Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Nová
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun o.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 07.01.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.84 Kladno 11.09.2009
skok daleký 3.13 Stará Boleslav 20.09.2009
vrh koulí 3kg 08.75 h Praha-Strahov 25.01.2009
vrh koulí 3kg 08.49 Kladno 19.09.2009
vrh koulí 4kg 07.98 Pardubice 24.09.2011
hod diskem 1kg 27.80 Stará Boleslav 15.05.2010
hod kladivem 3kg 29.83 Kolín 30.05.2009
hod kladivem 4kg 28.36 Ostrava 18.06.2011
hod oštěpem 600g 18.09 Beroun 15.04.2012
hod kriketovým míčkem 0 Stará Boleslav 20.09.2009
vrhačský trojboj 0974 Beroun 16.04.2011
vrhačský čtyřboj 1195 Beroun 16.04.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 07.29 Beroun 15.04.2012
hod diskem 1kg 26.58 Beroun 15.04.2012
hod kladivem 4kg 27.45 Mladá Boleslav 28.04.2012
hod oštěpem 600g 18.09 Beroun 15.04.2012
vrhačský čtyřboj 1143 Sušice 29.04.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Ž 14 Kladno 06.96
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž 13 Kladno 22.61
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Ž 14 Kladno 22.17
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Jky/F 8 Kolín 24.87
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Jky/F 5 Kolín 27.04
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) vrh koulí 4kg/Ž/F 11 Bílina 07.11
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) hod diskem 1kg/Ž/F 10 Bílina 25.15
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) hod kladivem 4kg/Ž/F 13 Bílina 24.24
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Ž/F 10 Děčín 25.40
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) hod kladivem 4kg/Ž/F 11 Děčín 26.66
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 4kg/Jky/F 10 Jablonec nad Nisou 06.13
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod diskem 1kg/Jky/F 8 Jablonec nad Nisou 21.08
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod kladivem 4kg/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 26.43
29.04.2012 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh koulí 4kg/Jky Sušice 06.98
29.04.2012 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) hod diskem 1kg/Jky Sušice 24.52
29.04.2012 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) hod kladivem 4kg/Jky 4 Sušice 24.69
29.04.2012 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) hod oštěpem 600g/Jky Sušice 14.26
29.04.2012 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrhačský čtyřboj/Jky Sušice 1143
28.04.2012 Kladivářský mítink (AC Mladá Boleslav o.s.) hod kladivem 4kg/Ž 5 Mladá Boleslav 27.45
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) vrh koulí 4kg/Ž Beroun 07.29
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod diskem 1kg/Ž Beroun 26.58
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod oštěpem 600g/Ž Beroun 18.09
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod kladivem 4kg/Jky Beroun 26.25