Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Najman
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 Ústí nad Labem 17.09.2015
60 m 07.52 h Praha - Stromovka 11.02.2017
100 m 11.74 Olomouc 27.05.2017
150 m 18.88 Bílina 07.09.2014
200 m 26.00 Lovosice 01.06.2014
400 m 56.39 h Praha-Strahov 08.02.2015
400 m 54.35 Kolín 02.06.2018
800 m 2:50.38 Bílina 20.05.2012
1000 m 3:10.22 Bílina 27.04.2014
1000 m 2:59.30 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 5:06.57 Praha-Eden 21.05.2016
60 m překážek (0.76) 10.30 Ústí nad Labem 05.10.2011
60 m překážek (0.76) 11.04 h Praha-Strahov 05.02.2012
60 m překážek (0.84) 09.65 h Praha-Strahov 26.01.2014
60 m překážek (0.91) 08.83 h Praha-Stromovka 02.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.82 h Praha - Strahov 29.01.2017
60 m překážek (1.06) 09.23 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m překážek (0.84) 15.06 Lovosice 08.06.2014
110 m překážek (0.91) 15.86 Jihlava 08.05.2016
110 m překážek (0.99) 15.82 Bílina 07.05.2017
200 m překážek (0.76) 28.50 Lovosice 08.06.2014
skok vysoký 1.88 h Praha - Strahov 29.01.2017
skok vysoký 1.91 Bílina 06.05.2017
skok o tyči 3.60 Bílina 06.05.2018
skok o tyči 3.60 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 6.65 h Praha - Strahov 29.01.2017
skok daleký 6.75 Kolín 02.06.2018
trojskok 13.07 h Praha-Stromovka 15.02.2015
trojskok 12.97 Ostrava 21.06.2015
vrh koulí 3kg 08.80 Ústí nad Labem 25.04.2012
vrh koulí 3kg 12.48 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
vrh koulí 4kg 11.78 Most 27.05.2014
vrh koulí 4kg 12.95 h Jablonec nad Nisou 27.12.2014
vrh koulí 5kg 14.45 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 5kg 14.31 Jihlava 07.05.2016
vrh koulí 6kg 13.57 h Praha - Strahov 29.01.2017
vrh koulí 6kg 14.13 Bílina 28.04.2018
vrh koulí 7,26kg 12.26 h Praha - Strahov 27.01.2019
vrh koulí 7,26kg 13.07 Děčín 29.08.2020
hod diskem 1kg 39.54 Lovosice 13.05.2014
hod diskem 1,5kg 45.27 Bílina 18.06.2016
hod diskem 1,75kg 45.70 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
hod diskem 2kg 38.60 Děčín 29.08.2020
hod kladivem 6kg 42.43 Stará Boleslav 22.08.2018
hod kladivem 7,26kg 40.44 Ústí nad Labem 14.06.2020
hod oštěpem 600g 44.36 Bílina 26.04.2014
hod oštěpem 700g 51.70 Kolín 30.06.2016
hod oštěpem 800g 61.03 Brno 25.08.2020
hod kriketovým míčkem 57.51 Bílina 18.09.2012
pětiboj 1642 Ústí nad Labem 04.10.2012
sedmiboj hala [Zci] 3409 h Praha-Stromovka 08.02.2014
sedmiboj hala [Dci] 4548 h Praha-Stromovka 14.02.2016
sedmiboj hala [J] 4651 h Praha - Stromovka 12.02.2017
sedmiboj hala [M] 4403 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
trojboj 0668 Ústí nad Labem 18.09.2011
devítiboj 4876 Praha 13.07.2014
desetiboj [Dci] 5938 Praha-Eden 21.05.2016
desetiboj [J] 6354 Olomouc 28.05.2017
sprintérský trojboj 1175 Ústí nad Labem 23.09.2012
30 m 03.28 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 Ústí nad Labem 05.10.2011
100 m 15.04 Ústí nad Labem 18.09.2011
200 m 30.38 Ústí nad Labem 18.09.2011
800 m 3:08.75 Bílina 08.05.2011
60 m překážek (0.76) 10.30 Ústí nad Labem 05.10.2011
skok vysoký 1.50 Olomouc 22.06.2011
skok daleký 4.44 Olomouc 23.06.2011
hod kriketovým míčkem 51.77 Ústí nad Labem 05.10.2011
pětiboj 1215 Bílina 08.05.2011
trojboj 0668 Ústí nad Labem 18.09.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2011 Přebor USK VŠEM v pětiboji - mladší žactvo (USK VŠEM Ústí n/L.) 60 m/Žcm/B1 1 Ústí nad Labem 08.45
05.10.2011 Přebor USK VŠEM v pětiboji - mladší žactvo (USK VŠEM Ústí n/L.) 800 m/Žcm/B 11 Ústí nad Labem 3:52.55
05.10.2011 Přebor USK VŠEM v pětiboji - mladší žactvo (USK VŠEM Ústí n/L.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Ústí nad Labem 10.30
