Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Gregor
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1513 894
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 h Praha-Stromovka 25.02.2008
60 m 08.73 Chodov 17.05.2009
100 m 13.42 Chodov 09.05.2010
150 m 21.62 h Praha-Strahov 05.01.2008
150 m 20.96 Mariánské Lázně 26.04.2009
200 m 27.07 h Praha-Strahov 07.02.2010
200 m 24.55 Vlašim 29.06.2013
300 m 42.75 h Praha - Strahov 23.01.2010
300 m 37.62 Klatovy 13.05.2014
400 m 51.06 h Praha - Stromovka 18.02.2017
400 m 50.40 Stará Boleslav 23.06.2019
500 m 1:08.20 h Praha-Stromovka 05.01.2013
500 m 1:07.42 Bílina 05.08.2014
600 m 1:21.47 h Praha - Strahov 13.01.2017
600 m 1:21.39 Pliezhausen 12.05.2019
800 m 1:54.73 h Praha-Stromovka 03.02.2018
800 m 1:54.16 Ingolstadt 02.06.2019
1000 m 2:34.36 h Praha-Strahov 17.01.2014
1000 m 2:30.94 Cheb 02.08.2016
1500 m 4:11.90 h Praha-Stromovka 08.12.2012
1500 m 4:02.71 Olomouc 08.09.2015
1 anglická míle 4:32.02 Bělá nad Radbuzou 15.09.2016
Přespolní běh 0:19:30 Chodov 12.10.2014
Přespolní běh mílaři 13:58 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 38.29 Domažlice 15.08.2012
400 m 54.26 Domažlice 09.06.2012
500 m 1:08.15 Bílina 07.08.2012
800 m 1:58.38 h Praha-Stromovka 18.02.2012
800 m 1:57.76 Bílina 18.08.2012
1000 m 2:39.09 Louny 11.08.2012
1500 m 4:09.19 Břeclav 09.10.2012
1500 m 4:11.90 h Praha-Stromovka 08.12.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F Praha-Stromovka 4:11.90
09.10.2012 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru 1500 m/M/B1 2 Břeclav 4:09.19
15.09.2012 III.kolo OMD mládeže (AC Domažlice) 800 m/J/F Domažlice 1:58.15
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/M/B1 5 Praha 2:03.53
18.08.2012 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/M/B2 1 Bílina 1:57.76
15.08.2012 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B3 5 Domažlice 38.29
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 1000 m/M Louny 2:39.09
07.08.2012 Bílinský polytan - 4. kolo KPD mužů a žen (AK Bílina) 500 m/M/B1 7 Bílina 1:08.15
07.07.2012 Velká cena Chebu 1000 m/M/F 4 Wiesau 2:39.42
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 800 m/J/R1 4 Praha 2:00.17
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 800 m/J/F 8 Praha 1:59.46
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) 400 m/J/F Domažlice 54.26
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) 800 m/J/F Domažlice 2:05.66
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 800 m/M/B1 3 Klatovy 1:58.94
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/M/B1 3 Praha 1:58.01
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 1000 m/M/B2 2 Sušice 2:40.59
24.04.2012 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 500 m/M/F Chodov
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/R2 4 Praha-Stromovka 1:59.60
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/F 6 Praha-Stromovka 1:58.38
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 800 m/J/F Praha-Strahov 2:00.99
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) 800 m/M/F Praha-Strahov 1:58.76