Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Wünsche
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.4 Znojmo 26.04.2011
100 m 15.8 Znojmo 24.04.2012
vrh koulí 4kg 10.83 Nové zámky 14.10.2011
vrh koulí 5kg 14.07 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
vrh koulí 5kg 14.60 h Olomouc 20.12.2013
vrh koulí 6kg 13.53 h Praha-Stromovka 22.02.2014
vrh koulí 6kg 13.63 Znojmo 15.04.2014
vrh koulí 7,26kg 12.60 Vyškov 01.06.2013
hod diskem 1kg 29.56 Břeclav 08.05.2011
hod diskem 1,5kg 37.68 Brno 26.10.2013
hod diskem 1,75kg 35.27 Brno 01.05.2014
hod diskem 2kg 34.55 Jihlava 19.05.2018
hod kladivem 5kg 30.47 Brno 01.05.2013
hod oštěpem 600g 36.40 Olomouc 12.06.2011
hod oštěpem 700g 46.58 Břeclav 25.05.2013
hod oštěpem 800g 50.13 Uherské Hradiště 13.05.2017
hod kriketovým míčkem 67.04 Znojmo 08.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 15.8 Znojmo 24.04.2012
vrh koulí 5kg 09.79 h Olomouc 29.01.2012
vrh koulí 5kg 10.63 Břeclav 22.09.2012
vrh koulí 7,26kg 08.64 Brno 27.10.2012
hod diskem 1,5kg 28.81 Brno 13.10.2012
hod diskem 2kg 23.16 Brno 27.10.2012
hod kladivem 5kg 19.62 Brno 13.10.2012
hod oštěpem 700g 40.56 Brno 13.10.2012
hod oštěpem 800g 35.05 Uherské Hradiště 26.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.10.2012 Vrhačská a skokanská sobota – Sotorama (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 5kg/Dci Brno 10.03
27.10.2012 Vrhačská a skokanská sobota – Sotorama (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 9 Brno 08.64
27.10.2012 Vrhačská a skokanská sobota – Sotorama (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Brno 24.23
27.10.2012 Vrhačská a skokanská sobota – Sotorama (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 9 Brno 23.16
13.10.2012 Terezčina vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 5kg/Dci Brno 10.58
13.10.2012 Terezčina vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod kladivem 5kg/Dci 4 Brno 19.62
13.10.2012 Terezčina vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Brno 28.81
13.10.2012 Terezčina vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod oštěpem 700g/Dci Brno 40.56
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 5kg/Dci/F 18 Břeclav 10.63
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 13 Břeclav 28.28
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 700g/Dci/F 13 Břeclav 36.40
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) vrh koulí 7,26kg/M/F 14 Uherské Hradiště 07.70
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) hod oštěpem 800g/M/F 11 Uherské Hradiště 35.02
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) vrh koulí 7,26kg/M/F 18 Vyškov 07.82
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) hod oštěpem 800g/M/F 13 Vyškov 33.50
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slavia Uherské Hradiš) vrh koulí 7,26kg/M/F 23 Uherské Hradiště 07.48
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slavia Uherské Hradiš) hod oštěpem 800g/M/F 14 Uherské Hradiště 35.05
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) vrh koulí 5kg/Dci 16 Olomouc 09.99
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) hod diskem 1,5kg/Dci 11 Olomouc 24.85
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci 14 Olomouc 32.42
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 700g/Dci/F 14 Ostrava 30.42
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 5kg/Dci/F 16 Ostrava 08.91
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 5kg/Dci/F 15 Ostrava 09.90
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) hod diskem 1,5kg/Dci/F 13 Ostrava 23.62
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 700g/Dci/F 10 Ostrava 38.16
24.04.2012 Okresní přebor na dráze 100 m/Dci/R2 5 Znojmo 15.8
24.04.2012 Okresní přebor na dráze vrh koulí 5kg/Dci/F 6 Znojmo 09.43
29.01.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí (AK Olomouc) vrh koulí 5kg/Dci 14 Olomouc 09.79