Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Bártová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.70 Ostrava 31.05.2011
60 m 08.74 Ostrava 28.05.2009
60 m 08.54 h Ostrava 22.01.2011
100 m 13.52 Šumperk 05.06.2010
150 m 20.36 Stará Boleslav 28.05.2010
200 m 27.59 Olomouc 23.05.2010
300 m 44.72 h Bratislava 25.01.2011
300 m 44.35 Opava 05.07.2011
400 m 62.83 h Praha-Stromovka 18.02.2012
400 m 61.30 Hranice 27.05.2012
800 m 2:33.48 Stará Boleslav 29.05.2010
800 m 2:36.69 h Praha-Stromovka 10.02.2012
1500 m 6:13.75 Třinec 10.10.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 09.37 h Praha-Stromovka 11.02.2011
60 m překážek (0.84) 09.58 h Bratislava 01.02.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 15.31 Olomouc 20.06.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 15.50 Praha 23.06.2012
100 m překážek (0.84) 15.81 Třinec 09.09.2012
200 m překážek (0.76) 31.36 Olomouc 20.06.2010
300 m překážek (0.76) 45.27 Praha 23.06.2012
400 m překážek (0.76) 64.68 Olomouc 29.06.2013
skok vysoký 1.56 h Bratislava 05.02.2011
skok vysoký 1.51 Třinec 06.10.2012
skok o tyči 2.00 Třinec 10.10.2010
skok daleký 5.01 h Olomouc 29.01.2011
skok daleký 4.93 Hranice 27.05.2012
trojskok 10.91 h Praha-Stromovka 27.02.2011
trojskok 10.69 Šumperk 02.06.2012
vrh koulí 3kg 09.74 Ostrava 02.06.2010
vrh koulí 3kg 09.41 h Olomouc 29.01.2011
vrh koulí 4kg 08.41 Olomouc 28.08.2011
hod diskem 1kg 21.82 Ostrava 06.10.2010
hod kladivem 3kg 22.58 Ostrava 06.10.2010
hod oštěpem 600g 22.61 Ostrava 05.05.2011
pětiboj hala [Zky] 2784 h Praha-Stromovka 12.02.2010
pětiboj hala [Dky] 3044 h Praha-Stromovka 10.02.2012
sedmiboj [Zky] 3926 Stará Boleslav 28.05.2010
sedmiboj [Dky] 3388 Ostrava 22.09.2010
desetiboj 4458 Třinec 09.10.2010
sprintérský trojboj 1811 Ostrava-Poruba 20.09.2010
vrhačský trojboj 0953 Ostrava 06.10.2010
vrhačský čtyřboj 1287 Ostrava 06.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 h Ostrava 14.01.2012
60 m 08.85 Ostrava 02.05.2012
100 m 13.58 Ostrava 25.05.2012
150 m 21.22 Třinec 09.06.2012
300 m 45.32 Ostrava 15.05.2012
400 m 62.83 h Praha-Stromovka 18.02.2012
400 m 61.30 Hranice 27.05.2012
800 m 2:36.69 h Praha-Stromovka 10.02.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.49 h Ostrava 14.01.2012
100 m překážek (0.76/8.50) 15.50 Praha 23.06.2012
100 m překážek (0.84) 15.81 Třinec 09.09.2012
300 m překážek (0.76) 45.27 Praha 23.06.2012
400 m překážek (0.76) 65.81 Praha 01.09.2012
skok vysoký 1.54 h Praha-Stromovka 10.02.2012
skok vysoký 1.51 Třinec 06.10.2012
skok daleký 4.78 h Praha-Stromovka 10.02.2012
skok daleký 4.93 Hranice 27.05.2012
trojskok 10.10 h Praha-Stromovka 19.02.2012
trojskok 10.69 Šumperk 02.06.2012
vrh koulí 3kg 08.89 h Praha-Stromovka 10.02.2012
vrh koulí 3kg 09.42 Třinec 06.10.2012
pětiboj hala [Dky] 3044 h Praha-Stromovka 10.02.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2012 Podzimní třinecké víceboje (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Ž Třinec 1.51
06.10.2012 Podzimní třinecké víceboje (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky Třinec 09.42
07.10.2012 Podzimní třinecké víceboje (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž Třinec 4.59
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Jky/B2 2 Praha 67.23
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Břeclav 16.03
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky/F Břeclav 10.43
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Třinec 15.81
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 3 Třinec 67.00
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 6 Třinec 10.24
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R3 5 Praha 65.81
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Třinec 16.98
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Třinec 66.12
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F Třinec 10.46
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Šumperk 16.14
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Šumperk 66.84
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) trojskok/Ž/F 4 Šumperk 10.44
26.06.2012 Celostátní finále středoškolského poháru sportovních gymnázii ČR v atletice (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Nové Město nad Metují 15.87
26.06.2012 Celostátní finále středoškolského poháru sportovních gymnázii ČR v atletice (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž/F 6= Nové Město nad Metují 1.45
