Karta atleta

Export do excelu
  • Kupka Ondřej
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 Ostrava 04.05.2009
60 m 09.18 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009
100 m 15.90 Ostrava - Poruba 22.09.2008
200 m 34.40 Ostrava - Poruba 22.09.2008
1000 m 3:55.64 Ostrava 04.05.2009
sprintérský trojboj 0728 Ostrava-Poruba 21.09.2009
vrhačský trojboj 1269 Ostrava 06.10.2010
vrhačský čtyřboj 1841 Ostrava 06.10.2010
čtyřboj 0611 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009
hod diskem 1kg 31.90 Ostrava 04.05.2009
hod diskem 1,5kg 38.08 Opava 24.09.2011
hod diskem 1,75kg 40.35 Olomouc 04.05.2013
hod diskem 2kg 36.39 Hranice 18.05.2013
hod kladivem 4kg 39.43 Ostrava 11.05.2010
hod kladivem 5kg 47.47 Opava 07.06.2011
hod kladivem 6kg 53.43 Břeclav 14.09.2013
hod kladivem 7,26kg 46.24 Hranice 18.05.2013
hod oštěpem 600g 23.26 Poruba 01.09.2008
hod oštěpem 700g 23.55 Ostrava 06.10.2010
vrh koulí 4kg 13.52 Opava 21.05.2010
vrh koulí 4kg 10.89 h Ostrava 14.12.2008
vrh koulí 5kg 12.61 Ostrava-Vítkovice 19.09.2012
vrh koulí 5kg 12.82 h Ostrava 05.03.2011
vrh koulí 6kg 12.35 Olomouc 19.05.2012
vrh koulí 6kg 13.30 h Ostrava 14.12.2013
vrh koulí 7,26kg 11.73 Hranice 18.05.2013
vrh koulí 7,26kg 12.82 h Ostrava 14.12.2013
skok daleký 3.63 h Ostrava 19.01.2009
skok o tyči 0 Ostrava 04.05.2009
skok vysoký 1.52 Opava 27.09.2011
skok vysoký 1.44 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2012 Vánoční mítink ve vrhu koulí (SSK Vítkovice) koule 6kg/J Ostrava 12.70
16.12.2012 Vánoční mítink ve vrhu koulí (SSK Vítkovice) koule 7,26kg/M 9 Ostrava 11.14
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 18 Praha 11.59
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J 14 Praha 35.86
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J 4 Praha 45.95
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 6kg/J/F 6 Břeclav 12.15
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1,75kg/J/F Břeclav 36.56
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 6kg/J/F Břeclav 46.07
19.09.2012 Městké kolo CORNY poháru (SSK Vítkovice) koule 5kg/M Ostrava-Vítkovice 12.61
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) koule 7,26kg/M/F 13 Třinec 10.64
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) disk 2kg/M/F 11 Třinec 33.75
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) kladivo 7,26kg/M/F 7 Třinec 38.93
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) koule 7,26kg/M/F 13 Třinec 10.30
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) disk 2kg/M/F Třinec 0
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) kladivo 7,26kg/M/F Třinec 0
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) koule 7,26kg/M/F 9 Šumperk 11.25
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) disk 2kg/M/F 13 Šumperk 29.89
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) kladivo 7,26kg/M/F 4 Šumperk 39.89
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) disk 1,75kg/J/F 13 Praha 36.16
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) kladivo 6kg/J/F 8 Praha 46.20
12.06.2012 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1,75kg/J Opava 38.64
12.06.2012 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) kladivo 6kg/J Opava 45.28
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) koule 7,26kg/M/F 7 Šumperk 11.42
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) disk 2kg/M/F 6 Šumperk 32.27
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) kladivo 7,26kg/M/F 6 Šumperk 38.91
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů, skupina D1 (SK Hranice) koule 7,26kg/M/F 11 Hranice 10.59
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů, skupina D1 (SK Hranice) disk 2kg/M/F 8 Hranice 33.04
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů, skupina D1 (SK Hranice) kladivo 7,26kg/M/F 6 Hranice 39.72
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) koule 6kg/J 5 Olomouc 12.35
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) disk 1,75kg/J 4 Olomouc 37.18
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) kladivo 6kg/J Olomouc 45.21
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) kladivo 6kg/J/F Ostrava 45.32
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) koule 6kg/J/F 6 Ostrava 11.19
06.05.2012 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) koule 6kg/J/F Uherské Hradiště 11.54
06.05.2012 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) kladivo 6kg/J/F Uherské Hradiště 44.71
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) koule 6kg/J/F 6 Ostrava 11.44
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) disk 1,75kg/J/F 5 Ostrava 34.31
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) kladivo 6kg/J/F Ostrava 44.09
21.01.2012 Lednový mítink ve vrhu koulí (Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových) koule 6kg/J Ostrava 11.85