Karta atleta

Export do excelu
  • Auersvald Miloš
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Nevečeřal Jaromír
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.1 Vlašim 13.05.2007
60 m 08.77 h Praha-Stromovka 08.12.2007
100 m 13.18 Praha 10.09.2013
200 m 25.72 Česká Lípa 07.06.2009
300 m 43.75 stadion Houštka, Stará Boleslav 27.05.2007
300 m 43.52 h Praha-Stromovka 08.12.2007
400 m 55.65 Praha 22.05.2010
400 m 54.32 h Jablonec nad Nisou 05.02.2011
800 m 1:55.72 Bílina 16.08.2014
800 m 1:57.70 h Praha-Stromovka 15.02.2014
1000 m 2:32.59 Kolín 01.05.2014
1000 m 2:34.59 h Praha-Strahov 18.01.2013
1500 m 3:57.22 Ostrava 17.06.2014
1500 m 4:01.45 h Praha - O2 aréna 25.02.2014
1 anglická míle 4:27.96 Kolín 24.08.2014
2000 m 5:38.30 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 08:59.08 Praha 10.09.2013
3000 m 08:41.96 h Ostrava 27.02.2016
5000 m 15:29.02 Tábor 17.06.2016
10000 m 32:23.30 Stará Boleslav 11.06.2016
půlmaratón 1:11:06 Pardubice 13.04.2019
60 m překážek 12.4 Vlašim 13.05.2007
1500 m překážek 5:20.12 Kladno 28.09.2007
3000 m překážek 11:06.22 Pardubice 24.09.2011
vrhačský trojboj 0723 Praha - Děkanka 24.08.2016
vrhačský čtyřboj 0807 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod diskem 1,75kg 19.30 Stará Boleslav 03.09.2011
hod diskem 2kg 17.97 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod kladivem 7,26kg 12.91 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod oštěpem 600g 32.43 Kladno 28.09.2007
hod oštěpem 800g 27.00 Třebíč 30.05.2015
vrh koulí 4kg 07.83 Vlašim 13.05.2007
vrh koulí 7,26kg 06.40 Praha - Děkanka 19.09.2017
skok daleký 4.01 Vlašim 13.05.2007
Přespolní běh 0:21:23 Střelské Hoštice 16.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2012 Cena města Pacova a BANES mítink (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F Pacov 4:10.98
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/J/F Stará Boleslav DNF
09.09.2012 5. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 1500 m/M MB Týniště nad Orlicí 4:05.98
08.09.2012 Finálové kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F Pacov DNP
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/R3 6 Praha 1:58.53
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/U23M/F 9 Praha 4:02.59
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 800 m/M/B1 8 Praha - Eden 2:00.54
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 1500 m/M/F 8 Praha - Eden 4:06.77
21.08.2012 5. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B2 6 Tábor 2:00.38
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/M/B2 6 Nové Město nad Metují 4:03.76
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/M Nové Město nad Metují
14.08.2012 Velká cena města Pardubic a memoriál Jaroslava Brože (AC Pardubice) 1000 m/M/F 4 Pardubice 2:34.0
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/M/B1 7 Praha 4:12.75
21.06.2012 3. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/M/F 7 Praha 1:58.10
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/M/B1 MS Hradec Králové 4:06.89
05.06.2012 2. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Praga Academica 2012 800 m/M/B2 6 Praha 1:59.00
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/M/B1 10 České Budějovice 4:09.29
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/M/F 8 Třebíč 4:07.57
19.05.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/M/F1 Praha 4:09.06
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/M/F Kolín 2:00.62
08.05.2012 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 1500 m/M/B2 4 Olomouc 4:07.54
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 1000 m/M/B 3 Kolín 2:34.64
29.02.2012 8. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 800 m/M/F Jablonec nad Nisou 2:03.71
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/M/R2 6 Praha-Stromovka 2:00.03
04.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 2:01.65
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/M/F MS Praha-Strahov 4:08.36
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/M/F Praha-Strahov 2:01.37
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 1500 m/M/F Praha-Strahov 4:12.65
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) 1500 m/M/F Praha-Strahov 4:10.81