Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Plaček
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.77 h Praha-Strahov 01.02.2014
60 m 07.69 Děčín 25.04.2014
100 m 12.23 Česká Lípa 09.06.2013
150 m 17.75 Děčín 25.08.2017
200 m 24.49 Bílina 17.08.2013
200 m 24.83 h Praha-Strahov 01.02.2014
300 m 37.82 Plzeň 03.05.2017
400 m 51.62 Kadaň 18.06.2019
500 m 1:07.66 Plzeň 26.05.2020
800 m 2:05.80 h Praha - Stromovka 21.01.2017
800 m 1:57.15 Bílina 17.08.2019
1000 m 2:33.52 Cheb 20.08.2019
1500 m 4:22.52 h Praha-Strahov 08.02.2015
1500 m 4:13.82 České Budějovice 20.05.2017
1 anglická míle 4:42.54 Klatovy 09.05.2017
3000 m 10:10.90 h Praha - Stromovka 20.01.2019
5000 m 17:09.91 Děčín 17.11.2018
60 m překážek (0.91) 10.50 h Praha 12.02.2012
200 m překážek (0.76) 31.69 Bílina 04.09.2011
300 m překážek (0.84) 41.72 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
400 m překážek (0.91) 58.76 Liberec 18.05.2014
skok vysoký 1.50 h Praha 12.02.2012
skok vysoký 1.71 Děčín 14.09.2013
skok daleký 4.59 Děčín 10.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 59.49 Děčín 18.08.2012
800 m 2:22.16 h Praha 12.02.2012
1500 m 5:03.11 Děčín 26.05.2012
1 anglická míle 5:17.14 Děčín 16.06.2012
60 m překážek (0.91) 10.50 h Praha 12.02.2012
400 m překážek (0.91) 64.07 Bílina 03.06.2012
skok vysoký 1.50 h Praha 12.02.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/B1 5 Kladno 65.07
18.08.2012 Děčínské víceboje (ASK Děčín) 400 m/Dci MS Děčín 59.49
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 400 m překážek (0.91)/M/B3 2 Děčín 66.08
16.06.2012 Tradiční běh na 1 míli (ASK Děčín) 1 anglická míle/M/B1 11 Děčín 5:17.14
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Bílina 64.07
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 1500 m/M/B1 11 Děčín 5:03.11
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 400 m překážek (0.91)/M/B3 2 Děčín 65.14
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/M/B3 4 Praha 2:22.16
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B 4 Praha 10.50
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok vysoký/M/F 9 Praha 1.50