Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Polášek
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Atletický klub Havířov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 1 - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:05.63 Hranice 01.06.2013
1000 m 3:32.62 Frýdek-Místek 01.05.2010
1500 m 4:22.31 Opava 22.09.2013
2000 m 7:33.61 Opava 26.07.2011
3000 m 09:31.43 h Praha-Stromovka 23.02.2013
3000 m 09:34.6 Havířov 07.05.2013
5000 m 16:32.85 Jablonec nad Nisou 23.06.2013
10000 m 35:27.90 Šumperk 29.06.2013
25 km silnice 1:49:59 Brno 21.10.2017
hodinovka běh 16250 Havířov 14.05.2014
3000 m překážek 12:34.58 Třinec 05.09.2015
skok vysoký 1.35 h Havířov 10.03.2013
skok daleký 4.76 h Havířov 10.03.2013
vrh koulí 5kg 08.70 Opava 27.04.2010
vrh koulí 7,26kg 07.94 Olomouc 08.06.2019
hod diskem 1,5kg 20.02 Havířov 05.05.2010
hod diskem 2kg 23.03 Ostrava 25.08.2019
hod kladivem 7,26kg 26.64 Olomouc 08.06.2019
hod oštěpem 700g 31.19 Ostrava 09.05.2010
chůze dráha 2000 m 10:33.30 Opava 10.05.2011
chůze dráha 3000 m 14:20.21 Opava 26.07.2011
chůze dráha 3000 m 13:52.84 h Olomouc 21.01.2012
chůze dráha 5000 m 25:55.75 Uherské Hradiště 17.09.2011
chůze dráha 5000 m 24:39.30 h Praha-Stromovka 14.02.2012
chůze dráha 10000 m 47:51.69 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
5 km chůze 23:13 Dudince 24.03.2012
10 km chůze 46:09 Dudince 24.03.2012
20 km chůze 2:02:37 Přerov 16.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:07.99 Olomouc 25.08.2012
1500 m 4:33.52 Opava 22.05.2012
3000 m 09:48.06 h Bratislava 04.02.2012
3000 m 09:44.21 Olomouc 19.05.2012
5000 m 17:03.35 Hodonín 05.07.2012
10000 m 35:41.04 Břeclav 26.05.2012
hodinovka běh 16190 Havířov 16.05.2012
chůze dráha 3000 m 13:52.84 h Olomouc 21.01.2012
chůze dráha 5000 m 24:39.30 h Praha-Stromovka 14.02.2012
chůze dráha 10000 m 54:46.13 Praha 22.06.2012
5 km chůze 23:13 Dudince 24.03.2012
10 km chůze 46:09 Dudince 24.03.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/F 10 Břeclav 2:12.36
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 800 m/M/F 9 Olomouc 2:07.99
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 3000 m/M/F 16 Olomouc 09:58.04
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 5000 m/M/F 10 Hodonín 17:03.35
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 10 km chůze/M/F Hodonín
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) chůze dráha 10000 m/J/F Praha 54:46.13
12.06.2012 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 3000 m/M Opava 09:46.19
02.06.2012 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a II. ligy mužů 10 km chůze/M Jablonec nad Nisou 48:01
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) 10 km chůze/M/F Třinec
27.05.2012 10 km chůze pro 2. kolo II. ligy mužů, skupina A, B a I. ligy mužů, skupina A, C (AC PRAHA 1890, TJ Sokol Kbely,) 10 km chůze/M 8 Praha-Brandýs nad Labem 50:31
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 10000 m/M/F 11 Břeclav 35:41.04
22.05.2012 2. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 1500 m/M Opava 4:33.52
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 3000 m/J/B1 3 Olomouc 09:44.21
16.05.2012 Jäklácká hodinovka (AO Slavia Havířov) hodinovka běh/M Havířov 16190
12.05.2012 SVĚTOVÝ POHÁR V CHŮZI 10 km chůze/J 60 Saransk 48:59
12.05.2012 SVĚTOVÝ POHÁR V CHŮZI 5 km chůze/J 62m Saransk 23:39
05.05.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Sokol Hradec Králové) 10000 m/J/F 7 Hradec Králové 36:43.32
21.04.2012 Mítink EA v chůzi-Poděbrady 2012 (Sportovní chůze Praha) 10 km chůze/J 8 Poděbrady 47:57
24.03.2012 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 5 km chůze/J 11= Dudince 23:13
24.03.2012 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 10 km chůze/J 6 Dudince 46:09
18.03.2012 Lugano Trophy 2012 - Memorial Mario Albisetti Walking 10 km chůze/J 10 Lugano 49:09
14.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze dráha 5000 m/J/F Praha-Stromovka 24:39.30
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 3000 m/J/F 6 Bratislava 09:48.06
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) chůze dráha 3000 m/J/B1 1 Olomouc 13:52.84