Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Nejedlý
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: MEJ-10boj/8.; 2009: ME22-10boj/11.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 1 - - - - - - - -
2 2 - 4 - - 1 1 - 1 - - - - -
- 1 - 2 - - 1 1 - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.96 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.27 Praha 01.05.2007
60 m 07.17 h Praha-Stromovka 20.01.2009
100 m 11.06 Kladno 23.06.2009
150 m 17.22 Praha 09.05.2006
150 m 17.12 h Praha-Stromovka 20.01.2007
200 m 23.48 h Praha-Stromovka 21.02.2006
200 m 22.60 Kladno 02.06.2012
300 m 35.19 Sušice 18.05.2010
400 m 49.78 Toruň 02.07.2011
1000 m 2:48.13 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 4:38.06 Kladno 24.06.2009
40 yardů př. 05.34 h Otrokovice 23.02.2011
50 m překážek (0.84) 8.03 h Praha - Strahov 19.01.2003
60 m překážek (0.91) 8.47 h Praha-Strahov 29.01.2005
60 m překážek (0.99) 08.08 h Praha-Stromovka 06.02.2007
60 m překážek (1.06) 08.03 h Praha-Stromovka 21.02.2009
100 m překážek (0.84) 14.60 Česká Lípa 28.06.2003
110 m překážek (0.91) 14.30 Praha 29.05.2005
110 m překážek (0.99) 14.44 Kladno 23.06.2007
110 m překážek (1.06) 14.36 Vyškov 16.06.2012
200 m překážek (0.76) 29.26 Praha, Děkanka 26.06.2003
400 m překážek (0.91) 55.22 Vyškov 04.09.2010
skok vysoký 2.04 h Praha-Stromovka 10.01.2009
skok vysoký 2.06 Kladno 15.06.2010
skok o tyči 4.50 h Zaragoza 01.02.2009
skok o tyči 4.60 Kladno 16.06.2011
skok daleký 7.38 Kaunas 16.07.2009
skok daleký 7.20 h Praha-Strahov 14.01.2012
vrh koulí 4kg 11.68 h Praha - Strahov 19.01.2003
vrh koulí 5kg 12.99 h Praha-Strahov 29.01.2005
vrh koulí 5kg 14.62 Praha 08.10.2005
vrh koulí 6kg 13.53 h Praha-Stromovka 10.02.2007
vrh koulí 6kg 13.67 Olomouc 09.06.2007
vrh koulí 7,26kg 13.94 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 7,26kg 13.83 Kladno 08.06.2013
hod diskem 1,5kg 36.49 Praha 11.05.2005
hod diskem 1,75kg 39.88 Olomouc 10.06.2007
hod diskem 2kg 38.78 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
hod oštěpem 600g 47.30 Praha 09.10.2005
hod oštěpem 700g 46.84 Hradec Králové 17.07.2004
hod oštěpem 800g 56.79 Woerden 28.08.2011
pětiboj hala 3483 h Praha 23.12.2005
sedmiboj hala [Dci] 4406 h Praha-Stromovka 16.01.2005
sedmiboj hala [J] 5359 h Praha-Stromovka 11.02.2007
sedmiboj hala [M] 5604 h Praha-Strahov 08.02.2009
devítiboj 5045 Stará Boleslav 14.06.2003
desetiboj [Dci] 6611 Praha 09.10.2005
desetiboj [J] 7317 Hengelo 20.07.2007
desetiboj [M] 7614 Stará Boleslav 29.05.2010
vrhačský trojboj 1812 Praha - Juliska 16.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 04.96 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.20 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 11.47 Kladno 09.06.2012
200 m 22.60 Kladno 02.06.2012
400 m 50.36 Kladno 09.06.2012
1000 m 2:51.05 h Praha-Stromovka 12.02.2012
1500 m 5:40.88 Brno 30.09.2012
60 m překážek (1.06) 08.17 h Praha-Strahov 09.01.2012
110 m překážek (1.06) 14.36 Vyškov 16.06.2012
skok vysoký 1.99 h Praha-Stromovka 11.02.2012
skok vysoký 1.96 Hexham 30.06.2012
skok o tyči 4.40 h Praha-Stromovka 12.02.2012
skok o tyči 4.20 Kladno 30.05.2012
skok daleký 7.20 h Praha-Strahov 14.01.2012
skok daleký 7.02 Hexham 30.06.2012
vrh koulí 7,26kg 13.85 h Praha-Stromovka 28.01.2012
vrh koulí 7,26kg 13.09 Hexham 30.06.2012
hod diskem 2kg 37.25 Kladno 10.06.2012
hod oštěpem 800g 54.08 Hexham 01.07.2012
sedmiboj hala [M] 5554 h Praha-Strahov 15.01.2012
desetiboj [M] 6383 Brno 30.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 100 m/M 4 Brno 11.66
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok daleký/M Brno 6.79
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M Brno 12.70
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok vysoký/M Brno 1.91
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 400 m/M 4 Brno 54.21
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M Brno 15.86
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) hod diskem 2kg/M Brno 33.74
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok o tyči/M Brno 4.10
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 51.92
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 1500 m/M 4 Brno 5:40.88
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) desetiboj [M]/M Brno 6383
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 Prostějov 15.11
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila hod oštěpem 800g/M Prostějov 49.53
08.09.2012 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 Tábor 14.70
08.09.2012 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/M/F 11 Tábor 6.53
25.08.2012 Int. Meerkamp 2012 100 m/M D Woerden 11.48
25.08.2012 Int. Meerkamp 2012 skok daleký/M D Woerden 6.97
25.08.2012 Int. Meerkamp 2012 vrh koulí 7,26kg/M D Woerden 12.72
25.08.2012 Int. Meerkamp 2012 skok vysoký/M D Woerden 1.93
25.08.2012 Int. Meerkamp 2012 400 m/M D Woerden 50.96
26.08.2012 Int. Meerkamp 2012 110 m překážek (1.06)/M D Woerden DQ
26.08.2012 Int. Meerkamp 2012 hod diskem 2kg/M D Woerden 35.68
26.08.2012 Int. Meerkamp 2012 skok o tyči/M D Woerden DNS
26.08.2012 Int. Meerkamp 2012 desetiboj [M]/M Woerden DNF
19.08.2012 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (1.06)/M/F Třebíč 14.69
19.08.2012 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M/F Třebíč 6.65
30.06.2012 Hexham meeting 2012 100 m/M D Hexham 11.22
30.06.2012 Hexham meeting 2012 skok daleký/M D Hexham 7.02
