Karta atleta

Export do excelu
  • František Nikodem
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.30 Litomyšl 04.08.2012
60 m 07.30 h Praha-Stromovka 29.01.2013
100 m 11.26 Praha 17.05.2015
200 m 22.83 Litomyšl 04.08.2012
200 m 24.05 h Praha-Strahov 19.01.2013
400 m 52.83 Stará Boleslav 25.05.2013
1000 m 3:09.58 Třebíč 01.06.2011
1000 m 2:55.31 h Praha-Stromovka 10.02.2013
1500 m 4:54.48 Jihlava 17.05.2011
60 m překážek (0.99) 09.18 h Praha-Stromovka 10.02.2013
110 m překážek (0.91) 15.98 Praha - Strahov 14.10.2012
110 m překážek (0.99) 16.12 Stará Boleslav 26.05.2013
110 m překážek (1.06) 19.18 Třebíč 10.05.2015
skok vysoký 1.91 h Hustopeče 27.01.2012
skok vysoký 1.95 Třebíč 27.04.2013
skok o tyči 3.30 h Praha-Stromovka 10.02.2013
skok o tyči 3.40 Pacov 12.05.2013
skok daleký 6.03 h Bratislava 03.12.2011
skok daleký 6.29 Praha 17.05.2015
vrh koulí 4kg 10.93 Třebíč 01.06.2011
vrh koulí 5kg 10.83 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 6kg 10.80 h Praha-Stromovka 08.02.2014
vrh koulí 6kg 10.28 Pacov 11.05.2014
vrh koulí 7,26kg 10.88 Znojmo 09.06.2019
hod diskem 1,5kg 27.25 Praha - Strahov 14.10.2012
hod diskem 1,75kg 26.18 Stará Boleslav 26.05.2013
hod diskem 2kg 30.77 Znojmo 09.06.2019
hod kladivem 6kg 20.37 Pacov 25.08.2013
hod kladivem 7,26kg 21.23 Jihlava 19.05.2018
hod oštěpem 700g 29.00 Praha - Strahov 14.10.2012
hod oštěpem 800g 38.74 Třebíč 10.05.2015
sedmiboj hala [J] 4329 h Praha-Stromovka 10.02.2013
desetiboj [Dci] 5094 Praha - Strahov 15.10.2012
desetiboj [M] 5176 Třebíč 11.05.2015
sprintérský trojboj 2367 Litomyšl 05.08.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 Litomyšl 04.08.2012
60 m 07.42 h Bratislava 15.12.2012
100 m 11.34 Litomyšl 04.08.2012
200 m 22.83 Litomyšl 04.08.2012
400 m 55.25 Praha - Strahov 13.10.2012
1500 m 5:12.57 Praha - Strahov 14.10.2012
110 m překážek (0.91) 15.98 Praha - Strahov 14.10.2012
skok vysoký 1.91 h Hustopeče 27.01.2012
skok vysoký 1.93 Jihlava 18.09.2012
skok o tyči 3.01 Jihlava 28.04.2012
skok daleký 5.94 Linec 07.10.2012
skok daleký 5.88 h Bratislava 15.12.2012
vrh koulí 5kg 10.83 Praha - Strahov 13.10.2012
hod diskem 1,5kg 27.25 Praha - Strahov 14.10.2012
hod oštěpem 700g 29.00 Praha - Strahov 14.10.2012
desetiboj [Dci] 5094 Praha - Strahov 14.10.2012
sprintérský trojboj 2367 Litomyšl 05.08.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2012 Vánoční laťka Hády (JAC a BYAC Brno) skok vysoký/M/F 15 Brno 1.87
15.12.2012 Mládežnická atletika - brána k olympiádě 60 m/J/B1 6 Bratislava 07.43
15.12.2012 Mládežnická atletika - brána k olympiádě 60 m/J/B9 1 Bratislava 07.42
15.12.2012 Mládežnická atletika - brána k olympiádě skok daleký/J Bratislava 5.88
09.11.2012 Podzimní tyčka (Atletika Jihlava) skok o tyči/M Jihlava 2.45
13.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) 100 m/Dci/B1 1 Praha - Strahov 11.47
13.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) 400 m/Dci/B5 1 Praha - Strahov 55.25
14.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) 1500 m/Dci/B2 7 Praha - Strahov 5:12.57
14.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Praha - Strahov 15.98
13.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) skok vysoký/Dci/F Praha - Strahov 1.84
14.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) skok o tyči/Dci/F Praha - Strahov NM
13.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) skok daleký/Dci/F Praha - Strahov 6.19
13.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) vrh koulí 5kg/Dci/F 9 Praha - Strahov 10.83
14.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) hod diskem 1,5kg/Dci/F 9 Praha - Strahov 27.25
14.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) hod oštěpem 700g/Dci/F 14 Praha - Strahov 29.00
14.10.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka) desetiboj [Dci]/Dci/F 7 Praha - Strahov 5094
07.10.2012 Mezikrajské utkání 100 m/Dci/B2 4 Linec 11.68
07.10.2012 Mezikrajské utkání skok vysoký/Dci 4 Linec 1.85
07.10.2012 Mezikrajské utkání skok daleký/Dci 6 Linec 5.94
25.09.2012 CORNY - Středoškolský atletický pohár krajské kolo (SŠS Jihlava, Atletika Jihlava,) 100 m/J Jihlava 11.47
25.09.2012 CORNY - Středoškolský atletický pohár krajské kolo (SŠS Jihlava, Atletika Jihlava,) skok vysoký/J Jihlava 1.84
23.09.2012 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/M 10 Tábor 1.80
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B3 4 Kolín 23.53
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/J/F 11 Kolín 1.75