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 4 Praha 15.50
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 300 m překážek (0.76)/Dky/R2 3 Praha 45.27
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 300 m překážek (0.76)/Dky/F 5 Praha 45.88
10.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Dky]/Dky Třinec DNF
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třinec 15.82
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dky 2= Třinec 1.43
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky Třinec DNP
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky Třinec DNP
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 150 m/Dky MS Třinec 21.22
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 200 m/Ž/B 3 Šumperk 27.63
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) skok daleký/Ž/F 6 Šumperk 4.78
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) trojskok/Ž/F Šumperk 10.69
27.05.2012 1. kolo II. ligy žen, skupina D1 (SK Hranice) 400 m/Ž/B1 3 Hranice 61.30
27.05.2012 1. kolo II. ligy žen, skupina D1 (SK Hranice) skok vysoký/Ž/F 5 Hranice 1.45
27.05.2012 1. kolo II. ligy žen, skupina D1 (SK Hranice) skok daleký/Ž/F Hranice 4.93
25.05.2012 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 100 m/Ž/F1 6 Ostrava 13.58
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Olomouc 16.39
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 1 Olomouc 46.83
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc 10.53
15.05.2012 1. kolo soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 300 m/Žky/B3 MB Ostrava 45.32
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Ostrava 15.70
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Ostrava 47.38
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/F1 Ostrava DNP
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 2 Ostrava 16.50
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Ostrava 47.07
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F Ostrava 4.83
02.05.2012 Májové závody (Atletika Poruba) 60 m/Ž/B1 2 Ostrava 08.85
02.05.2012 Májové závody (Atletika Poruba) skok daleký/Ž/F 6 Ostrava 4.29
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 3 Praha-Stromovka 09.49
19.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Dky/F 15 Praha-Stromovka 10.10
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/R2 4 Praha-Stromovka 62.83
10.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Praha-Stromovka 09.49
10.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky 7 Praha-Stromovka 1.54
10.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky 12 Praha-Stromovka 4.78
10.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B2 3 Praha-Stromovka 2:36.69
10.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky 15 Praha-Stromovka 08.89
10.02.2012 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky 10 Praha-Stromovka 3044
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R 2 Bratislava 09.93
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Bratislava 09.69
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale skok vysoký/Dky 7 Bratislava 1.44
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale skok daleký/Dky Bratislava DNP
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale trojskok/Dky Bratislava 09.99
31.01.2012 1. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B 2 Ostrava 09.73
31.01.2012 1. vítkovické halové úterý skok daleký/Ž Ostrava 4.71
30.01.2012 Moravia High Jump Tour-Beskydská laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Jky 4= Vendryně 1.52
24.01.2012 Czech High Jump Grand Prix-Ostravská laťka (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Jky 8= Ostrava 1.47
21.01.2012 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 3 Ostrava 08.64
21.01.2012 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R 1 Ostrava 09.58
21.01.2012 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Ostrava 09.71
21.01.2012 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F 9 Ostrava 4.62
14.01.2012 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 3 Ostrava 08.59
14.01.2012 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Ž/FB Ostrava DNP
14.01.2012 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R 1 Ostrava 09.49
14.01.2012 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F Ostrava DNP
11.01.2012 Porubská výška (Atletika Poruba o.s.) skok vysoký/Dky Ostrava 1.51