA Uherské Hradiště DNP
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 2 Praha 12.42
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 Praha DNP
10.05.2011 Obvodní kolo Pohár rozhlasu (SK ZŠ Jeseniova) 60 m/Žky/B5 1 Praha-Jeseniova 08.47
10.05.2011 Obvodní kolo Pohár rozhlasu (SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Jeseniova 08.79
10.05.2011 Obvodní kolo Pohár rozhlasu (SK ZŠ Jeseniova) pohár rozhlasu/Žky Praha-Jeseniova 1160
08.05.2011 Youth athletics-Sokol Grand Prix a Světový atletický den 2011 (do 19 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 1 Kolín 12.52
08.05.2011 Youth athletics-Sokol Grand Prix a Světový atletický den 2011 (do 19 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F Kolín 12.54
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 1 Praha-Stromovka 07.80
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/F Praha-Stromovka 07.64
27.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R4 1 Praha-Stromovka 25.37
27.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/F Praha-Stromovka 25.39
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 3 Praha-Stromovka 07.86
19.02.2011 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R2 4 Praha-Stromovka 07.90
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 3 Praha-Stromovka 25.89
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 1 Praha-Stromovka 07.87
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FA Praha-Stromovka 07.70
30.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B1 1 Praha-Stromovka 25.79
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 1 Praha-Stromovka 07.77
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B6 1 Praha-Stromovka 25.95
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 07.91
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B7 3 Praha-Stromovka 07.88