Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Havlíček
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.02.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 Ústí nad Labem 18.09.2011
60 m 08.29 h Chemnitz 07.01.2012
100 m 13.05 Ústí nad Labem 18.09.2011
150 m 19.55 h Praha-Strahov 20.01.2012
150 m 19.35 Bílina 07.08.2012
200 m 26.69 Ústí nad Labem 18.09.2011
200 m 26.27 h Praha 12.02.2012
300 m 44.63 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
300 m 41.45 Stará Boleslav 29.08.2012
400 m 69.52 Týniště nad Orlicí 08.08.2010
1000 m 3:29.38 Bílina 08.05.2011
60 m překážek (0.84) 10.01 h Praha-Stromovka 17.02.2011
100 m překážek (0.84) 14.95 Bílina 29.08.2011
200 m překážek (0.76) 30.47 Nové Město nad Metují 04.09.2011
300 m překážek (0.84) 45.84 Bílina 19.05.2012
400 m překážek (0.91) 70.35 Kladno 25.08.2012
skok vysoký 1.60 h Praha 12.02.2012
skok vysoký 1.60 Bílina 28.04.2012
skok o tyči 0 Bílina 07.05.2011
skok daleký 5.38 h Chemnitz 07.01.2012
skok daleký 5.07 Meziboří 13.05.2012
trojskok 10.67 h Praha-Strahov 20.01.2012
trojskok 10.74 Pardubice 22.09.2012
vrh koulí 4kg 07.40 Bílina 08.05.2011
hod diskem 1kg 19.43 Bílina 07.05.2011
hod oštěpem 600g 20.12 Bílina 07.05.2011
trojboj 1439 Ústí nad Labem 18.09.2011
devítiboj 3040 Bílina 08.05.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.37 h Praha-Stromovka 17.02.2011
60 m 08.18 Ústí nad Labem 18.09.2011
100 m 13.05 Ústí nad Labem 18.09.2011
150 m 20.31 h Praha-Strahov 13.02.2011
150 m 19.5 Děčín 26.08.2011
200 m 26.69 Ústí nad Labem 18.09.2011
300 m 44.63 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
300 m 43.76 Děčín 22.04.2011
1000 m 3:29.38 Bílina 08.05.2011
60 m překážek (0.84) 10.01 h Praha-Stromovka 17.02.2011
100 m překážek (0.84) 14.95 Bílina 29.08.2011
200 m překážek (0.76) 30.47 Nové Město nad Metují 04.09.2011
skok vysoký 1.58 Meziboří 31.07.2011
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 17.12.2011
skok o tyči 0 Bílina 07.05.2011
skok daleký 5.18 h Praha-Strahov 13.02.2011
skok daleký 5.05 Olomouc 22.06.2011
vrh koulí 4kg 07.40 Bílina 08.05.2011
hod diskem 1kg 19.43 Bílina 07.05.2011
hod oštěpem 600g 20.12 Bílina 07.05.2011
trojboj 1439 Ústí nad Labem 18.09.2011
devítiboj 3040 Bílina 08.05.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2011 Lounská vánoční laťka ve skoku vysokém s hudbou (ASK ELNA Počerady) skok vysoký/Žci Louny 1.54
17.12.2011 Vánoční hala žactva, 36. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R4 4 Praha - Strahov 10.38
17.12.2011 Vánoční hala žactva, 36. ročník (USK Praha) skok vysoký/Žci/F 13 Praha - Strahov 1.55
17.12.2011 Vánoční hala žactva, 36. ročník (USK Praha) skok daleký/Žci/F 15 Praha - Strahov 4.98
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) 60 m/Žci Ústí nad Labem 08.18
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) 100 m/Žci Ústí nad Labem 13.05
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) 200 m/Žci Ústí nad Labem 26.69
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) trojboj/Žci Ústí nad Labem 1439
03.09.2011 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 7 Nové Město nad Metují 15.70
04.09.2011 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (SK Nové Město nad Metují) 200 m překážek (0.76)/Žci/R2 5 Nové Město nad Metují 30.47
29.08.2011 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/B 1 Bílina 14.95
29.08.2011 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žci/B 3 Bílina 33.42
29.08.2011 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žci Bílina 4.89
26.08.2011 Večerní závody (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Děčín 15.6
26.08.2011 Večerní závody (ASK Děčín) 150 m/Žci/F Děčín 19.5
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B5 6 Stará Boleslav 19.64
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/M/B3 3 Stará Boleslav 30.83
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M 8 Stará Boleslav 4.94
20.08.2011 Bílinská půlka - 39. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B4 4 Bílina 26.99
13.08.2011 Velká cena ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/M/R3 3 Louny 13.47
13.08.2011 Velká cena ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žci/F 4 Louny 13.36
13.08.2011 Velká cena ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 300 m/M/B5 2 Louny 44.22
13.08.2011 Velká cena ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) skok vysoký/Žci Louny 1.45
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žci/B 3 Bílina 30.57
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/M/B3 1 Bílina 30.57
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) skok vysoký/M 6 Bílina 1.50
