Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Albrecht
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 h Olomouc 19.12.2014
60 m 07.55 Prostějov 22.04.2015
100 m 12.25 Olomouc 26.04.2017
150 m 18.20 Prostějov 22.04.2015
200 m 25.13 Přerov 01.05.2017
60 m překážek (0.91) 09.89 h Bratislava 09.02.2013
100 m překážek (0.84) 19.04 Olomouc 18.05.2011
110 m překážek (0.91) 18.66 Přerov 18.06.2013
110 m překážek (1.06) 18.69 Břeclav 06.09.2014
110 m překážek (0.99) 17.06 Břeclav 10.05.2015
200 m překážek (0.76) 40.88 Olomouc 19.05.2010
skok vysoký 1.93 h Bratislava 07.02.2015
skok vysoký 1.94 Uherské Hradiště 30.05.2015
skok o tyči 3.11 Olomouc 19.05.2018
skok o tyči 2.71 h Olomouc 26.01.2019
skok daleký 4.45 Olomouc 18.05.2011
skok daleký 5.23 h Ostrava 11.02.2014
vrh koulí 4kg 08.62 h Havířov 23.03.2012
čtyřboj 0 Šumperk 29.05.2012
sprintérský trojboj 1830 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 h Olomouc 21.01.2012
60 m 08.43 Olomouc 22.05.2012
150 m 19.5 Prostějov 24.04.2012
110 m překážek (0.91) 19.56 Ostrava 05.05.2012
skok vysoký 1.67 h Bratislava 04.02.2012
skok vysoký 1.80 Prostějov 10.05.2012
skok daleký 4.91 h Havířov 23.03.2012
skok daleký 3.31 Olomouc 07.06.2012
vrh koulí 4kg 08.62 h Havířov 23.03.2012
čtyřboj 0 Šumperk 29.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila skok vysoký/M Prostějov 1.65
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B3 Břeclav DNS
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dci/F 11 Břeclav 1.71
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) skok vysoký/M/F 6 Uherské Hradiště 1.67
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) trojskok/M/F Uherské Hradiště DNP
26.06.2012 Atletické úterý (AC Prostějov) 60 m/M/B2 4 Prostějov 07.9
26.06.2012 Atletické úterý (AC Prostějov) skok vysoký/M Prostějov 1.70
07.06.2012 3. kolo KP Olomouckého kraje atletických přípravek (AK Olomouc) skok daleký/EleH 23 Olomouc 3.31
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) skok vysoký/M/F Vyškov NM
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) trojskok/M/F Vyškov NM
30.05.2012 Prostějovská výška (AC Prostějov) skok vysoký/Žci Prostějov 1.72
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) 60 m/Žci/B6 Šumperk DNF
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) 1000 m/Žci/B1 Šumperk DNP
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) skok vysoký/Žci 21 Šumperk
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slavia Uherské Hradiš) skok vysoký/M/F Uherské Hradiště 1.68
22.05.2012 Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva - krajské finále (KAS Olomouc) 60 m/Žci/B5 4 Olomouc 08.43
22.05.2012 Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva - krajské finále (KAS Olomouc) skok vysoký/Žci Olomouc 1.71
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 5 Olomouc 20.73
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/Dci 15 Olomouc 1.64
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/F2 8 Ostrava 19.20
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Dci/F Ostrava NM
10.05.2012 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou (AC Prostějov) 60 m/Žci/B3 3 Prostějov 07.9
10.05.2012 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou (AC Prostějov) skok vysoký/Žci Prostějov 1.80
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B3 4 Ostrava 19.56
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Dci/F 8= Ostrava 1.70
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F Ostrava NM
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova skok vysoký/M 4 Přerov DNP
24.04.2012 Zahajovací závody - 60 m - 250 m (AC Prostějov) 60 m/M/B6 4 Prostějov 08.0
24.04.2012 Zahajovací závody - 60 m - 250 m (AC Prostějov) 150 m/M/B1 3 Prostějov 19.5
23.03.2012 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Dci Havířov 1.66
23.03.2012 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Dci 11 Havířov 4.91
23.03.2012 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 4kg/Žci 11 Havířov 08.62
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale skok vysoký/Dci 7 Bratislava 1.67
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R2 3 Olomouc 08.34
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/Dci Olomouc 1.65
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Dci/R7 4 Olomouc 08.63
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/Dci 6 Olomouc 1.60