Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kolářová
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 15.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.40 Jihlava 20.08.2011
60 m 08.53 Litomyšl 19.06.2011
60 m 08.49 h Praha-Strahov 20.01.2013
100 m 13.42 Ústí nad Orlicí 02.06.2012
150 m 21.27 h Praha-Strahov 30.01.2010
150 m 20.80 Ústí nad Orlicí 05.09.2010
200 m 28.39 Jihlava 25.08.2012
200 m 29.04 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
300 m 45.20 Pardubice 25.09.2010
300 m 46.75 h Praha - Strahov 18.12.2010
400 m 65.95 Ústí nad Orlicí 02.06.2012
400 m 66.90 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok daleký 4.25 Ústí nad Orlicí 21.06.2014
trojskok 09.74 Ústí nad Orlicí 17.05.2014
trojskok 09.22 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
sprintérský trojboj 1934 Jihlava 18.08.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
60 m 08.54 Jihlava 18.08.2012
100 m 13.42 Ústí nad Orlicí 02.06.2012
200 m 29.60 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
200 m 28.39 Jihlava 25.08.2012
300 m 47.44 Kolín 01.05.2012
400 m 67.29 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
400 m 65.95 Ústí nad Orlicí 02.06.2012
sprintérský trojboj 1934 Jihlava 18.08.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2012 CORNY - Středoškolský atletický pohár krajské kolo (SŠS Jihlava, Atletika Jihlava,) 60 m/Jky 6 Jihlava 08.64
25.09.2012 CORNY - Středoškolský atletický pohár krajské kolo (SŠS Jihlava, Atletika Jihlava,) 200 m/Jky Jihlava 29.05
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/B1 4 Pardubice 13.77
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dky/B2 2 Pardubice 28.63
16.09.2012 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dky/F Pardubice 66.50
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R2 5 Jihlava 13.90
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B3 3 Jihlava 28.39
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 400 m/Ž/B2 4 Jihlava 67.59
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Ž/B2 3 Jihlava 08.54
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/B3 2 Jihlava 13.71
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B2 6 Jihlava 28.48
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) sprintérský trojboj/Ž/F 13 Jihlava 1934
05.07.2012 3. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/Ž/R2 3 Svitavy 13.60
05.07.2012 3. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/Ž/FB Svitavy 13.68
05.07.2012 3. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) 200 m/Ž/B3 2 Svitavy 29.14
05.07.2012 3. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) 400 m/Ž/B2 5 Svitavy 68.02
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/R1 4 Ústí nad Orlicí 13.49
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/F2 6 Ústí nad Orlicí 13.42
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B3 4 Ústí nad Orlicí 28.46
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/Ž/B2 5 Ústí nad Orlicí 65.95
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/R1 4 Pardubice 13.62
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/B3 4 Pardubice 28.30
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Ž/B2 7 Pardubice 69.15
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/F Pardubice 13.61
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dky/F Pardubice 28.98
12.05.2012 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dky/F 5 Pardubice 69.16
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 100 m/Ž/B4 4 Kolín 14.08
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 300 m/Ž/B2 5 Kolín 47.44
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Ž/R1 7 Jablonec nad Nisou 08.60
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B5 3 Jablonec nad Nisou 29.60
29.01.2012 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B4 2 Jablonec nad Nisou 67.29