Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Beňovič
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 27.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.90 h Opava 20.01.2013
60 m 08.38 Opava 10.05.2011
60 m 08.08 h Opava 17.01.2012
150 m 19.03 Opava 11.08.2015
300 m 42.12 Opava 23.08.2011
400 m 55.61 Opava 21.05.2013
400 m 57.46 h Ostrava 08.02.2017
800 m 2:07.37 h Praha-Strahov 26.01.2013
800 m 2:01.69 Opava 20.05.2014
1000 m 2:49.24 Opava 24.04.2012
1000 m 2:45.28 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
1500 m 4:11.27 Hodonín 13.06.2015
1500 m 4:14.67 h Ostrava 24.01.2016
2000 m 5:57.54 Opava 23.04.2013
3000 m 09:14.68 h Praha-Stromovka 22.02.2014
3000 m 09:02.14 Pliezhausen 18.05.2014
5000 m 17:22.11 Opava 21.08.2012
60 m překážek (0.76) 10.50 Opava 21.05.2010
60 m překážek (0.84) 09.53 h Ostrava 19.02.2011
60 m překážek (0.91) 10.33 h Opava 20.01.2013
100 m překážek (0.84) 18.54 Opava 26.04.2011
200 m překážek (0.76) 30.92 Frýdek-Místek 12.05.2011
300 m překážek (0.84) 42.70 Břeclav 28.09.2013
1500 m překážek 4:49.71 Olomouc 12.06.2011
2000 m překážek 6:16.41 Hradec Králové 08.06.2013
3000 m překážek 09:43.94 Ostrava 20.06.2015
skok vysoký 1.55 Opava 27.04.2011
skok vysoký 1.55 h Opava 12.12.2011
skok o tyči 2.10 Opava 26.04.2011
skok daleký 4.76 Olomouc 08.06.2010
skok daleký 5.25 h Opava 17.01.2012
vrh koulí 4kg 07.46 Opava 27.04.2011
hod diskem 1kg 13.70 Opava 26.04.2011
hod oštěpem 600g 24.22 Opava 26.04.2011
devítiboj 3172 Opava 27.04.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.08 h Opava 15.01.2012
60 m 08.08 h Opava 17.01.2012
800 m 2:10.34 h Bratislava 28.01.2012
1000 m 2:49.24 Opava 24.04.2012
1500 m 4:23.05 h Praha-Stromovka 19.02.2012
1500 m 4:19.92 Olomouc 19.05.2012
3000 m 09:41.82 Opava 12.06.2012
5000 m 17:22.11 Opava 21.08.2012
2000 m překážek 6:25.59 Břeclav 22.09.2012
3000 m překážek 10:13.99 Praha 28.09.2012
skok daleký 5.25 h Opava 17.01.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J/F Praha 10:13.99
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek/J/F 4 Břeclav 6:25.59
18.09.2012 Okresní kolo středoškolského CORNY poháru (AŠSK) 1500 m/J/B2 4 Opava 4:33.41
08.09.2012 62. ročník Velké ceny města Opavy (TJ Sokol Opava) 1500 m/M/B1 8 Opava 4:22.02
21.08.2012 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 5000 m/M 5 Opava 17:22.11
03.07.2012 Sletový pohár 2012- Sokol Gala (TJ Sokol Kolín - atletika) 3000 m/J/F MB Praha-Eden 09:42.39
12.06.2012 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 3000 m/M Opava 09:41.82
05.06.2012 Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - starší žactvo (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/Žci/B1 2 Ústí nad Orlicí 4:20.49
22.05.2012 Krajské finále Poháru rozhlasu 2012 (ZŠ Englišova Opava a OR AŠSK Opava) 1500 m/Žci/B1 1 Opava 4:21.62
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 1500 m/J/B1 3 Olomouc 4:19.92
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 2000 m překážek/Dci/F Ostrava 6:35.99
10.05.2012 Okresní finále Poháru rozhlasu - starší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 1500 m/Žci/B1 2 Opava 4:36.72
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 2000 m překážek/J/F 5 Ostrava 6:36.23
24.04.2012 1. Sokolské úterý a víceboj žactva (TJ Sokol Opava) 1000 m/M Opava 2:49.24
19.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F 8 Praha-Stromovka 4:23.05
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 1500 m/Dci/F Bratislava 4:26.25
28.01.2012 Olympijské nádeje 2012 800 m/J/B3 2 Bratislava 2:10.34
17.01.2012 Kontrolní halove závody SpS Opava, Englišova (ZŠ Opava, Englišova, TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/B2 3 Opava 08.08
17.01.2012 Kontrolní halove závody SpS Opava, Englišova (ZŠ Opava, Englišova, TJ Sokol Opava) skok daleký/Dci Opava 5.25
15.01.2012 Župní Moravskoslezský přebor v halové atletice - sprinty, dálka, trojskok (TJ Sokol Opava) 50 m/Dci/R2 2 Opava 07.08
15.01.2012 Župní Moravskoslezský přebor v halové atletice - sprinty, dálka, trojskok (TJ Sokol Opava) 50 m/Dci/FB Opava 07.10
15.01.2012 Župní Moravskoslezský přebor v halové atletice - sprinty, dálka, trojskok (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/R3 3 Opava 08.20