30.06.2012 Hexham meeting 2012 vrh koulí 7,26kg/M D Hexham 13.09
30.06.2012 Hexham meeting 2012 skok vysoký/M D Hexham 1.96
30.06.2012 Hexham meeting 2012 400 m/M D Hexham 51.15
01.07.2012 Hexham meeting 2012 110 m překážek (1.06)/M D Hexham 14.58
01.07.2012 Hexham meeting 2012 hod diskem 2kg/M D Hexham 35.42
01.07.2012 Hexham meeting 2012 hod oštěpem 800g/M D Hexham 54.08
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 110 m překážek (1.06)/M/R1 2 Vyškov 14.37
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 110 m překážek (1.06)/M/F 5 Vyškov 14.36
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) skok daleký/M/F 12 Vyškov 6.76
10.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink desetiboj [M]/M Kladno DNF
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink 100 m/M/B2 2 Kladno 11.47
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink skok daleký/M Kladno 7.02
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink vrh koulí 7,26kg/M 6 Kladno 12.90
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink skok vysoký/M 9= Kladno 1.92
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink 400 m/M/B3 5 Kladno 50.36
10.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink 110 m překážek (1.06)/M/B3 7 Kladno 14.65
10.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink hod diskem 2kg/M 17 Kladno 37.25
10.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink skok o tyči/M Kladno DNP
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/F5 MS Kladno 22.60
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/F2 Kladno 14.63
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M/F 13 Kladno 6.57
30.05.2012 Tyčkařský mítink skok o tyči/M 9= Kladno 4.20
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B1 4 Praha 22.93
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Praha 15.00
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 5 Praha 36.01
01.03.2012 Mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/M 8 Otrokovice 6.73
01.03.2012 Mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/M/R2 4 Otrokovice 04.98
01.03.2012 Mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/M 5 Otrokovice 04.96
01.03.2012 Mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 7,26kg/M 5 Otrokovice 13.53
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R3 3 Praha-Stromovka 08.18
26.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 10 Praha-Stromovka 12.71
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/F 8 Praha-Stromovka 08.27
21.02.2012 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 07.35
21.02.2012 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 2 Praha-Stromovka 08.26
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M 6 Praha-Stromovka 5466
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 6 Praha-Stromovka 07.31
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M 6 Praha-Stromovka 7.01
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M 6 Praha-Stromovka 13.37
11.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M 7 Praha-Stromovka 1.99
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 4 Praha-Stromovka 08.31
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M 7 Praha-Stromovka 4.40
12.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B2 5 Praha-Stromovka 2:51.05
05.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/F Praha-Stromovka
04.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R2 3 Praha-Stromovka 08.26
04.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/FA 5 Praha-Stromovka 08.22
05.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 9 Praha-Stromovka 12.91
28.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/BC 4 Praha-Stromovka 07.27
29.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/BA 7 Praha-Stromovka 2:51.72
29.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/BB 1 Praha-Stromovka 08.25
28.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M 5 Praha-Stromovka 1.90
29.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M 6 Praha-Stromovka 4.30
28.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M Praha-Stromovka 7.18
28.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M 4 Praha-Stromovka 13.85
29.01.2012 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M 11 Praha-Stromovka 5449
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 1000 m/M/F Praha-Strahov 2:51.19
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m překážek (1.06)/M/F Praha-Strahov 08.24
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) skok o tyči/M/F 3= Praha-Strahov 4.40
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) sedmiboj hala [M]/M/F Praha-Strahov 5554
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/U23M/F1 Praha-Strahov 07.20
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok vysoký/U23M/F Praha-Strahov 1.99
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok daleký/U23M/F Praha-Strahov 7.20
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) vrh koulí 7,26kg/U23M/F Praha-Strahov 13.20
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) sedmiboj hala [M]/U23M/F Praha-Strahov 3148
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR 60 m překážek (1.06)/M Praha-Strahov 08.17
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR skok o tyči/M Praha-Strahov 4.20
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) skok daleký/M/F Praha-Strahov 6.81