Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Šlancar
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 12.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 Břeclav 11.07.2012
60 m 07.47 h Praha-Strahov 25.01.2014
100 m 11.69 Hodonín 05.07.2012
150 m 18.10 Břeclav 31.07.2013
200 m 24.14 Olomouc 29.06.2013
200 m 24.90 h Bratislava 01.02.2014
300 m 39.74 Břeclav 20.04.2013
400 m 60.88 Ostrava 05.05.2012
400 m 57.56 h Bratislava 08.02.2014
600 m 1:46.77 Břeclav 14.08.2013
1000 m 3:24.34 Břeclav 24.07.2013
200 m překážek (0.76) 34.15 Břeclav 15.08.2012
400 m překážek (0.91) 66.41 Břeclav 25.05.2013
skok vysoký 1.50 h Hustopeče 18.01.2013
skok daleký 5.33 h Olomouc 19.01.2013
skok daleký 5.34 Břeclav 31.07.2013
vrh koulí 5kg 09.03 Břeclav 11.07.2012
vrh koulí 6kg 08.38 Břeclav 10.07.2013
hod oštěpem 800g 25.39 Břeclav 10.07.2013
sprintérský trojboj 1858 Břeclav 07.08.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 Břeclav 11.07.2012
100 m 11.69 Hodonín 05.07.2012
200 m 24.51 Hodonín 05.07.2012
300 m 39.77 Břeclav 17.07.2012
400 m 60.88 Ostrava 05.05.2012
200 m překážek (0.76) 34.15 Břeclav 15.08.2012
skok daleký 5.26 Břeclav 17.07.2012
vrh koulí 5kg 09.03 Břeclav 11.07.2012
hod oštěpem 800g 14.00 Břeclav 17.07.2012
sprintérský trojboj 1772 Břeclav 08.08.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 6 Břeclav 12.25
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B2 3 Břeclav 25.06
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/R2 7 Olomouc 12.25
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/M/B3 4 Olomouc 25.03
22.08.2012 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B1 8 Břeclav 07.95
22.08.2012 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 5kg/Dci/F Břeclav 08.79
15.08.2012 Atletická středa 200 m překážek (0.76)/M/B1 4 Břeclav 34.15
15.08.2012 Atletická středa skok vysoký/M/F Břeclav
15.08.2012 Atletická středa skok daleký/M/F Břeclav 5.17
08.08.2012 Atletická středa (Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B1 2 Břeclav 07.77
08.08.2012 Atletická středa (Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 2 Břeclav 12.37
08.08.2012 Atletická středa (Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 3 Břeclav 25.51
25.07.2012 3. atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 1 Břeclav 24.60
17.07.2012 2. atletická středa 100 m/M/B 4 Břeclav 12.32
17.07.2012 2. atletická středa 300 m/M/B 4 Břeclav 39.77
17.07.2012 2. atletická středa skok daleký/M/F Břeclav 5.26
17.07.2012 2. atletická středa hod oštěpem 800g/M/F 5 Břeclav 14.00
11.07.2012 1. atletická středa 60 m/M/B 3 Břeclav 07.70
11.07.2012 1. atletická středa 300 m/M/B 4 Břeclav 39.79
11.07.2012 1. atletická středa vrh koulí 5kg/Dci/F Břeclav 09.03
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 100 m/M/R3 4 Hodonín 11.69
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 200 m/M/B3 4 Hodonín 24.51
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R3 7 Třinec 12.13
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B4 3 Třinec 25.04
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R3 6 Břeclav 12.33
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B5 3 Břeclav 25.22
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/J/B4 MB Olomouc 12.58
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/J/B4 MB Olomouc 26.10
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 400 m/J/B3 MB Olomouc DNP
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 400 m/J/B2 7 Ostrava 60.88