Karta atleta

Export do excelu
  • Janoutová Lenka
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 8.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 Stříbro 14.6.2009
60 m 08.46 h Praha-Strahov 25.1.2014
100 m 13.45 České Budějovice 31.5.2014
150 m 21.22 Klatovy 28.8.2010
150 m 21.41 h Praha-Strahov 6.2.2010
300 m 46.90 Mariánské Lázně 16.6.2010
300 m 47.84 h Praha Strahov 21.2.2009
800 m 2:46.3 Nýřany 19.5.2009
800 m 2:56.10 h Praha-Stromovka 12.2.2010
60 m překážek 10.32 h Praha-Stromovka 12.2.2010
100 m překážek 16.83 Domažlice 15.5.2010
pětiboj hala 2484 h Praha-Stromovka 12.2.2010
sedmiboj 3576 Klatovy 28.8.2010
vrhačský trojboj 1066 Nýřany 9.10.2009
hod diskem 1kg 25.28 Domažlice 9.6.2012
hod kladivem 3kg 16.18 Pardubice 22.9.2012
hod oštěpem 500g 29.60 Stříbro 12.5.2012
hod oštěpem 600g 37.90 Domažlice 18.9.2010
vrh koulí 3kg 09.66 Klatovy 15.5.2011
vrh koulí 3kg 09.09 h Praha-Stromovka 12.2.2010
vrh koulí 4kg 07.96 Stříbro 14.6.2009
skok daleký 4.91 Sušice 21.6.2014
skok daleký 4.77 h Praha-Strahov 25.1.2014
skok o tyči 2.20 Tábor 25.9.2010
skok vysoký 1.49 Plzeň 19.6.2010
skok vysoký 1.45 h Praha-Stromovka 12.2.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2012 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru 60 m/Ž/B5 2 Břeclav 08.72
09.10.2012 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru dálka/Ž/F 15 Břeclav 4.72
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Dky/F 10 Pardubice 23.26
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) kladivo 3kg/Dky/F 11 Pardubice 16.18
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky/F 16 Pardubice 24.15
15.08.2012 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) oštěp 600g/Ž/F 7 Domažlice 28.37
16.06.2012 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) koule 3kg/Dky/F 4 Klatovy 09.52
16.06.2012 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) disk 1kg/Dky/F 4 Klatovy 22.36
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) koule 3kg/Dky/F 10 Domažlice 08.56
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) disk 1kg/Dky/F 6 Domažlice 25.28
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) oštěp 500g/Dky/F 10 Domažlice 26.92
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) oštěp 600g/Ž/F MB České Budějovice 27.88
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) disk 1kg/Ž 16 Třebíč 21.65
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) oštěp 600g/Ž 14 Třebíč 27.56
12.05.2012 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva koule 3kg/Dky/F 6 Stříbro 09.36
12.05.2012 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva oštěp 500g/Dky/F 6 Stříbro 29.60
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) koule 3kg/Dky/F 10 Praha-Strahov 08.92