Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Řezníček
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Řezníček Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2013: MEJ-4x100 m/R-DNF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.04 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m 06.95 Litomyšl 01.08.2020
100 m 10.78 Praha 30.06.2013
150 m 18.04 h Praha - Strahov 18.12.2010
150 m 16.65 Praha - Eden 29.04.2016
200 m 23.26 h Praha-Strahov 10.02.2013
200 m 22.17 Praha-Juliska 14.06.2014
300 m 38.86 h Praha - Strahov 18.12.2010
300 m 35.98 Praha - Eden 29.04.2016
400 m 56.89 Kladno 02.06.2011
400 m 56.73 h Praha 10.12.2011
sprintérský trojboj 2587 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 Praha 22.05.2012
60 m 07.40 h Praha - Strahov 08.12.2012
100 m 11.10 Praha 23.06.2012
200 m 22.92 Praha 24.06.2012
200 m 23.95 h Praha - Strahov 08.12.2012
300 m 37.50 Praha 22.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 60 m/M/B2 2 Praha - Strahov 07.40
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 3 Praha - Strahov 23.95
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dci/R2 2 Jablonec nad Nisou 11.42
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dci/FA Jablonec nad Nisou 11.15
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Dci/B1 3 Jablonec nad Nisou 23.02
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/R3 1 Pardubice 11.55
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/F1 Pardubice 11.33
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dci/B1 2 Pardubice 23.18
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B1 1 Stará Boleslav 11.37
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dci/B1 1 Stará Boleslav 23.11
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/M/FA Liberec 11.12
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 200 m/M/B1 6 Liberec 23.11
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23M/R1 6 Praha 11.42
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 2 Kladno 11.52
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 11.43
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 2 Kladno 23.30
21.08.2012 5. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R4 5 Tábor 11.45
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 100 m/Dci/R3 2 Praha 11.15
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 100 m/Dci/F 3= Praha 11.10
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/Dci/R3 3 Praha 22.92
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B2 3 Kolín 11.40
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 4 Kolín 23.63
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/M/R2 1 Děčín 11.48
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/M/FA 4 Děčín 11.37
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 200 m/M/B2 1 Děčín 23.08
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B3 1 Praha 07.43
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B1 4 Praha 37.50
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F1 4 Kolín 11.72
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/F1 Kolín 23.63
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Dci/B2 1 Jablonec nad Nisou 11.97
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 23.89