Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Klapil
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AK Olomouc
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 19.01.2015
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Olomouc 07.03.2008
60 m 07.60 Šumperk 18.06.2010
100 m 11.56 Šumperk 26.09.2012
150 m 17.50 Olomouc 17.08.2011
200 m 23.76 Třinec 25.06.2011
300 m 40.07 Břeclav 03.10.2009
400 m 57.41 h Bratislava 05.02.2011
1000 m 3:14.41 Šumperk 18.06.2010
60 m překážek (0.76) 11.57 Přerov 29.09.2007
60 m překážek (0.76) 12.93 h Olomouc 14.12.2007
skok daleký 6.68 Opava 08.09.2012
skok daleký 6.41 h Olomouc 19.01.2013
vrh koulí 3kg 06.92 Přerov 12.09.2007
hod kriketovým míčkem 56.00 Šumperk 02.06.2010
čtyřboj 2306 Šumperk 18.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.56 Šumperk 26.09.2012
skok daleký 6.36 h Olomouc 14.01.2012
skok daleký 6.68 Opava 08.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2012 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru 100 m/M/B2 3 Břeclav 11.87
09.10.2012 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru skok daleký/M/F Břeclav 6.69
26.09.2012 Krajské kolo CORNY (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) 100 m/M/B2 1 Šumperk 11.56
26.09.2012 Krajské kolo CORNY (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) skok daleký/M/F1 Šumperk 6.48
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/J/F Břeclav 6.67
08.09.2012 62. ročník Velké ceny města Opavy (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 4 Opava 6.68
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/M 6 Olomouc 6.63
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) skok daleký/M/F Hodonín 0
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) skok daleký/J/F Praha NM
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) skok daleký/M/F 6 Třinec 6.63
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 7 Břeclav 6.60
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/J Olomouc 6.52
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava 6.57
24.04.2012 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) 100 m/M/B1 3 Šumperk 11.96
24.04.2012 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) skok daleký/M/F Šumperk 6.23
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 14 Praha-Stromovka 6.18
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale skok daleký/J 6 Bratislava 6.12
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/J Olomouc 6.20
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/J 4 Olomouc 6.36