Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Pilař
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 Litomyšl 09.10.2010
60 m 07.54 h Praha-Stromovka 29.01.2013
100 m 11.79 Pardubice 26.05.2012
200 m 24.97 Jihlava 25.08.2012
400 m 54.8 Chrudim 29.05.2012
1000 m 3:15.80 Litomyšl 09.10.2010
1000 m 3:01.84 h Jablonec nad Nisou 12.01.2014
1500 m 5:13.40 Třinec 08.07.2012
60 m překážek (1.06) 08.6 h Pardubice 29.01.2011
60 m překážek (0.91) 08.37 h Praha-Stromovka 18.02.2012
60 m překážek (0.99) 08.43 h Praha-Stromovka 02.02.2013
100 m překážek (0.84) 14.74 Pardubice 25.09.2010
110 m překážek (0.99) 15.29 Svitavy 16.06.2012
110 m překážek (0.91) 14.54 Praha 23.06.2012
110 m překážek (1.06) 16.31 Kolín 30.05.2015
200 m překážek (0.76) 29.01 Praha 12.09.2010
300 m překážek (0.84) 40.96 Hradec Králové 09.06.2012
400 m překážek (0.91) 61.91 Kolín 22.09.2012
skok vysoký 1.70 h Pardubice 11.02.2012
skok vysoký 1.80 Pardubice 31.05.2014
skok o tyči 3.20 Pardubice 16.09.2012
skok o tyči 3.30 h Pardubice 26.01.2013
skok daleký 5.93 Třinec 07.07.2012
skok daleký 6.11 h Praha-Stromovka 09.02.2013
trojskok 10.41 Týniště nad Orlicí 19.05.2019
vrh koulí 4kg 12.70 Litomyšl 13.06.2010
vrh koulí 4kg 12.85 h Praha - Strahov 18.12.2010
vrh koulí 5kg 13.18 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
vrh koulí 5kg 13.01 Třinec 07.07.2012
vrh koulí 6kg 12.93 h Praha-Stromovka 24.02.2013
vrh koulí 6kg 14.58 Hradec Králové 07.06.2014
vrh koulí 7,26kg 12.15 Praha - Vokovice 21.06.2017
vrh koulí 7,26kg 12.30 h Praha - Strahov 07.01.2019
hod diskem 1kg 36.39 Chrudim 18.08.2010
hod diskem 1,5kg 39.84 Pardubice 16.09.2012
hod diskem 1,75kg 38.04 Nové Město nad Metují 11.05.2013
hod diskem 2kg 35.63 Pardubice 31.05.2014
hod kladivem 7,26kg 19.68 Děčín 29.09.2019
hod oštěpem 600g 41.50 Litomyšl 13.06.2010
hod oštěpem 700g 41.37 Třinec 08.07.2012
hod oštěpem 800g 42.12 Ústí nad Orlicí 17.05.2014
sedmiboj hala [J] 4163 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
desetiboj [Dci] 5727 Třinec 07.07.2012
desetiboj [J] 5218 Stará Boleslav 24.05.2013
desetiboj [M] 3917 Praha-Eden 10.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Praha-Stromovka 17.01.2012
100 m 11.79 Pardubice 26.05.2012
200 m 24.97 Jihlava 25.08.2012
400 m 54.8 Chrudim 29.05.2012
1500 m 5:13.40 Třinec 08.07.2012
60 m překážek (0.91) 08.37 h Praha-Stromovka 18.02.2012
110 m překážek (0.99) 15.29 Svitavy 16.06.2012
110 m překážek (0.91) 14.54 Praha 23.06.2012
300 m překážek (0.84) 40.96 Hradec Králové 09.06.2012
400 m překážek (0.91) 61.91 Kolín 22.09.2012
skok vysoký 1.70 h Pardubice 11.02.2012
skok vysoký 1.79 Nové Město nad Metují 19.05.2012
skok o tyči 3.20 Pardubice 16.09.2012
skok daleký 6.06 h Pardubice 21.01.2012
skok daleký 5.93 Třinec 07.07.2012
vrh koulí 5kg 13.18 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
vrh koulí 5kg 13.01 Třinec 07.07.2012
hod diskem 1,5kg 39.84 Pardubice 16.09.2012
hod oštěpem 700g 41.37 Třinec 08.07.2012
desetiboj [Dci] 5727 Třinec 07.07.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 12.00
06.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B2 4 Ústí nad Orlicí 56.05
07.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M 7 Ústí nad Orlicí 5:54.1
07.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (0.91)/Dci Ústí nad Orlicí 15.58
06.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M 5 Ústí nad Orlicí 1.69
07.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/M Ústí nad Orlicí NM
06.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M Ústí nad Orlicí 6.26
06.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 5kg/Dci Ústí nad Orlicí 12.99
07.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 37.54
07.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 700g/Dci Ústí nad Orlicí 35.39
07.10.2012 Ústecký desetiboj, Přebor Pardubického kraje mužů ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) desetiboj [Dci]/Dci Ústí nad Orlicí 5016
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 6 Praha 15.81
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J 12 Praha 3.00
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.99)/J/B1 3 Kolín 15.37
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/J/B2 3 Kolín 61.91
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/J/F 7 Kolín 3.10
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Pardubice 15.57
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/Dci/F Pardubice 3.20
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) hod diskem 1,5kg/Dci/F Pardubice 39.84
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 200 m/M/B4 1 Jihlava 24.97
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) skok vysoký/M/F Jihlava 0.00
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) skok daleký/M/F 5 Jihlava 5.85
