Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Kozlíková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Stará Boleslav 18.06.2010
60 m 08.83 h Praha 10.12.2011
100 m 13.35 Beroun 14.06.2015
150 m 20.93 Nová Paka 06.08.2011
150 m 20.01 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 26.75 h Praha - Stromovka 05.02.2017
200 m 26.28 Praha - Eden 09.06.2018
300 m 44.03 Praha 14.05.2013
300 m 44.33 h Praha - Strahov 20.01.2017
400 m 58.36 Nové Město nad Metují 03.06.2017
400 m 59.50 h Praha-Stromovka 03.02.2018
500 m 1:23.01 h Praha - Strahov 20.01.2017
600 m 1:52.23 Domažlice 26.09.2009
800 m 2:44.09 h Praha 12.02.2012
vrh koulí 3kg 11.51 h Praha-Strahov 03.02.2013
vrh koulí 3kg 10.98 Domažlice 08.06.2013
vrh koulí 4kg 10.67 Plzeň 07.06.2014
vrh koulí 4kg 10.18 h Praha-Strahov 31.01.2015
hod diskem 1kg 18.32 Kolín 09.06.2012
sprintérský trojboj 1723 Praha 07.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 Domažlice 20.08.2011
60 m 08.83 h Praha 10.12.2011
100 m 14.01 Stará Boleslav 31.08.2011
150 m 21.12 h Praha-Strahov 09.01.2011
150 m 20.93 Nová Paka 06.08.2011
200 m 28.53 Stará Boleslav 31.08.2011
200 m 28.46 h Praha 10.12.2011
300 m 45.57 h Praha-Strahov 09.01.2011
300 m 45.39 Praha 29.06.2011
vrh koulí 3kg 08.14 Stará Boleslav 17.04.2011
sprintérský trojboj 1723 Praha 07.09.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2011 Vánoční hala žactva, 36. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B5 1 Praha - Strahov 46.47
10.12.2011 Středočeský krajský přebor družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Ž/F5 4 Praha 08.83
10.12.2011 Středočeský krajský přebor družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/F7 Praha 28.46
03.12.2011 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.91
03.12.2011 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 47.13
14.09.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/F Stará Boleslav 14.30
14.09.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/F Stará Boleslav 29.03
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/Ž/B3 2 Praha 08.88
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/B2 3 Praha 14.26
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B3 2 Praha 28.89
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/Ž/F 11 Praha 1723
03.09.2011 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Jky/F MS Stará Boleslav 45.61
31.08.2011 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/B1 5 Stará Boleslav 14.01
31.08.2011 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B2 1 Stará Boleslav 28.53
20.08.2011 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R1 5 Domažlice 08.98
20.08.2011 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žky/F1 6 Domažlice 46.70
06.08.2011 Východočeské turné (TJ Sokol Nová Paka) 150 m/Ž/B2 2 Nová Paka 20.93
29.06.2011 4. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B1 4 Praha 45.39
10.06.2011 III. kolo KPD Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B2 Stará Boleslav DNP
10.06.2011 III. kolo KPD Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Žky/B3 MS Stará Boleslav 46.79
10.06.2011 III. kolo KPD Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky MS Stará Boleslav DNF
15.05.2011 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (T.J. Sokol Kolín) 300 m/Žky/B1 5 Kolín 46.81
05.05.2011 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B3 3 Kladno 22.40
05.05.2011 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B2 1 Kladno 47.55
05.05.2011 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky 7 Kladno 07.82
17.04.2011 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav 08.14
09.01.2011 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A.C. TEPO Kladno, Loko Beroun,) 150 m/Žky/B3 Praha-Strahov 21.12
09.01.2011 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A.C. TEPO Kladno, Loko Beroun,) 300 m/Žky/B1 4 Praha-Strahov 45.57