Karta atleta

Export do excelu
  • Kubištová Eliška
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 06.11.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.4 Břeclav 11.10.2011
60 m 08.50 h Praha-Stromovka 24.01.2012
100 m 13.60 Pardubice 25.05.2013
150 m 21.23 Litomyšl 13.06.2010
150 m 22.14 h Praha-Stromovka 01.03.2010
200 m 27.43 Svitavy 05.07.2012
200 m 28.25 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
300 m 46.61 Nové Město nad Metují 24.08.2011
400 m 70.67 Pardubice 03.09.2011
800 m 2:56.40 Litomyšl 09.10.2010
100 m překážek 19.15 Litomyšl 06.10.2012
300 m překážek 49.17 Ostrava 18.06.2011
400 m překážek 74.36 Stará Boleslav 25.06.2011
sprintérský trojboj 1655 Kolín 18.08.2013
sedmiboj 2922 Litomyšl 06.10.2012
hod diskem 1kg 15.04 Pardubice 17.10.2012
hod oštěpem 500g 22.98 Litomyšl 06.10.2012
hod oštěpem 600g 21.53 Pardubice 15.06.2014
vrh koulí 3kg 09.26 Litomyšl 06.10.2012
vrh koulí 4kg 08.37 Pardubice 28.08.2013
vrh koulí 4kg 07.91 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
skok daleký 4.76 Kolín 01.05.2014
skok daleký 4.93 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
trojskok 10.10 Praha 22.06.2012
trojskok 10.28 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok vysoký 1.30 Chrudim 20.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2012 22. veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Ž 4 Pardubice 15.04
17.10.2012 22. veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky Pardubice 18.92
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Dky Litomyšl 28.56
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Dky Litomyšl 3:02.32
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Dky 4 Litomyšl 19.15
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Dky 4 Litomyšl 1.27
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Dky Litomyšl 4.43
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Dky 4 Litomyšl 09.26
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Dky 4 Litomyšl 22.98
06.10.2012 KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje (TJ Jiskra Litomyšl) sedmiboj/Dky 4 Litomyšl 2922
27.09.2012 Krajské kolo XXXI.ročníku CORNY SŠAP pro rok 2012 (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Jky/B1 4 Svitavy 08.62
27.09.2012 Krajské kolo XXXI.ročníku CORNY SŠAP pro rok 2012 (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Jky Svitavy 4.69
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dky/B1 Pardubice DNP
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Dky/F Pardubice DNP
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky/F 6 Pardubice 04.71
26.08.2012 6. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/Ž 10 Pardubice 10.05
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B2 3 Jihlava 28.44
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) dálka/Ž/F 10 Jihlava 4.60
05.07.2012 3. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) 200 m/Ž/B3 1 Svitavy 27.43
05.07.2012 3. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) dálka/Ž 5 Svitavy 4.85
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 300 m př./Dky/R3 8 Praha 49.93
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) trojskok/Dky/F 13 Praha 10.10
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m př./Dky/B1 3 Hradec Králové 50.04
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž 9 Hradec Králové 4.66
09.06.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Ž 6 Hradec Králové 10.20
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Ž 5 Ústí nad Orlicí 4.92
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) trojskok/Ž 4 Ústí nad Orlicí 10.50
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Ž/F 4 Pardubice 4.82
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/Ž/F 5 Pardubice 10.31
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 300 m př./Dky/F Pardubice 49.86
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/Dky/F MB Pardubice 10.19
02.05.2012 6. veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/F Pardubice 28.18
02.05.2012 6. veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky Pardubice 22.89
11.02.2012 2. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) dálka/Ž Pardubice 4.83
11.02.2012 2. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) trojskok/Ž Pardubice 10.01
04.02.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mladších žáků a mladších žákyň (AC Pardubice) trojskok/Ž Pardubice 09.88
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B4 4 Jablonec nad Nisou 28.25
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) dálka/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 4.93
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B3 3 Praha-Stromovka 28.36
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B6 1 Praha-Stromovka 08.50
21.01.2012 Veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/Ž Pardubice 09.70