Karta atleta

Export do excelu
  • Bláha Martin
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Praha 14.5.2013
60 m 07.27 h Praha-Stromovka 6.2.2016
100 m 11.34 Kolín 1.5.2016
150 m 18.26 Praha 30.4.2013
150 m 17.96 h Praha-Stromovka 12.1.2013
200 m 22.7 Stará Boleslav 3.5.2014
200 m 22.40 h Praha-Stromovka 16.2.2016
300 m 35.98 Bílina 23.4.2016
300 m 37.99 h Praha-Strahov 18.1.2013
400 m 50.54 Třinec 28.6.2014
400 m 51.48 h Vídeň 31.1.2015
sprintérský trojboj 2185 Praha-Kotlářka 19.9.2012
hod oštěpem 800g 25.66 Stará Boleslav 6.6.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 60 m/M/B1 4 Praha - Strahov 07.53
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 1 Praha - Strahov 23.78
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dci/R2 3 Jablonec nad Nisou 11.74
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dci/FA 6 Jablonec nad Nisou 11.59
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Dci/B2 1 Jablonec nad Nisou 23.72
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/R2 3= Pardubice 11.77
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/F2 Pardubice 11.73
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dci/B1 5 Pardubice 23.78
19.09.2012 Sprintérský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B1 4 Praha-Kotlářka 07.41
19.09.2012 Sprintérský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B2 1 Praha-Kotlářka 11.65
19.09.2012 Sprintérský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B1 4 Praha-Kotlářka 23.68
19.09.2012 Sprintérský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M 4 Praha-Kotlářka 2185
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B1 5 Stará Boleslav 11.80
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dci/B1 3 Stará Boleslav 23.82
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/M/R2 4 Liberec 12.04
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/M/FB Liberec 11.60
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 200 m/M/B2 3 Liberec 23.75
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B1 5 Kladno 11.72
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 4 Kladno 56.00
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 3 Kladno 11.85
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB Kladno 11.65
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 1 Kladno 23.58
21.08.2012 5. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R5 5 Tábor 11.92
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 100 m/M/R2 4 Louny 11.90
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 100 m/M/FB Louny 11.78
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/M/R2 Děčín 11.73
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/M/FB Děčín 11.62
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 200 m/M/B2 2 Děčín 23.30
26.06.2012 Celostátní finále středoškolského poháru sportovních gymnázii ČR v atletice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R5 3 Nové Město nad Metují 11.69
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/Dci/R2 6 Praha 23.49
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 400 m/Dci/R3 6 Praha 53.94
13.06.2012 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dci Pardubice 23.97
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B2 6 Kolín 11.86
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 5 Kolín 23.83
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 200 m/M/B3 1 Bílina 24.05
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 400 m/M/B3 3 Bílina 54.61
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 200 m/M/B2 3 Děčín 23.79
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 400 m/M/B3 2 Děčín 55.37
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B3 4 Praha 07.79
22.05.2012 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B2 2 Praha 38.39
19.05.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Univerzitní sportovní klub Pra) 100 m/J/R1 4 Praha 12.00
19.05.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/F7 Praha DNP
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F2 Kolín 12.06
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/F2 Kolín 24.75
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Dci/B2 2 Jablonec nad Nisou 12.38
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dci/B4 8 Jablonec nad Nisou 24.67
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R4 5 Praha-Stromovka 56.56
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B6 4 Praha-Stromovka 55.45
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 6 Praha-Stromovka 07.81
12.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B08 MS Praha 24.72
04.02.2012 Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open (Karlovarský krajský atletický svaz) 400 m/Dci/B2 MS Praha-Strahov 56.44
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B11 8 Praha-Stromovka 07.87
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B5 5 Praha-Stromovka 25.27
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dci/F3 5 Praha-Strahov 07.78
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Dci/F1 Praha-Strahov 25.40
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/Dci/F2 Praha-Strahov 56.76
13.01.2012 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B25 1 Praha-Strahov 18.66