31.07.2011 Velké ceny měst Meziboří a Litvínova (AK Chemopetrol Litvínov) skok vysoký/M Meziboří 1.58
31.07.2011 Velké ceny měst Meziboří a Litvínova (AK Chemopetrol Litvínov) skok daleký/M 6 Meziboří 4.97
23.07.2011 Velká cena Nového Města nad Metují - extraligový mítink (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/F Nové Město nad Metují 08.24
24.06.2011 HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky (Olomoucký krajský atletický svaz, technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 3 Olomouc 15.41
22.06.2011 HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky (Olomoucký krajský atletický svaz, technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc) skok daleký/Žci/KA 13 Olomouc 5.05
12.06.2011 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Děčín 15.50
12.06.2011 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (ASK Děčín) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Děčín 31.48
12.06.2011 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (ASK Děčín) skok daleký/Žci/F 4 Děčín 5.21
19.05.2011 Pohár rozhlasu staršího žactva - okresní kolo (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/B3 7 Třebíč 08.48
19.05.2011 Pohár rozhlasu staršího žactva - okresní kolo (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žci/F 32 Třebíč 4.49
15.05.2011 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (USK VŠEM Ústí n/L.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 2 Ústí nad Labem 31.42
15.05.2011 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (USK VŠEM Ústí n/L.) skok daleký/Žci Ústí nad Labem 4.96
15.05.2011 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (USK VŠEM Ústí n/L.) skok vysoký/Žci Ústí nad Labem 1.49
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 60 m/Žci/B1 3 Bílina 08.35
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 1000 m/Žci Bílina 3:29.38
07.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Bílina 15.81
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) skok vysoký/Žci Bílina 1.52
07.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) skok o tyči/Žci 6 Bílina 0
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) skok daleký/Žci Bílina 5.07
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Žci 5 Bílina 07.40
07.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) hod diskem 1kg/Žci 5 Bílina 19.43
07.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Žci 5 Bílina 20.12
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) devítiboj/Žci Bílina 3040
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B2 6 Praha 08.45
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B10 4 Praha 43.88
04.05.2011 1. kolo KPD staršího žactva (USK VŠEM Ústí nad Labem) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Ústí nad Labem 15.60
04.05.2011 1. kolo KPD staršího žactva (USK VŠEM Ústí nad Labem) skok vysoký/Žci Ústí nad Labem 1.45
04.05.2011 1. kolo KPD staršího žactva (USK VŠEM Ústí nad Labem) skok daleký/Žci Ústí nad Labem 5.02
30.04.2011 Zahajovací závody (AK Bílina) 60 m/M/B4 6 Bílina 08.59
30.04.2011 Zahajovací závody (AK Bílina) skok daleký/M 8 Bílina 5.24
27.04.2011 Zahajovací závody (USK VŠEM Ústí nad Labem) 60 m/Dci/R 6 Ústí nad Labem 08.37
27.04.2011 Zahajovací závody (USK VŠEM Ústí nad Labem) 300 m/Dci/R 4 Ústí nad Labem 44.81
27.04.2011 Zahajovací závody (USK VŠEM Ústí nad Labem) skok daleký/Žci Ústí nad Labem 4.92
22.04.2011 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém mužů a žen (ASK Děčín) 60 m/Žci/B5 4 Děčín 08.33
22.04.2011 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém mužů a žen (ASK Děčín) 300 m/Žci/B4 2 Děčín 43.76
22.04.2011 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém mužů a žen (ASK Děčín) skok daleký/Žci Děčín 5.14
09.04.2011 Běh Kyselkou - KP v přespolním běhu (AK Bílina) Přespolní běh/Žci 7 Bílina 0:09:57
12.03.2011 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žci/R1 4 Jablonec nad Nisou 44.63
17.02.2011 5. veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 08.37
17.02.2011 5. veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 8 Praha-Stromovka 10.01
17.02.2011 5. veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 5 Praha-Stromovka 5.08
13.02.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Ústí nad Labem) 150 m/Žci/B2 1 Praha-Strahov 20.31
13.02.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Ústí nad Labem) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Praha-Strahov 10.33
13.02.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Ústí nad Labem) skok daleký/Žci Praha-Strahov 5.18