Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Pokorný
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Pokorný Martin
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: MEJ-110 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 1 1 - - - - - - -
- - - 1 - - 1 2 - - 1 - - - -
2 1 - 2 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.97 h Otrokovice 09.02.2017
60 m 07.02 h Praha-Stromovka 17.02.2007
60 m 07.29 Přerov 01.05.2008
100 m 11.11 Opava 05.05.2007
150 m 17.38 Břeclav 13.07.2016
200 m 22.90 h Praha-Stromovka 18.02.2007
200 m 22.58 Ostrava 17.06.2007
300 m 37.92 Olomouc 23.08.2017
400 m 54.32 Olomouc 25.04.2018
800 m 2:36.2 Nová Včelnice 01.06.2003
1000 m 3:22.37 h Olomouc 28.01.2006
1000 m 3:33.71 Moravská Třebová 19.09.2020
1500 m 5:43.18 Přerov 01.05.2016
40 yardů př. 05.18 h Otrokovice 25.01.2008
60 m překážek (0.84) 10.09 h Bratislava 18.01.2003
60 m překážek (0.91) 08.05 h Praha-Stromovka 12.02.2005
60 m překážek (0.99) 07.81 h Bratislava 03.02.2007
60 m překážek (1.06) 07.91 h Luxembourg 19.01.2008
100 m překážek (0.84) 15.18 Uherské Hradiště 27.09.2003
110 m překážek (0.91) 14.43 Ostrava 24.09.2005
110 m překážek (0.99) 13.82 Kladno 23.06.2007
110 m překážek (1.06) 14.18 Třinec 11.06.2017
200 m překážek (0.76) 25.00 Pardubice 06.05.2008
400 m překážek (0.91) 59.08 Trnava 18.08.2018
3 x 300 m 02:20.4 Nová Včelnice 01.06.2003
skok vysoký 2.00 h Praha-Stromovka 18.02.2007
skok vysoký 1.96 Praha-Eden 17.05.2007
skok o tyči 2.61 h Olomouc 28.01.2006
skok o tyči 2.50 Brno 24.09.2017
skok daleký 6.71 Kladno 30.09.2006
skok daleký 6.59 h Otrokovice 27.01.2007
trojskok 12.29 Bratislava 19.05.2019
vrh koulí 5kg 10.40 Olomouc 10.09.2005
vrh koulí 5kg 10.72 h Bratislava 24.01.2007
vrh koulí 6kg 09.16 h Olomouc 27.01.2006
vrh koulí 7,26kg 11.71 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 7,26kg 11.51 Litomyšl 29.07.2017
hod diskem 2kg 30.70 Břeclav 05.06.2016
hod oštěpem 800g 41.99 Prostějov 18.09.2016
sedmiboj hala [J] 3887 h Olomouc 28.01.2006
sedmiboj hala [M] 4097 h Ostrava 23.01.2016
desetiboj [M] 4836 Brno 24.09.2017
klasický pětiboj 2642 Přerov 01.05.2017
sprintérský trojboj 2355 Přerov 01.05.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.26 h Praha-Strahov 09.01.2012
60 m 07.42 Litomyšl 04.08.2012
100 m 11.72 Litomyšl 04.08.2012
200 m 24.14 Litomyšl 04.08.2012
400 m 57.40 Brno 30.09.2012
1500 m 6:32.98 Brno 30.09.2012
60 m překážek (1.06) 08.17 h Praha-Stromovka 25.02.2012
110 m překážek (1.06) 14.59 Vyškov 16.06.2012
skok vysoký 1.91 h Bratislava 04.02.2012
skok vysoký 1.92 Litomyšl 04.08.2012
skok daleký 6.39 Přerov 01.05.2012
vrh koulí 7,26kg 10.67 Brno 30.09.2012
hod diskem 2kg 22.72 Brno 30.09.2012
hod oštěpem 800g 40.31 Brno 30.09.2012
desetiboj [M] 4653 Brno 30.09.2012
sprintérský trojboj 2127 Litomyšl 04.08.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2012 Vánoční laťka Hády (JAC a BYAC Brno) skok vysoký/M/F 16= Brno 1.82
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 100 m/M Brno 11.65
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok daleký/M 4 Brno 6.14
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 6 Brno 10.67
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok vysoký/M 4 Brno 1.83
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 400 m/M 6 Brno 57.40
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M 4 Brno 16.17
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 8 Brno 22.72
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) skok o tyči/M Brno NM
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M 6 Brno 40.31
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) 1500 m/M 8 Brno 6:32.98
30.09.2012 100 minutový desetiboj – 150 let Sokola (TJ Sokol Brno -Žabovřesky) desetiboj [M]/M 7 Brno 4653
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Prostějov 14.79
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila skok vysoký/M Prostějov 1.85
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila skok daleký/M Prostějov 6.08
08.09.2012 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Tábor 14.94
08.09.2012 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/M/F 8 Tábor 1.90
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Nové Město nad Metují 15.21
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M 6 Nové Město nad Metují 1.90
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Nové Město nad Metují
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M Nové Město nad Metují
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B3 4 Litomyšl 07.42
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B3 4 Litomyšl 11.72
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B3 5 Litomyšl 24.14
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/M Litomyšl 1.92
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 7,26kg/M 9 Litomyšl 10.47
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M 6 Litomyšl 2127
21.06.2012 3. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Praha 14.87
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 110 m překážek (1.06)/M/R2 2 Vyškov 14.66
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 110 m překážek (1.06)/M/F 8 Vyškov 14.59
12.06.2012 XI. České akademické hry 110 m překážek (1.06)/M/F Brno 14.85
12.06.2012 XI. České akademické hry skok daleký/M 5 Brno 6.40
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/F1 7 Kladno 15.01
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/M/F 9 Kladno 1.85
27.05.2012 Evropský pohár mistrovských klubů mužů, sk. A 110 m překážek (1.06)/M 8 Vila Real de Santo António 14.96
16.05.2012 Krajský přebor družstev mladšího žactva-skupina B (Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žcm 13 Litomyšl 1.15
16.05.2012 Krajský přebor družstev mladšího žactva-skupina B (Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žcm 9 Litomyšl 3.69
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/F Ostrava 15.00
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 4 Ostrava 1.78
08.05.2012 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) skok vysoký/M 7 Olomouc 1.85
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 60 m/M/B1 7 Přerov 07.46
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 100 m/M/B1 8 Přerov 11.83
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 200 m/M/B2 2 Přerov 24.20
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova skok vysoký/M Přerov 1.86
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova skok daleký/M Přerov 6.47
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova sprintérský trojboj/M 8 Přerov 2086
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R3 4 Praha-Stromovka 08.20
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/F 6 Praha-Stromovka 08.17
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (1.06)/M/R 1 Bratislava 08.24
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (1.06)/M/F Bratislava 08.23
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale skok vysoký/M Bratislava 1.91
28.01.2012 Jablonecká hala 2012 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (1.06)/M/R2 3 Jablonec nad Nisou 08.41
28.01.2012 Jablonecká hala 2012 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (1.06)/M/F Jablonec nad Nisou DNF
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/R1 2 Olomouc 07.38
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/FB Olomouc 07.36
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/R1 1 Olomouc 08.32
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/FA Olomouc 08.26
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.85
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/R1 1 Olomouc 08.32
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/FA Olomouc 08.28
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR 60 m/M 15 Praha-Strahov 07.26
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR 60 m překážek (1.06)/M Praha-Strahov 08.19
09.01.2012 Akademické mistrovství ČR skok vysoký/M 5 Praha-Strahov 1.85