Karta atleta

Export do excelu
  • Vomáčková Monika
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 05.01.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.6 h České Budějovice 05.04.2008
60 m 07.85 Tábor 23.06.2009
60 m 07.8 h České Budějovice 22.11.2009
100 m 12.54 Česká Lípa 07.06.2009
150 m 19.14 Bílina 09.08.2011
150 m 19.52 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 25.48 Plzeň 07.06.2014
200 m 26.35 h Praha-Stromovka 21.02.2015
300 m 41.21 Sušice 21.05.2014
300 m 43.55 h Praha-Strahov 13.01.2012
400 m 63.59 h Praha-Strahov 03.02.2013
800 m 2:49.33 České Budějovice 23.09.2007
60 m překážek 11.95 České Budějovice 23.09.2007
sprintérský trojboj 2459 Jihlava 20.08.2011
pětiboj 2387 České Budějovice 23.09.2007
hod kriketovým míčkem 45.90 Veselí nad Lužnicí 23.04.2007
vrh koulí 3kg 08.30 h České Budějovice 09.02.2008
skok daleký 5.22 Pacov 09.07.2011
skok daleký 5.17 h České Budějovice 21.03.2009
skok vysoký 1.51 České Budějovice 10.05.2007
skok vysoký 1.47 h Praha-Strahov 27.01.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 8. ročník Mikulášské haly pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 50 m/Jky České Budějovice 07.18
08.12.2012 8. ročník Mikulášské haly pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 60 m/Jky České Budějovice 08.45
17.11.2012 2. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Jky České Budějovice 07.09
17.11.2012 2. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Jky České Budějovice 08.36
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/B1 2 Stará Boleslav 13.17
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/B1 2 Stará Boleslav 26.95
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 100 m/Ž/R2 4 Olomouc 13.23
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 100 m/Ž/FB Olomouc 13.39
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 200 m/Ž/B2 4 Olomouc 26.87
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/R1 4 Praha 12.75
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R2 5 Praha 26.76
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/R1 2 Stará Boleslav 13.02
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/FA 5 Stará Boleslav 12.91
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B2 1 Stará Boleslav 26.34
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Ž/B3 1 Jihlava 08.05
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/B1 5 Jihlava 12.87
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B1 5 Jihlava 26.45
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) sprint. tr/Ž/F 4 Jihlava 2383
05.07.2012 3. kolo I. ligy žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/Ž/R1 3 Liberec 12.94
05.07.2012 3. kolo I. ligy žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/Ž/FA 6 Liberec 12.95
05.07.2012 3. kolo I. ligy žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 200 m/Ž/B1 5 Liberec 26.52
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 100 m/Jky/R2 4 Praha 12.90
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/Jky/R3 3 Praha 26.33
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/Jky/F 7 Praha 26.54
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/B1 3 Kolín 12.78
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B1 2 Kolín 26.56
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R2 1 Hradec Králové 12.90
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/FA 4 Hradec Králové 12.61
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B2 4 Hradec Králové 26.39
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Ž/R2 3 Jablonec nad Nisou 13.15
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 26.53
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 100 m/Ž/R2 2 Písek 12.84
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 100 m/Ž/F Písek 12.95
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 200 m/Ž/B1 4 Písek 27.15
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Ž/B2 2 Sušice 13.29
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/Ž/B2 4 Sušice 44.06
08.05.2012 Písecký kilometr (Atletika Písek, o.s.) 200 m/Ž/B1 2 Písek 26.91
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Jky/B3 3 Jablonec nad Nisou 13.23
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Jky/B2 3 Jablonec nad Nisou 26.63
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Jky/F 11 Jablonec nad Nisou 4.56
07.04.2012 6. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) výška/Jky České Budějovice 1.35
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Jky České Budějovice 07.17
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Jky České Budějovice 08.27
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R3 4 Praha-Stromovka 26.94
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R3 4 Praha-Stromovka 08.10
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R3 4 Praha-Stromovka 26.75
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R3 MS Praha-Strahov 08.25
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B4 MS Praha-Strahov 26.77
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/R2 1 Praha-Strahov 08.10
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/F1 6 Praha-Strahov 08.22
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 26.98
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/Ž/F 6 Praha-Strahov 4.88
20.01.2012 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B3 3 Praha-Strahov 19.76
13.01.2012 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 19.54
13.01.2012 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 43.55