14.08.2012 Velká cena města Pardubic a memoriál Jaroslava Brože (AC Pardubice) 100 m/M/F 4 Pardubice 11.4
14.08.2012 Velká cena města Pardubic a memoriál Jaroslava Brože (AC Pardubice) skok daleký/M 4 Pardubice 6.06
08.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Dci 13 Třinec 3.02
08.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Třinec 35.13
08.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 700g/Dci 4 Třinec 41.37
08.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci/B1 3 Třinec 5:13.40
08.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 4 Třinec 15.69
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dci/F1 Třinec 1.77
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dci 10 Třinec 5.93
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 5kg/Dci 4 Třinec 13.01
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/B1 4 Třinec 12.00
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/B2 5 Třinec 55.16
08.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) desetiboj [Dci]/Dci/F 4 Třinec 5727
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) desetiboj [Dci]/Dci/F Třinec
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) desetiboj [Dci]/Dci/F Třinec
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 110 m překážek (0.91)/Dci/R1 3 Praha 14.99
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 110 m překážek (0.91)/Dci/F 5 Praha 14.54
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 300 m překážek (0.84)/Dci/R2 4 Praha 41.31
16.06.2012 Přebor Pardubického kraje mladšího a staršího žactva jednotlivců (TJ Svitavy) 110 m překážek (0.99)/J/F MS Svitavy 15.29
16.06.2012 Přebor Pardubického kraje mladšího a staršího žactva jednotlivců (TJ Svitavy) skok daleký/M MS Svitavy 5.95
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 Hradec Králové DQ
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 2 Hradec Králové 40.96
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,5kg/Dci Hradec Králové 32.10
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 4 Ústí nad Orlicí 12.13
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/F2 6 Ústí nad Orlicí 12.23
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M 11 Ústí nad Orlicí 5.54
30.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) desetiboj [Dci]/Dci Chrudim 5548
29.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) 100 m/Dci 1= Chrudim 11.6
29.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) skok daleký/Dci Chrudim 5.94
29.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) vrh koulí 5kg/Dci Chrudim 12.53
29.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) skok vysoký/Dci Chrudim 1.76
29.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) 400 m/Dci Chrudim 54.8
30.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) 110 m překážek (0.91)/Dci Chrudim 15.3
30.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) hod diskem 1,5kg/Dci Chrudim 32.14
30.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) skok o tyči/Dci Chrudim 2.95
30.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) hod oštěpem 700g/Dci Chrudim 38.86
30.05.2012 Oddílové víceboje Atletika Chrudim (Atletika Chrudim) 1500 m/Dci Chrudim 5:30.8
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R2 5 Pardubice 11.79
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/M/F Pardubice 0
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M/F 8 Pardubice 5.86
19.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 110 m překážek (0.91)/Dci MB Nové Město nad Metují 15.39
19.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Dci MB Nové Město nad Metují 1.79
19.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 700g/Dci MB Nové Město nad Metují 37.06
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Pardubice 15.32
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Pardubice 42.55
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Dci/F Pardubice 1.75
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 1 Praha-Stromovka 08.37
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 14 Praha-Stromovka 5.83
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 6 Praha-Stromovka 08.44
11.02.2012 2. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) skok vysoký/M 7 Pardubice 1.70
11.02.2012 2. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) skok daleký/M 4 Pardubice 5.92
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.54
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/M/F 4 Jablonec nad Nisou 6.06
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 13.18
21.01.2012 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 9 Pardubice 1.65
21.01.2012 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.06
17.01.2012 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 08.57
17.01.2012 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 6 Praha-Stromovka 07.67