Karta atleta

Export do excelu
  • Gajdošová Nela
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 11.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Kladno 29.05.2009
60 m 08.91 h Praha-Stromovka 14.02.2012
100 m 13.68 Kladno 02.06.2011
150 m 20.68 Kladno 13.06.2009
200 m 28.29 Kolín 11.06.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R3 3 Kolín 13.93
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/FB Kolín 13.80
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B5 1 Kolín 28.52
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/B2 2 Stará Boleslav 13.88
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/B3 1 Stará Boleslav 28.76
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/R1 6 Liberec 14.00
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/FB Liberec 14.07
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 200 m/Ž/B2 4 Liberec 28.63
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B2 2 Kladno 13.83
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 4 Kladno 14.18
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FB 4 Kladno 14.04
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B4 1 Kladno 29.07
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/B2 4 Kolín 14.68
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B3 Kolín DNS
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 08.91