Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Pužman
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Stará Boleslav - Houštka 06.06.2008
60 m 07.38 h Praha-Strahov 08.02.2015
100 m 11.62 Stará Boleslav 20.05.2017
150 m 21.47 Kladno 26.04.2007
200 m 23.92 Stará Boleslav 03.09.2011
200 m 24.15 h Praha-Stromovka 05.02.2012
300 m 47.74 Kladno 12.09.2007
400 m 55.75 Kladno 10.10.2015
800 m 2:43.02 Kladno 06.05.2006
1000 m 3:27.00 Kladno 12.10.2008
1500 m 5:09.59 Kladno 11.10.2015
60 m překážek (0.76) 11.30 Kladno 06.10.2006
60 m překážek (0.84) 11.09 h Praha-Strahov 13.01.2008
60 m překážek (1.06) 09.14 h Praha-Stromovka 19.01.2016
100 m překážek (0.84) 17.72 Kladno 11.10.2008
110 m překážek (1.06) 17.34 Kladno 11.10.2015
200 m překážek (0.76) 26.59 Domažlice 15.09.2017
300 m překážek 42.02 Praha 14.05.2013
skok vysoký 1.90 Praha - Vokovice 21.06.2017
skok o tyči 2.60 Kladno - Sletiště 05.10.2014
skok daleký 7.07 h Praha-Strahov 09.01.2016
skok daleký 7.11 Stará Boleslav 03.06.2017
trojskok 14.25 h Praha-Strahov 10.01.2015
trojskok 14.61 Opava 09.09.2017
vrh koulí 4kg 07.81 Kladno 12.10.2008
vrh koulí 5kg 10.28 Kladno 12.10.2010
vrh koulí 7,26kg 10.85 Kladno 10.10.2015
hod diskem 1kg 22.25 Kladno 11.10.2008
hod diskem 1,5kg 24.71 Kladno 12.10.2010
hod diskem 2kg 25.62 Kladno - Sletiště 05.10.2014
hod kladivem 5kg 19.50 Kladno 12.10.2010
hod oštěpem 600g 36.63 Kladno 13.06.2009
hod oštěpem 700g 41.34 Mladá Boleslav 08.05.2010
hod oštěpem 800g 51.00 Kladno 11.10.2015
hod kriketovým míčkem 49.22 Kladno 06.05.2006
pětiboj 1531 Kladno 06.05.2006
devítiboj 3001 Kladno 12.10.2008
desetiboj [M] 5441 Kladno 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.72 h Praha - Strahov 08.12.2012
100 m 12.05 Kladno 05.09.2012
200 m 24.15 h Praha-Stromovka 05.02.2012
200 m 24.36 Kolín 12.05.2012
skok daleký 6.53 h Praha-Stromovka 18.02.2012
skok daleký 6.67 Kolín 12.05.2012
trojskok 13.03 h Praha-Strahov 20.01.2012
trojskok 13.21 Praha 24.06.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 60 m/M/B8 2 Praha - Strahov 07.72
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M/F Praha - Strahov 6.33
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/M/R3 7 Liberec 12.38
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) skok daleký/M/F 7 Liberec 6.21
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) trojskok/M/F 10 Liberec 12.25
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 4 Kladno 12.05
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno 6.18
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 4 Kladno 12.30
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB Kladno DNP
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno 6.29
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M Kladno 12.52
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) skok daleký/M/F Děčín 6.54
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) trojskok/M/F 6 Děčín 13.07
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) skok daleký/J/F 9 Praha 6.52
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) trojskok/J/F 12 Praha 13.21
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) skok daleký/M/F Bílina 6.67
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) trojskok/M/F Bílina 13.14
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/F1 5 Kolín 24.36
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J/F Kolín 6.67
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/B2 6 Jablonec nad Nisou 12.16
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/J/F Jablonec nad Nisou 6.31
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 8 Praha-Stromovka 6.53
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/J/F 15 Praha-Stromovka 12.21
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok daleký/M/F MS Praha DNP
05.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/F Praha-Stromovka
05.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha-Stromovka 6.51
05.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B4 1 Praha-Stromovka 24.15
27.01.2012 5. veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/M 6 Praha-Strahov 6.35
20.01.2012 3. veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M/F1 7 Praha-Strahov 13.03
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/J/F1 Praha-Strahov 24.50
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok daleký/J/F Praha-Strahov 6.35