Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Kozáková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Česká Lípa
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - 1 - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 03.68 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
50 m 08.2 Varnsdorf 12.08.2007
60 m 08.16 h Jablonec nad Nisou 01.02.2014
60 m 08.46 Děčín 25.04.2014
100 m 13.30 Jablonec nad Nisou 07.06.2014
150 m 21.30 Liberec 17.06.2009
150 m 21.24 h Jablonec nad Nisou 05.11.2011
200 m 29.2 Kolín 21.08.2011
200 m 29.17 h Jablonec nad Nisou 04.02.2012
300 m 53.2 Turnov 29.09.2007
300 m 49.45 h Jablonec nad Nisou 06.12.2008
800 m 2:47.52 Jablonec nad Nisou 08.05.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 11.03 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
60 m překážek (0.76/8.50) 09.86 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
60 m překážek (0.84) 10.45 h Jablonec nad Nisou 09.03.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 16.55 Stará Boleslav 04.05.2013
200 m překážek (0.76) 35.32 Turnov 15.06.2011
skok vysoký 1.35 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
skok daleký 5.14 Bílina 06.08.2013
skok daleký 5.01 h Jablonec nad Nisou 19.01.2014
trojskok 11.29 h Jablonec nad Nisou 01.02.2014
trojskok 11.71 Třinec 29.06.2014
vrh koulí 3kg 06.42 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
hod diskem 1kg 18.04 Mladá Boleslav 05.06.2011
hod oštěpem 600g 14.98 Česká Lípa 30.04.2011
hod kriketovým míčkem 30.62 Jablonec nad Nisou 08.05.2009
pětiboj 2368 Jablonec nad Nisou 08.05.2009
sprintérský trojboj 1601 Kolín 21.08.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 03.68 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
60 m 09.11 Kolín 21.08.2011
60 m 08.65 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
100 m 14.53 Kolín 21.08.2011
150 m 23.35 Česká Lípa 30.04.2011
150 m 21.24 h Jablonec nad Nisou 05.11.2011
200 m 29.2 Kolín 21.08.2011
100 m překážek (0.76/8.50) 20.21 Liberec 07.05.2011
200 m překážek (0.76) 35.32 Turnov 15.06.2011
skok daleký 4.57 Kladno 25.06.2011
skok daleký 4.79 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
hod diskem 1kg 18.04 Mladá Boleslav 05.06.2011
hod oštěpem 600g 14.98 Česká Lípa 30.04.2011
sprintérský trojboj 1601 Kolín 21.08.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2011 Silvestrovská hala chodců a rámcové závody (AC Slovan Liberec o.s.) 40 yardů/Žky 7 Jablonec nad Nisou 03.68
27.12.2011 Silvestrovská hala chodců a rámcové závody (AC Slovan Liberec o.s.) skok daleký/Žky 5 Jablonec nad Nisou 4.79
03.12.2011 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 08.65
05.11.2011 Mezistátko (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/B3 1 Jablonec nad Nisou 21.24
05.11.2011 Mezistátko (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žky/F Jablonec nad Nisou 4.56
08.10.2011 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky 17 Stará Boleslav 4.57
01.10.2011 2. ročník českolipského desetiboje (AC Česká Lípa) skok daleký/Ž 4 Česká Lípa 4.56
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky 11 Hradec Králové 4.50
14.09.2011 3. kolo KPD staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žky/F 11 Jablonec nad Nisou 4.48
14.09.2011 3. kolo KPD staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod diskem 1kg/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 15.79
03.09.2011 3. kolo KPD dorostu a juniorů a KP dorostenců a dorostenek v běhu na 3000 metrů (AC TJ Jičín) skok daleký/Dky/F 10 Jičín 4.49
03.09.2011 3. kolo KPD dorostu a juniorů a KP dorostenců a dorostenek v běhu na 3000 metrů (AC TJ Jičín) hod diskem 1kg/Dky/F 5 Jičín 16.53
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/Ž/F 9 Česká Lípa 4.37
21.08.2011 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 7 Kolín 09.11
21.08.2011 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 4 Kolín 14.53
21.08.2011 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B3 3 Kolín 29.2
21.08.2011 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 14 Kolín 1601
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok daleký/Ž 7 Kladno 4.57
15.06.2011 2. kolo KPD staršího žactva (AC SYNER Turnov) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 4 Turnov 35.32
15.06.2011 2. kolo KPD staršího žactva (AC SYNER Turnov) skok daleký/Žky/F 4 Turnov 4.70
12.06.2011 Přebor Libereckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AC TJ Jičín) skok daleký/Žky/F 7 Jičín 4.47
12.06.2011 Přebor Libereckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AC TJ Jičín) hod diskem 1kg/Žky/F 9 Jičín 14.79
05.06.2011 2. kolo krajského přeboru juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav o.s.) hod diskem 1kg/Dky 8 Mladá Boleslav 18.04
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F 11 Praha 4.56
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) skok daleký/Ž/F 15 Děčín 4.15
07.05.2011 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 4 Liberec 20.21
07.05.2011 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec) skok daleký/Dky/F 9 Liberec 4.28
30.04.2011 Velká cena České Lípy v atletice (AC Česká Lípa) 150 m/Žky/B2 2 Česká Lípa 23.35
30.04.2011 Velká cena České Lípy v atletice (AC Česká Lípa) hod oštěpem 600g/Ž 6 Česká Lípa 14.98