Karta atleta

Export do excelu
  • Valušková Markéta
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 16.12.2014
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 Šumperk 18.06.2010
300 m 49.55 Ostrava 07.05.2009
600 m 1:51.10 Opava, Tyršův stadion 20.05.2009
800 m 2:34.20 Olomouc 08.06.2010
1500 m 5:12.10 Praha 22.06.2012
1500 m 5:19.93 h Bratislava 04.02.2012
3000 m 11:28.23 Olomouc 19.05.2012
60 m překážek 12.29 Opava, Tyršův stadion 29.05.2009
100 m překážek 18.84 Ostrava 11.05.2010
200 m překážek 37.03 Ostrava 28.05.2009
čtyřboj 1855 Šumperk 18.06.2010
hod oštěpem 600g 22.57 Ostrava 11.05.2010
hod kriketovým míčkem 44.23 Opava, Tyršův stadion 20.05.2009
vrh koulí 3kg 07.80 Ostrava 28.05.2009
vrh koulí 3kg 07.45 h Havířov 26.03.2010
skok daleký 4.38 Opava 21.05.2010
skok daleký 3.76 h Havířov 26.03.2010
skok vysoký 1.17 h Havířov 26.03.2010
chůze dráha 3000 m 22:41.09 Olomouc 26.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 1500 m/Dky/B1 8 Jablonec nad Nisou 5:31.80
25.09.2012 Krajské kolo 31.ročníku CORNY středoškolského poháru (KSVČ Juventus Karviná) 800 m/Jky/B2 10 Opava 2:41.14
25.09.2012 Krajské kolo 31.ročníku CORNY středoškolského poháru (KSVČ Juventus Karviná) dálka/Jky 22 Opava 3.78
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dky/F Břeclav 12:25.57
18.09.2012 Okresní kolo středoškolského CORNY poháru (AŠSK) 800 m/Jky/B1 6 Opava 2:52.69
18.09.2012 Okresní kolo středoškolského CORNY poháru (AŠSK) dálka/Jky 15 Opava 3.51
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 1500 m/Dky/F 7 Praha 5:12.10
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 3000 m/Dky/F Praha DNP
12.06.2012 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 1500 m/Ž Opava 5:18.12
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F 4 Třinec 5:16.57
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 3000 m/Dky/B1 2 Olomouc 11:28.23
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Dky/F Ostrava 5:16.01
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dky/F 12 Praha-Stromovka 5:20.80
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 1500 m/Dky Bratislava 5:19.93