Karta atleta

Export do excelu
  • Milan Klos
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Kladno 18.06.2008
60 m 07.54 h Praha-Strahov 09.01.2010
100 m 11.82 Kladno 16.05.2009
150 m 17.51 h Praha-Strahov 22.01.2010
150 m 17.53 České Budějovice 11.05.2010
200 m 23.40 Mladá Boleslav 08.05.2010
200 m 23.28 h Praha-Strahov 04.02.2012
300 m 45.01 Kladno 12.09.2007
800 m 2:45.65 Kladno 06.10.2006
60 m překážek (0.76) 10.65 Kladno 06.10.2006
200 m překážek (0.76) 33.44 stadion Houštka, Stará Boleslav 11.05.2007
skok vysoký 1.81 Stará Boleslav 05.09.2008
skok vysoký 1.65 h Praha 13.12.2008
skok daleký 6.90 Tábor 26.06.2010
skok daleký 6.94 h Praha-Strahov 10.01.2015
trojskok 14.03 h Praha-Stromovka 21.02.2010
trojskok 14.18 Praha 24.06.2012
hod oštěpem 600g 33.34 Stará Boleslav - Houštka 06.06.2008
hod kriketovým míčkem 44.12 Kladno 06.10.2006
pětiboj 1686 Kladno 06.10.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.28 h Praha-Strahov 04.02.2012
200 m 23.81 Stará Boleslav 15.09.2012
skok daleký 6.84 h Praha-Stromovka 18.02.2012
skok daleký 6.77 Pardubice 26.08.2012
trojskok 13.59 h Praha-Strahov 14.01.2012
trojskok 14.18 Praha 24.06.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J/F Kolín 6.70
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J/F Kolín 13.86
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/J/B1 4 Stará Boleslav 23.81
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J/F Stará Boleslav 6.42
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/U23M/F 7 Praha 13.75
29.08.2012 International Visegrad Match of Athletes (do 19 let) skok daleký/J/F Kolín 6.57
26.08.2012 6. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.77
26.08.2012 6. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/M 7 Pardubice 13.92
21.08.2012 5. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/M 12 Tábor 6.54
18.08.2012 Bílinská půlka (AK Bílina) trojskok/M Bílina 13.38
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) skok daleký/J/F Praha 7.02
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) trojskok/J/F 4 Praha 14.18
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J/F Kolín 6.31
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) trojskok/J/F Kolín 13.59
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M/F Kladno NM
02.06.2012 1. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M/F Kladno DNP
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha 6.50
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J/F Kolín 6.56
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J/F Kolín 13.15
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/J/F Jablonec nad Nisou 6.79
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/J/F Jablonec nad Nisou 13.34
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 5 Praha-Stromovka 6.84
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/J/F Praha-Stromovka DNP
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/J/R3 MS Praha-Strahov DNP
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m/J/B4 MS Praha-Strahov 23.28
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/M/F MS Praha-Strahov DNP
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F2 7 Praha-Stromovka 6.43
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok daleký/J/F Praha-Strahov 6.84
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) trojskok/J/F Praha-Strahov 13.59