05.10.2011 Přebor USK VŠEM v pětiboji - mladší žactvo (USK VŠEM Ústí n/L.) skok daleký/Žcm 11 Ústí nad Labem 2.20
05.10.2011 Přebor USK VŠEM v pětiboji - mladší žactvo (USK VŠEM Ústí n/L.) hod kriketovým míčkem/Žcm Ústí nad Labem 51.77
05.10.2011 Přebor USK VŠEM v pětiboji - mladší žactvo (USK VŠEM Ústí n/L.) pětiboj/Žcm 5 Ústí nad Labem 1143
20.09.2011 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Bílina) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Bílina 10.87
20.09.2011 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žcm 4 Bílina 1.36
20.09.2011 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žcm 10 Bílina 3.92
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) 60 m/Žcm 4 Ústí nad Labem 09.22
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) 100 m/Žcm 6 Ústí nad Labem 15.04
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) 200 m/Žcm Ústí nad Labem 30.38
18.09.2011 Národní závody mládeže - sprinterské víceboje (USK VŠEM) trojboj/Žcm 5 Ústí nad Labem 0668
22.06.2011 HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky (Olomoucký krajský atletický svaz, technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc) skok vysoký/Žcm/KB 8= Olomouc 1.50
24.06.2011 HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky (Olomoucký krajský atletický svaz, technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc) skok vysoký/Žcm/F 13 Olomouc 1.40
23.06.2011 HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky (Olomoucký krajský atletický svaz, technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc) skok daleký/Žcm/KA 9 Olomouc 4.44
14.06.2011 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Bílina) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Bílina 10.71
14.06.2011 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žcm Bílina 1.49
14.06.2011 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žcm 5 Bílina 4.50
29.05.2011 Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AK Chemopetrol Litvínov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Meziboří 11.16
29.05.2011 Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AK Chemopetrol Litvínov) skok daleký/Žcm Meziboří 4.31
29.05.2011 Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AK Chemopetrol Litvínov) hod kriketovým míčkem/Žcm Meziboří 51.53
17.05.2011 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žacta (ASK Děčín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Děčín 11.25
17.05.2011 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žacta (ASK Děčín) skok vysoký/Žcm/F Děčín 1.34
17.05.2011 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žacta (ASK Děčín) skok daleký/Žcm/F 10 Děčín 3.99
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 60 m/Žcm/B1 4 Bílina 09.49
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 800 m/Žcm/B1 10 Bílina 3:08.75
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 1 Bílina 11.06
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) skok daleký/Žcm 7 Bílina 4.24
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Bílina 42.76
08.05.2011 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) pětiboj/Žcm 6 Bílina 1215
03.05.2011 1. kolo KPD mladšího žactva (AK Chemopetrol Litvínov) skok vysoký/Žcm Meziboří 1.35
03.05.2011 1. kolo KPD mladšího žactva (AK Chemopetrol Litvínov) skok daleký/Žcm Meziboří 4.21
03.05.2011 1. kolo KPD mladšího žactva (AK Chemopetrol Litvínov) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Meziboří 47.67
01.05.2011 Májové závody (USK VŠEM Ústí nad Labem ) skok daleký/Žcm Ústí nad Labem 4.24
27.04.2011 Zahajovací závody (USK VŠEM Ústí nad Labem) skok daleký/Žcm Ústí nad Labem 4.46