Karta atleta

Export do excelu
  • Kraus Jakub
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 07.12.2015
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.76 Jihlava 20.08.2011
50 m 06.82 h České Budějovice 12.02.2011
60 m 07.79 Pacov 14.05.2011
60 m 07.49 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 11.80 Pacov 09.06.2012
150 m 18.42 České Budějovice 22.05.2011
150 m 18.47 h Praha - Strahov 17.12.2011
200 m 23.74 České Budějovice 31.05.2014
200 m 24.52 h Praha-Strahov 28.01.2012
300 m 37.46 Plzeň 13.05.2014
300 m 39.36 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
400 m 51.65 Plzeň 07.06.2014
800 m 2:25.76 Tábor 23.06.2009
800 m 2:25.46 h Praha - Strahov 19.12.2009
1000 m 2:56.47 Praha 27.05.2011
1500 m 5:21.89 České Budějovice 27.09.2009
1500 m 5:43.40 h Praha-Strahov 27.02.2010
60 m překážek 10.56 České budějovice 04.10.2009
60 m překážek 10.48 h Nová Včelnice 12.12.2009
100 m překážek 15.81 Praha 27.05.2011
pětiboj 1944 Soběslav 20.09.2009
devítiboj 4507 Praha 27.05.2011
hod diskem 1kg 33.56 Pacov 14.05.2011
hod oštěpem 600g 37.20 Pacov 14.05.2011
hod kriketovým míčkem 48.46 Soběslav 20.09.2009
vrh koulí 3kg 06.64 Bílina 22.06.2010
vrh koulí 4kg 09.47 Praha 27.05.2011
vrh koulí 5kg 09.31 Pacov 09.06.2012
vrh koulí 6kg 10.65 Písek 06.09.2014
skok daleký 6.49 Praha 22.06.2012
skok daleký 6.58 h Praha-Stromovka 18.02.2012
skok o tyči 2.70 Praha 27.05.2011
skok vysoký 1.80 Kolín 22.09.2012
skok vysoký 1.45 h Nová Včelnice 10.12.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2012 Mezikrajské utkání 100 m/Dci/B1 5 Linec 12.08
07.10.2012 Mezikrajské utkání 400 m/Dci/B1 2 Linec 54.14
07.10.2012 Mezikrajské utkání dálka/Dci 4 Linec 6.17
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J/F 7 Kolín 1.80
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J/F Kolín 6.47
16.09.2012 Cena města Pacova a BANES mítink (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M/F 8 Pacov 6.41
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/Dci/F Nová Včelnice 12.29
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 200 m/Dci/F Nová Včelnice 24.67
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) dálka/Dci/F Nová Včelnice 0
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) dálka/Dci/F 4 Praha 6.49
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/R2 2 České Budějovice 12.04
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/F České Budějovice DNP
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) výška/Dci/F České Budějovice 1.80
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/B2 2 Pacov 11.80
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/B2 Pacov DNP
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Dci/F Pacov DNP
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m př./Dci/B2 Pacov DNP
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Dci/F Pacov 1.77
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Dci/F Pacov DNP
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Dci/F Pacov 6.28
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 5kg/Dci/F 8 Pacov 09.31
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1,5kg/Dci/F Pacov DNP
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 700g/Dci/F Pacov DNP
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj/Dci/F Pacov DNF
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B2 6 České Budějovice 53.31
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/M/F 5 České Budějovice 6.45
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B4 4 Třebíč 23.66
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) dálka/M 4 Třebíč 6.59
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 200 m/M/B1 5 Písek 23.95
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) dálka/M/F Písek 6.43
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dci/F Praha-Stromovka 6.58
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R2 7 Praha-Stromovka 07.49
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/M/B5 2 Praha-Strahov 07.62
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/M/F2 Praha-Strahov 07.56
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/M/B7 1 Praha-Strahov 24.52
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/M/F Praha-Strahov 6.14
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/M/F1 4 Praha-Stromovka 6.28
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 2 Praha-Stromovka 07.61
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dci/F2 MS Praha-Strahov 07.49
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) dálka/Dci/F MS Praha-Strahov 6.40