Karta atleta

Export do excelu
  • Holubová Magdaléna
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.18 Kladno 11.10.2008
60 m 08.91 h Jablonec nad Nisou 08.01.2014
100 m 0 Stará Boleslav 07.05.2011
150 m 22.13 Bílina 10.08.2010
200 m 29.84 Stará Boleslav 13.05.2011
400 m 74.68 Kladno 08.10.2011
800 m 3:06.67 Stará Boleslav 13.05.2011
800 m 3:06.1 h Praha 04.12.2010
1500 m 6:54.40 Kladno 08.10.2011
60 m překážek 11.38 Kladno 11.10.2008
60 m překážek 10.58 h Praha-Strahov 08.01.2011
100 m překážek 18.08 Stará Boleslav 15.09.2012
pětiboj 1967 Kladno 11.10.2008
sedmiboj 2936 Jablonec nad Nisou 15.05.2010
sedmiboj IAAF 3331 Stará Boleslav 13.05.2011
desetiboj 3551 Kladno 08.10.2011
hod diskem 1kg 35.44 Tábor 28.05.2016
hod oštěpem 500g 32.68 Beroun 15.04.2012
hod oštěpem 600g 33.21 Beroun 18.04.2010
hod kriketovým míčkem 45.03 Beroun 16.04.2011
vrh koulí 3kg 10.89 Bílina 03.08.2010
vrh koulí 3kg 10.82 h Praha-Strahov 14.01.2012
vrh koulí 4kg 09.79 Pardubice 24.09.2011
vrh koulí 4kg 09.67 h Praha-Strahov 11.01.2014
skok daleký 5.04 Bílina 04.08.2015
skok daleký 5.10 h Praha-Strahov 14.01.2012
trojskok 11.01 Praha 22.06.2012
trojskok 11.09 h Praha-Stromovka 18.02.2012
skok o tyči 2.00 Beroun 15.04.2012
skok vysoký 1.45 Stará Boleslav 13.05.2011
skok vysoký 1.45 h Praha 04.12.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Jky/F Stará Boleslav 18.08
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Jky/F 8 Stará Boleslav DNP
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) disk 1kg/Jky/F Stará Boleslav DNP
29.08.2012 International Visegrad Match of Athletes (do 19 let) disk 1kg/Jky/F MB Kolín 32.98
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 6 Kladno 4.77
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž Kladno 31.39
19.08.2012 Mladá Evropa 2012 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/Jky/F Jablonec nad Nisou 10.97
19.08.2012 Mladá Evropa 2012 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) disk 1kg/Jky/F Jablonec nad Nisou 32.67
07.08.2012 Bílinský polytan - 4. kolo KPD mužů a žen (AK Bílina) dálka/Ž Bílina 4.69
07.08.2012 Bílinský polytan - 4. kolo KPD mužů a žen (AK Bílina) disk 1kg/Ž Bílina 30.86
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) dálka/Ž/F Děčín 4.94
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) trojskok/Ž/F Děčín 10.85
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) disk 1kg/Ž/F Děčín 31.51
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) trojskok/Dky/F 6 Praha 11.01
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) disk 1kg/Dky/F 9 Praha 31.56
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky/F 5 Kolín 4.75
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) trojskok/Jky/F Kolín 10.10
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Jky/F 4 Kolín 29.05
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) dálka/Ž/F Bílina 4.99
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) trojskok/Ž/F Bílina 10.78
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) disk 1kg/Ž/F 5 Bílina 27.79
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) dálka/Ž/F 5 Děčín 4.92
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) trojskok/Ž/F Děčín 10.77
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) disk 1kg/Ž/F 4 Děčín 31.43
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F Kolín 5.00
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž/F Kolín 10.89
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Dky/F 4 Kolín 27.49
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky/F 5 Kolín 30.47
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F Kolín 4.98
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky/F 4 Kolín 09.98
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky/F Kolín 31.34
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 4kg/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 08.89
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) disk 1kg/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 28.38
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) oštěp 600g/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 25.80
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev dálka/Ž/F 5 Kolín 4.90
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev koule 4kg/Ž/F 7 Kolín 09.64
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) tyč/Dky Beroun 2.00
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) koule 3kg/Dky Beroun 10.88
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) disk 1kg/Dky Beroun 29.97
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) oštěp 500g/Dky Beroun 32.68
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F Praha-Stromovka NM
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Dky/F 6 Praha-Stromovka 11.09
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) trojskok/Ž 9 Praha-Stromovka 10.31
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R2 MS Praha 08.97
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) dálka/Ž/F MS Praha 4.74
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) trojskok/Ž/F MS Praha 10.39
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/Ž/F MS Praha-Strahov 4.84
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/Ž/F MS Praha-Strahov 10.49
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) dálka/Dky/F Praha-Strahov 5.10
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) trojskok/Ž/F Praha-Strahov 11.08
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) koule 3kg/Dky/F 4 Praha-Strahov 10.82
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) trojskok/Ž/F Praha-Strahov 10.79