Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Hromadník
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Kladno 07.09.2010
60 m 08.31 h Praha-Strahov 08.01.2011
150 m 22.22 Kladno 13.06.2009
300 m 43.46 Kladno 02.09.2010
300 m 39.76 h Praha-Strahov 11.01.2013
600 m 1:28.92 h Praha-Strahov 11.01.2013
800 m 2:02.22 h Praha-Strahov 11.01.2014
800 m 1:59.77 Pardubice 13.09.2014
1500 m 4:13.37 h Praha-Stromovka 01.02.2014
1500 m 4:13.43 Třinec 28.06.2014
3000 m 09:57.83 Kladno 05.09.2012
100 m překážek (0.84) 17.84 Kladno - Sletiště 11.06.2010
skok daleký 4.78 Kladno - Sletiště 11.06.2010
Přespolní běh 00:12:40 Střelské Hoštice 24.03.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:03.91 h Praha-Stromovka 18.02.2012
800 m 2:05.65 Jablonec nad Nisou 05.05.2012
1500 m 4:28.10 h Praha 12.02.2012
1500 m 4:22.62 Praha 23.06.2012
3000 m 09:57.83 Kladno 05.09.2012
Přespolní běh 00:12:40 Střelské Hoštice 24.03.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 1500 m/Dci/B1 4 Jablonec nad Nisou 4:26.34
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Dci/F 4 Pardubice 4:33.82
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Dci/F Stará Boleslav 2:06.38
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 1500 m/M/F 12 Liberec 4:24.42
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) 3000 m/M/B1 7 Kladno 09:57.83
29.08.2012 International Visegrad Match of Athletes (do 19 let) 1500 m/J/F 6 Kolín 4:24.18
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 800 m/Dci/R3 Praha DNP
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 1500 m/Dci/F 7 Praha 4:22.62
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci/F Kolín 4:27.17
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 1500 m/M/F 7 Bílina 4:24.78
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci/F Kolín 4:33.18
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dci/B2 Jablonec nad Nisou DNP
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 2:05.65
24.03.2012 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Dci 13 Střelské Hoštice 00:12:40
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R1 4 Praha-Stromovka 2:03.91
19.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F 7 Praha-Stromovka 2:06.28
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 1500 m/M/B2 MS Praha 4:28.10
05.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F 6 Praha-Stromovka 2:05.86
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/Dci/F Praha-Strahov 2:06.72