Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Klus
  • Narozen: 1985
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.23 h Praha-Strahov 07.02.2009
60 m 07.40 Břeclav 22.07.2011
100 m 11.38 Třinec 12.05.2007
150 m 17.72 Opava 16.08.2005
200 m 23.68 h Bratislava 20.01.2007
200 m 22.80 Přerov 01.05.2009
300 m 36.43 Olomouc 19.08.2009
400 m 49.55 Třinec 16.06.2007
400 m 51.78 h Bratislava 05.02.2011
1000 m 2:52.71 h Praha-Stromovka 13.02.2011
1500 m 4:51.77 Hodonín 12.08.2010
60 m překážek (0.99) 10.35 h Praha - Strahov 21.02.2003
60 m překážek (1.06) 08.36 h Bratislava 05.02.2011
110 m překážek (0.99) 15.86 Liberec 18.06.2004
110 m překážek (1.06) 14.83 Kladno 05.07.2009
200 m překážek (0.76) 26.38 Olomouc 27.08.2008
400 m překážek (0.91) 55.49 Praha - Strahov 24.05.2009
skok vysoký 1.96 h Praha 27.02.2004
skok vysoký 1.98 Liberec 19.06.2004
skok o tyči 4.10 Vídeň 20.09.2009
skok o tyči 3.91 h Olomouc 29.01.2012
skok daleký 6.79 Liberec 18.06.2004
skok daleký 6.98 h Olomouc 28.01.2005
vrh koulí 6kg 10.91 h Praha - Strahov 21.02.2003
vrh koulí 6kg 11.72 Hradec Králové 17.07.2004
vrh koulí 7,26kg 11.99 Brno 20.09.2008
vrh koulí 7,26kg 12.44 h Praha-Strahov 07.02.2009
hod diskem 1,75kg 29.08 Hradec Králové 18.07.2004
hod diskem 2kg 34.63 Přerov 01.05.2009
hod oštěpem 800g 54.58 Brno 20.09.2008
pětiboj 3191 Hodonín 12.08.2010
sedmiboj hala [J] 4407 h Praha 28.02.2004
sedmiboj hala [M] 5037 h Praha-Stromovka 13.02.2011
desetiboj [J] 6286 Olomouc 02.07.2004
desetiboj [M] 6595 Ústí nad Orlicí 19.09.2010
klasický pětiboj 3188 Přerov 01.05.2009
sprintérský trojboj 2148 Přerov 01.05.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.33 h Olomouc 28.01.2012
100 m 11.66 Stará Boleslav 19.05.2012
400 m 51.72 Stará Boleslav 19.05.2012
1000 m 2:56.60 h Praha-Stromovka 12.02.2012
1500 m 5:12.58 Přerov 01.05.2012
60 m překážek (1.06) 08.46 h Olomouc 14.01.2012
110 m překážek (1.06) 15.05 Vyškov 16.06.2012
400 m překážek (0.91) 57.01 Brno 12.06.2012
skok vysoký 1.87 h Praha-Stromovka 11.02.2012
skok vysoký 1.88 Brno 30.09.2012
skok o tyči 3.91 h Olomouc 29.01.2012
skok o tyči 3.90 Brno 30.09.2012
skok daleký 6.62 h Olomouc 28.01.2012
skok daleký 6.49 Přerov 01.05.2012
vrh koulí 7,26kg 12.26 h Olomouc 28.01.2012
vrh koulí 7,26kg 11.82 Stará Boleslav 19.05.2012
hod diskem 2kg 33.66 Brno 25.04.2012
hod oštěpem 800g 50.06 Hodonín 05.07.2012
sedmiboj hala [M] 4803 h Olomouc 28.01.2012
desetiboj [M] 5887 Brno 30.09.2012
klasický pětiboj 2965 Přerov 01.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2012 Vánoční laťka Hády (JAC a BYAC Brno) skok vysoký/M/F 16= Brno 1.82
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 100 m/M 7 Brno 11.81
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok daleký/M Brno 6.39
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 5 Brno 10.80
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok vysoký/M Brno 1.88
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 400 m/M Brno 53.28
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M 6 Brno 16.31
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 6 Brno 30.54
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok o tyči/M 4 Brno 3.90
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 45.36
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 1500 m/M 5 Brno 5:41.98
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) desetiboj [M]/M 4 Brno 5887
08.09.2012 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Tábor 15.28
08.09.2012 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) hod oštěpem 800g/M/F 8 Tábor 48.77
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B2 MB Olomouc 15.98
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok o tyči/M MB Olomouc NM
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/M MB Olomouc 47.07
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) hod oštěpem 800g/M/F MB Hodonín 50.06
21.06.2012 3. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 Praha 15.14
21.06.2012 3. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 10 Praha 6.41
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 110 m překážek (1.06)/M/R2 5 Vyškov 15.05
12.06.2012 XI. České akademické hry 110 m překážek (1.06)/M/F Brno 15.13
12.06.2012 XI. České akademické hry 400 m překážek (0.91)/M 4 Brno 57.01
05.06.2012 2. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Praga Academica 2012 skok daleký/M/F 9 Praha 6.38
05.06.2012 2. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Praga Academica 2012 400 m překážek (0.91)/M/B2 6 Praha 58.98
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/F2 4 Kladno 15.16
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/F3 Kladno 57.49
20.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [M]/M Stará Boleslav DNF
19.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 2 Stará Boleslav 11.66
19.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F 10 Stará Boleslav 6.46
19.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 7,26kg/M/F 10 Stará Boleslav 11.82
19.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M/F 7 Stará Boleslav 1.87
19.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B2 3 Stará Boleslav 51.72
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F Ostrava DNP
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/F Ostrava 15.20
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.91)/M/F Ostrava DNP
08.05.2012 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 400 m/M/B3 3 Olomouc 51.85
08.05.2012 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) skok daleký/M 14 Olomouc 6.25
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 200 m/M/B6 2 Přerov 23.43
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 1500 m/M 5 Přerov 5:12.58
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova skok daleký/M 6 Přerov 6.49
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova hod diskem 2kg/M 9 Přerov 32.26
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova hod oštěpem 800g/M 8 Přerov 45.81
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova klasický pětiboj/M 8 Přerov 2965
25.04.2012 Vrhačská středa na Rosničce (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M Brno 11.74
25.04.2012 Vrhačská středa na Rosničce (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 4 Brno 33.66
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M 14 Praha-Stromovka 4774
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 5 Praha-Stromovka 07.42
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M 17 Praha-Stromovka 6.39
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M 14 Praha-Stromovka 11.51
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M 14 Praha-Stromovka 1.87
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B2 4 Praha-Stromovka 08.48
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M 7 Praha-Stromovka 3.70
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 2:56.60
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (1.06)/M/R 2 Bratislava 08.48
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (1.06)/M/F Bratislava 08.51
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale skok daleký/M Bratislava 6.60
28.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/M/B2 1 Olomouc 07.33
29.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/M Olomouc 3:09.16
29.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/B2 1 Olomouc 08.55
28.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.85
29.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 3.91
28.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.62
28.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 12.26
28.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [M]/M Olomouc 4803
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/R2 3 Olomouc 07.37
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/R1 2 Olomouc 08.48
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/FA Olomouc 08.46
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.80
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/R2 1 Olomouc 08.46
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/FA Olomouc 08.53
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/M 4 Olomouc 6.30
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 11.91
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR 60 m překážek (1.06)/M 7 Praha-Strahov 08.57
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR vrh koulí 7,26kg/M 11 Praha-Strahov 12.10