Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Groček
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Vlašim, z.s.
  • Trenér: Groček Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m 07.53 Kolín 18.08.2021
100 m 11.57 Pacov 17.07.2021
150 m 23.46 h Praha-Strahov 16.02.2013
150 m 20.12 Praha 23.06.2015
200 m 23.38 Tábor 07.09.2021
400 m 51.42 Domažlice 17.09.2021
800 m 3:11.30 Kolín 25.05.2012
1500 m 5:26.00 Pacov 18.07.2021
60 m překážek (0.76) 11.92 Kolín 25.05.2012
60 m překážek (0.76) 11.75 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
60 m překážek (0.99) 08.98 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m překážek (1.06) 09.25 h Praha - Strahov 11.01.2020
110 m překážek (0.99) 15.93 Kladno 11.05.2019
110 m překážek (1.06) 15.39 Plzeň 28.08.2021
skok vysoký 1.74 Pacov 13.07.2019
skok o tyči 3.00 Kolín 19.09.2021
skok daleký 6.34 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 6.21 Přerov 21.07.2021
vrh koulí 3kg 11.83 Kolín 29.09.2013
vrh koulí 3kg 12.00 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
vrh koulí 4kg 15.48 Plzeň 12.09.2015
vrh koulí 4kg 14.60 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 14.44 h Praha - Strahov 04.02.2017
vrh koulí 5kg 16.04 Třebíč 23.09.2017
vrh koulí 6kg 16.01 h Praha - Stromovka 24.02.2019
vrh koulí 6kg 15.93 Pacov 13.07.2019
vrh koulí 7,26kg 13.75 h Praha - Strahov 12.01.2019
vrh koulí 7,26kg 14.50 Stará Boleslav 12.06.2021
hod diskem 1kg 45.29 Kladno 26.04.2015
hod diskem 1,5kg 44.48 Třebíč 23.09.2017
hod diskem 1,75kg 43.89 Kladno 11.05.2019
hod diskem 2kg 42.28 Pacov 10.07.2021
hod kladivem 4kg 35.68 Praha 23.06.2015
hod kladivem 5kg 40.13 Kolín 28.10.2017
hod kladivem 6kg 33.62 Kolín 14.04.2018
hod kladivem 7,26kg 28.36 Sázava 03.10.2020
hod oštěpem 500g 28.16 Vlašim 24.08.2013
hod oštěpem 600g 52.11 Praha 19.09.2015
hod oštěpem 700g 57.67 Kolín 08.05.2017
hod oštěpem 800g 55.33 Pacov 27.05.2018
hod břemenem 10kg 14.62 Kolín 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 62.20 Brno 11.09.2013
středoškolský pohár 2484 Kolín 03.10.2018
pětiboj 0914 Pacov 14.07.2012
desetiboj [J] 5858 Pacov 14.07.2019
desetiboj [M] 6080 Pacov 18.07.2021
klasický pětiboj 2710 Kolín 22.08.2018
sprintérský trojboj 2159 Kolín 18.08.2021
vrhačský trojboj 2228 Kolín 19.08.2017
vrhačský čtyřboj 2647 Kolín 19.08.2017
vrhačský pětiboj 3228 Kolín 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.81 Pacov 14.07.2012
60 m 09.43 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
150 m 24.17 Vlašim 18.09.2012
800 m 3:11.30 Kolín 25.05.2012
60 m překážek (0.76) 11.92 Kolín 25.05.2012
60 m překážek (0.76) 11.92 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
skok daleký 3.37 Pacov 14.07.2012
vrh koulí 3kg 09.55 Čáslav 08.06.2012
vrh koulí 3kg 09.14 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
hod oštěpem 600g 28.52 Vlašim 18.09.2012
hod kriketovým míčkem 54.30 Brno 12.09.2012
pětiboj 0914 Pacov 14.07.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žcm/B1 5 Jablonec nad Nisou 09.43
08.12.2012 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 6 Jablonec nad Nisou 11.92
08.12.2012 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Jablonec nad Nisou 09.14
18.09.2012 Veřejné zahajovací závody (TJ Spartak Vlašim) 150 m/M/B4 3 Vlašim 24.17
18.09.2012 Veřejné zahajovací závody (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm Vlašim 09.09
18.09.2012 Veřejné zahajovací závody (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Žci Vlašim 28.52
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 9 Kladno 09.30
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Kladno 51.42
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok daleký/Žcm/KB 22 Brno 3.53
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) hod kriketovým míčkem/Žcm/K1 5 Brno 47.66
12.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) hod kriketovým míčkem/Žcm/F1 Brno 54.30
14.07.2012 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/B1 3 Pacov 09.81
14.07.2012 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žcm/F 5 Pacov 3:13.06
14.07.2012 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Pacov 12.07
14.07.2012 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žcm/F Pacov 3.37
14.07.2012 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Pacov 49.36
14.07.2012 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žcm/F Pacov 0914
08.06.2012 3.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žcm/R2 5 Čáslav 09.8
08.06.2012 3.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 MB Čáslav 12.1
08.06.2012 3.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje skupina B (AC Čáslav) vrh koulí 3kg/Žcm Čáslav 09.55
08.06.2012 3.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žcm Čáslav 47.51
25.05.2012 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 24 Kolín 09.84
25.05.2012 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm 22 Kolín 3:11.30
25.05.2012 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm 5 Kolín 11.92
25.05.2012 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 29 Kolín 3.37
25.05.2012 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Kolín 44.98
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Kladno 12.53
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze vrh koulí 3kg/Žcm 4 Kladno 09.37
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Kladno 41.79
27.04.2012 1.kolo KP družstev mladších žáků a mladších žákyň skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Čáslav 12.8
27.04.2012 1.kolo KP družstev mladších žáků a mladších žákyň skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žcm/R1 6 Čáslav 09.6
27.04.2012 1.kolo KP družstev mladších žáků a mladších žákyň skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Čáslav 44.85
27.04.2012 1.kolo KP družstev mladších žáků a mladších žákyň skupina B (AC Čáslav) vrh koulí 3kg/Žcm Čáslav 09.38
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žcm/R1 3 Praha-Strahov 10.32
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R3 2 Praha-Strahov 13.47
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Praha-Strahov 08.34