Karta atleta

Export do excelu
  • Pehaničová Lucie
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 46.22 h Praha - Strahov 18.12.2010
400 m 63.43 Tábor 18.5.2013
400 m 61.57 h Praha-Stromovka 20.1.2015
500 m 1:28.20 h Praha-Strahov 18.1.2013
600 m 1:42.97 Wiesau 7.7.2012
800 m 2:18.28 Plzeň 22.8.2015
800 m 2:24.47 h Praha-Stromovka 24.1.2015
1000 m 3:09.93 Sušice 14.5.2013
1500 m 5:05.81 Domažlice 19.8.2014
1500 m 5:00.79 h Praha-Stromovka 22.2.2014
3000 m 12:24.41 Praha 28.9.2013
3000 m 10:50.95 h Praha 12.2.2011
5000 m 23:13.22 Praha - Eden 25.8.2012
skok vysoký 1.44 Domažlice 30.9.2010
skok vysoký 1.36 h Praha-Strahov 13.2.2010
chůze dráha 3000 m 19:50.29 Jablonec nad Nisou 28.9.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 400 m/Dky/B3 5 Jablonec nad Nisou 67.04
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) chůze 3000m/Dky/F 6 Jablonec nad Nisou 19:50.29
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Dky/F 4 Pardubice 5:23.18
15.09.2012 III.kolo OMD mládeže (AC Domažlice) 800 m/Dky/F Domažlice DNP
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 1500 m/Ž/B1 Olomouc DNP
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) chůze 3000m/Ž/B1 2 Olomouc 21:44.46
05.09.2012 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Ž/F Stará Boleslav 2:29.05
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Ž/F 11 Praha - Eden 5:31.46
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 5000 m/Ž/F 8 Praha - Eden 23:13.22
07.07.2012 Velká cena Chebu 600 m/Ž/F Wiesau 1:42.97
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/Ž/B1 9 Praha 5:18.77
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 1500 m/Dky/F 6 Praha 5:09.71
16.06.2012 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) 1500 m/Dky/F Klatovy 5:29.67
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) 1500 m/Dky/F Domažlice 5:19.96
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž/B1 11 České Budějovice 5:23.17
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 1000 m/Ž/F 4 Sušice 3:17.35
12.05.2012 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva 800 m/Dky/F Stříbro 2:30.40
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F Praha-Stromovka
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 3000 m/Dky/F Praha-Strahov 12:02.54
27.01.2012 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 1500 m/Ž/F 6 Praha-Strahov 5:42.61