Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Odvářka
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 927 922
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 h Olomouc 10.01.2015
60 m 07.60 Prostějov 22.04.2015
100 m 12.25 Přerov 01.05.2014
150 m 18.05 Prostějov 22.04.2015
150 m 17.56 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 24.07 Přerov 01.05.2015
200 m 23.90 h Ostrava 06.02.2016
300 m 40.1 Prostějov 23.04.2013
800 m 2:39.68 h Olomouc 17.12.2010
1000 m 3:06.84 Šumperk 29.05.2012
60 m překážek (0.91) 08.51 h Olomouc 02.02.2013
60 m překážek (0.99) 08.31 h Bratislava 07.02.2015
60 m překážek (1.06) 08.19 h Ostrava 03.02.2018
100 m překážek (0.84) 14.33 Olomouc 12.06.2012
110 m překážek (0.91) 15.54 Přerov 18.06.2013
110 m překážek (0.99) 14.59 Třinec 23.05.2015
110 m překážek (1.06) 14.89 Praha - Eden 02.09.2017
200 m překážek (0.76) 29.52 Olomouc 12.06.2012
200 m překážek (0.76) 28.56 Prostějov 27.06.2017
300 m překážek (0.84) 43.35 Olomouc 19.05.2012
400 m překážek (0.91) 57.98 Třinec 07.06.2015
400 m překážek (0.91) 57.83 Olomouc 08.06.2019
skok vysoký 1.50 h Havířov 23.03.2012
skok vysoký 1.60 Prostějov 30.05.2012
skok daleký 5.22 h Havířov 23.03.2012
skok daleký 5.49 Břeclav 25.05.2014
vrh koulí 4kg 10.80 h Havířov 23.03.2012
vrh koulí 4kg 10.70 Šumperk 29.05.2012
sprintérský trojboj 2020 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.03 h Olomouc 21.01.2012
60 m 07.78 Šumperk 29.05.2012
100 m 12.37 Přerov 01.05.2012
150 m 18.78 Olomouc 12.06.2012
200 m 24.73 Vyškov 02.06.2012
1000 m 3:06.84 Šumperk 29.05.2012
60 m překážek (0.91) 08.85 h Olomouc 21.01.2012
100 m překážek (0.84) 14.33 Olomouc 12.06.2012
110 m překážek (0.91) 16.04 Břeclav 22.09.2012
200 m překážek (0.76) 29.52 Olomouc 12.06.2012
300 m překážek (0.84) 43.35 Olomouc 19.05.2012
skok vysoký 1.50 h Havířov 23.03.2012
skok vysoký 1.60 Prostějov 30.05.2012
skok daleký 5.22 h Havířov 23.03.2012
skok daleký 5.34 Uherské Hradiště 05.07.2012
vrh koulí 4kg 10.80 h Havířov 23.03.2012
vrh koulí 4kg 10.70 Šumperk 29.05.2012
sprintérský trojboj 1770 Přerov 01.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2012 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila 110 m překážek (0.91)/Dci/B 4 Prostějov 16.46
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 4 Břeclav 16.04
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.84)/Dci/B3 1 Břeclav 43.67
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/M/B2 3 Vyškov 12.0
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Atletický klub AHA Vyškov) skok daleký/M/F 8 Vyškov 5.08
22.08.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Olomouc 16.48
22.08.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dci/F Olomouc 5.31
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 100 m/M/BC 4 Uherské Hradiště 12.62
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) skok daleký/M/F 10 Uherské Hradiště 5.34
12.06.2012 2. kolo soutěže družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žci/B2 MB Olomouc 18.78
12.06.2012 2. kolo soutěže družstev staršího žactva (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 MB Olomouc 14.33
12.06.2012 2. kolo soutěže družstev staršího žactva (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 MB Olomouc 29.52
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) 100 m/M/B2 2 Vyškov 12.41
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) 200 m/M/B3 2 Vyškov 24.73
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AHA Vyškov) skok daleký/M/F 8 Vyškov 5.55
30.05.2012 Prostějovská výška (AC Prostějov) skok vysoký/Žci 7 Prostějov 1.60
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) 60 m/Žci/B9 1 Šumperk 07.78
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) 1000 m/Žci/B2 4 Šumperk 3:06.84
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) skok daleký/Žci Šumperk 5.41
29.05.2012 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumper, Vila Doris Šumperk) vrh koulí 4kg/Žci 10 Šumperk 10.70
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slavia Uherské Hradiš) 100 m/M/BB Uherské Hradiště DQ
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slavia Uherské Hradiš) skok daleký/M/F 12 Uherské Hradiště 5.04
22.05.2012 Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva - krajské finále (KAS Olomouc) 60 m/Žci/B3 3 Olomouc 08.03
22.05.2012 Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva - krajské finále (KAS Olomouc) skok daleký/Žci 15 Olomouc 4.84
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Olomouc 16.14
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 3 Olomouc 43.35
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Dci 17 Olomouc 5.27
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/F2 4 Ostrava 15.97
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/F2 Ostrava 43.96
10.05.2012 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou (AC Prostějov) 60 m/Žci/B2 2 Prostějov 07.6
10.05.2012 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou (AC Prostějov) skok daleký/Žci 4 Prostějov 5.00
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B2 5 Ostrava 25.32
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 Ostrava DQ
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 4 Ostrava 43.63
02.05.2012 Okresní přebor na dráze (AC Prostějov) 110 m překážek (0.91)/Dci Prostějov 16.1
02.05.2012 Okresní přebor na dráze (AC Prostějov) skok daleký/M Prostějov 5.06
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 60 m/M/B2 6 Přerov 07.82
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 100 m/M/B3 3 Přerov 12.37
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova 200 m/M/B4 1 Přerov 25.35
01.05.2012 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova sprintérský trojboj/M 15 Přerov 1770
24.04.2012 Zahajovací závody - 60 m - 250 m (AC Prostějov) 60 m/M/B6 1 Prostějov 07.6
24.04.2012 Zahajovací závody - 60 m - 250 m (AC Prostějov) 150 m/M/B1 1 Prostějov 18.6
23.03.2012 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Dci 10 Havířov 1.50
23.03.2012 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Dci 7 Havířov 5.22
23.03.2012 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 4kg/Žci Havířov 10.80
21.02.2012 4. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/B 3 Ostrava 09.07
21.02.2012 4. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 08.96
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R3 7 Praha-Stromovka 09.51
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 6 Bratislava 09.07
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 60 m překážek (0.91)/Dci/F Bratislava DQ
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R1 3 Olomouc 08.03
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 2 Olomouc 09.16
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 08.85
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Dci/R2 3 Olomouc 08.14
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 2 Olomouc 09.28
14.01.2012 Přebor okresu Olomouc (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 09.12