Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Matějíčková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Šutera David
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 08.09 Třebíč 24.06.2010
50 m 08.11 Jihlava 17.08.2013
60 m 08.66 Jihlava 27.06.2015
60 m 09.00 h Praha - Strahov 10.01.2017
100 m 13.64 Třebíč 18.06.2017
150 m 21.50 h Praha-Strahov 16.01.2016
150 m 20.95 Jihlava 07.05.2016
200 m 30.74 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
300 m 47.87 Pacov 29.08.2015
400 m 67.37 Vlašim 11.06.2016
400 m 75.66 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
500 m 1:43.9 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:52.95 h Ostrava 23.01.2016
800 m 2:44.95 Jihlava 08.05.2016
1000 m 4:19.40 Nové Město 05.06.2011
50 m překážek 09.85 Třebíč 24.06.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 10.77 Třebíč 28.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.03 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.04 Třebíč 25.04.2015
100 m překážek (0.84) 18.03 Praha - Děkanka 14.05.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 17.96 Třebíč 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 33.45 Třebíč 10.09.2016
300 m překážek (0.76) 50.07 Pacov 10.06.2017
400 m překážek (0.76) 75.32 Praha - Děkanka 14.05.2017
skok vysoký 1.36 Třebíč 09.05.2015
skok vysoký 1.27 h Ostrava 23.01.2016
skok daleký 4.64 Třebíč 25.04.2015
skok daleký 4.65 h Praha-Strahov 16.01.2016
trojskok 10.28 Jihlava 16.06.2018
vrh koulí 2kg 07.10 Nové Město na Moravě 13.09.2014
vrh koulí 3kg 06.82 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 3kg 07.81 Jihlava 07.05.2016
hod oštěpem 500g 25.79 Jihlava 08.05.2016
hod oštěpem 600g 23.66 Třebíč 02.06.2019
hod kriketovým míčkem 42.12 Pacov 07.06.2014
hod plným míčem 2kg 09.00 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 2140 Třebíč 28.09.2014
pětiboj hala [Zky] 2139 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj [Zky] 3236 Jihlava 07.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.18 Jihlava 18.08.2012
60 m 09.54 Třebíč 28.09.2012
100 m 15.52 Jihlava 18.08.2012
800 m 3:08.35 Třebíč 28.09.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 12.62 Třebíč 28.09.2012
skok vysoký 1.00 Pacov 15.09.2012
skok daleký 3.85 Jihlava 17.06.2012
hod kriketovým míčkem 37.19 Pacov 15.09.2012
pětiboj 1629 Třebíč 28.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B1 7 Třebíč 09.54
28.09.2012 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B1 6 Třebíč 3:08.35
28.09.2012 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Třebíč 12.62
28.09.2012 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm/FA 7 Třebíč 3.92
28.09.2012 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 8 Třebíč 36.44
28.09.2012 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm/F 8 Třebíč 1629
15.09.2012 4. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Pacov 13.06
15.09.2012 4. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žkm/F 5 Pacov 1.00
15.09.2012 4. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Pacov 37.19
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 50 m/Žky/B2 3 Jihlava 08.18
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B2 4 Jihlava 09.79
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Žky/B2 3 Jihlava 15.52
17.06.2012 Přebor kraje Vysočina starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/R1 3 Jihlava 09.57
17.06.2012 Přebor kraje Vysočina starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) skok daleký/Žkm/F 8 Jihlava 3.85
17.06.2012 Přebor kraje Vysočina starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Jihlava 35.02
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B3 2 Pacov 09.57
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/B1 6 Pacov 3:08.58
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Pacov 12.95
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 10 Pacov 3.54
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Pacov 33.65
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm/F 10 Pacov 1466
03.06.2012 3. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 60 m/Žkm/B6 2 Nové Město na Moravě 09.65
03.06.2012 3. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 800 m/Žkm/B2 6 Nové Město na Moravě 3:11.17
03.06.2012 3. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 2 Nové Město na Moravě 12.96
03.06.2012 3. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) skok daleký/Žkm/FA 8 Nové Město na Moravě 3.56
03.06.2012 3. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 8 Nové Město na Moravě 32.62
03.06.2012 3. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) pětiboj/Žkm/F 12 Nové Město na Moravě 1416
13.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/B3 4 Jihlava 09.77
13.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žkm/B1 14 Jihlava 3:21.97
13.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Jihlava 13.42
13.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žkm/F 24 Jihlava 3.31
13.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 14 Jihlava 32.53
13.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žkm/F 24 Jihlava 1208