18.09.2012 CORNY - Středoškolský atletický pohár okresní kolo (SŠS Jihlava, OR AŠSK, Atletika) 100 m/J Jihlava 11.43
18.09.2012 CORNY - Středoškolský atletický pohár okresní kolo (SŠS Jihlava, OR AŠSK, Atletika) skok vysoký/J Jihlava 1.93
08.09.2012 Finálové kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/B1 Pacov DNP
08.09.2012 Finálové kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Pacov 16.17
08.09.2012 Finálové kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dci/F Pacov 5.93
08.09.2012 Finálové kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 700g/Dci/F MB Pacov 28.31
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 100 m/M/R1 2 Jihlava 11.47
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 100 m/M/FA Jihlava 11.49
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 200 m/M/B1 2 Jihlava 23.19
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) skok vysoký/M/F 4 Jihlava 1.85
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/M/B2 2 Jihlava 07.34
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/M/B1 5 Jihlava 11.44
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 200 m/M/B1 5 Jihlava 23.34
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) skok vysoký/M/F 7 Jihlava 1.85
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) sprintérský trojboj/M/F 5 Jihlava 2283
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B3 3 Litomyšl 07.30
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B3 1 Litomyšl 11.34
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B3 1 Litomyšl 22.83
04.08.2012 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M Litomyšl 2367
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/R2 1 Svitavy 11.67
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/FA 6 Svitavy 11.73
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 200 m/M/B2 1 Svitavy 23.41
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 100 m/Dci/R2 5 Praha 11.42
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/Dci/R2 5 Praha 23.31
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) skok vysoký/Dci/F 16 Praha 1.80
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R3 2 Ústí nad Orlicí 11.53
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/F1 5 Ústí nad Orlicí 11.55
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B2 2 Ústí nad Orlicí 23.53
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M 7 Ústí nad Orlicí 1.80
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B2 5 Pardubice 23.41
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/M/F 11 Pardubice 1.75
19.05.2012 3. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Dci/B1 1 Třebíč 11.82
19.05.2012 3. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B1 1 Třebíč 23.61
19.05.2012 3. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Dci/F Třebíč 2.80
12.05.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Dci/B1 1 Třebíč 11.62
12.05.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Dci Třebíč 1.76
12.05.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 5kg/Dci Třebíč 10.55
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/F3 Kolín 23.94
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci/F 4= Kolín 1.75
05.05.2012 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 100 m/Dci/B2 1 Nové Město n. M. 11.68
05.05.2012 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) skok vysoký/Dci/F 4 Nové Město n. M. 1.60
05.05.2012 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) skok daleký/Dci/F Nové Město n. M. 5.74
28.04.2012 1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) 100 m/Dci/B1 Jihlava DQ
28.04.2012 1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) skok vysoký/Dci Jihlava 1.85
28.04.2012 1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) skok o tyči/Dci Jihlava 3.01
28.04.2012 1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) skok daleký/Dci MB Jihlava 5.77
19.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci/F 10= Praha-Stromovka 1.82
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 7 Praha-Stromovka 07.48
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M 9 Praha-Stromovka 1.75
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 3 Praha-Stromovka 07.46
11.02.2012 2. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) skok daleký/M 6 Pardubice 5.67
09.02.2012 Průmyslovácká laťka 2012 (ŠSK při SPŠ Jihlava a Atletika) skok vysoký/Dci Jihlava 1.65
27.01.2012 Moravia High Jump Tour-Hustopečské skákání MOSS logistics 2012 skok vysoký/Dci Hustopeče 1.91