Karta atleta

Export do excelu
  • Pavla Vodičková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 01.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.65 h Nová Včelnice 19.12.2008
50 m 07.21 Jihlava 14.08.2010
60 m 07.91 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
60 m 07.93 Nové Město nad Metují 03.09.2011
100 m 12.50 Třebíč 26.05.2012
150 m 19.23 Nové Město nad Metují 04.09.2011
150 m 19.44 h Praha - Strahov 17.12.2011
200 m 25.83 h Praha-Stromovka 19.02.2012
200 m 25.63 Písek 19.05.2012
300 m 41.48 Olomouc 23.06.2011
300 m 41.59 h Praha-Strahov 10.01.2014
400 m 57.68 Třebíč 26.05.2012
400 m 58.97 h Praha-Stromovka 23.02.2013
800 m 2:53.63 Soběslav 20.09.2009
800 m 2:50.12 h Nová Včelnice 28.01.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 12.57 Soběslav 20.09.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 13.39 h Nová Včelnice 12.12.2009
60 m překážek (0.76/8.20) 11.28 h Nová Včelnice 28.01.2011
skok vysoký 1.30 Brno - ZŠ Horníkova 1 21.07.2009
skok vysoký 1.40 h Nová Včelnice 28.01.2011
skok daleký 4.29 Soběslav 20.09.2009
skok daleký 4.45 h Nová Včelnice 10.12.2010
vrh koulí 3kg 08.37 h Jablonec nad Nisou 17.02.2010
vrh koulí 3kg 10.26 Nová Včelnice 09.09.2012
hod diskem 1kg 21.02 Nová Včelnice 09.09.2012
hod oštěpem 600g 06.94 Brno - ZŠ Horníkova 1 21.07.2009
hod kriketovým míčkem 24.01 Soběslav 20.09.2009
pětiboj 1921 Soběslav 20.09.2009
pětiboj hala [Zky] 2217 h Nová Včelnice 28.01.2011
sprintérský trojboj 2377 Jihlava 18.08.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Praha-Stromovka 18.02.2012
60 m 08.13 Jihlava 18.08.2012
100 m 12.50 Třebíč 26.05.2012
200 m 25.83 h Praha-Stromovka 19.02.2012
200 m 25.63 Písek 19.05.2012
300 m 42.66 h Praha-Stromovka 17.01.2012
400 m 57.68 Třebíč 26.05.2012
skok daleký 4.35 Nová Včelnice 09.09.2012
vrh koulí 3kg 10.26 Nová Včelnice 09.09.2012
hod diskem 1kg 21.02 Nová Včelnice 09.09.2012
sprintérský trojboj 2377 Jihlava 18.08.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dky/R2 4 Jablonec nad Nisou 13.20
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dky/FB Jablonec nad Nisou 13.10
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Dky/B1 8 Jablonec nad Nisou 26.68
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 400 m/Dky/B1 6 Jablonec nad Nisou 61.53
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Dky/F Nová Včelnice 4.35
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Dky/F Nová Včelnice 10.26
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) hod diskem 1kg/Dky/F Nová Včelnice 21.02
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R2 2 Praha - Eden 12.91
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/FA 5 Praha - Eden 13.03
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B1 6 Praha - Eden 26.77
21.08.2012 5. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/R2 5 Tábor 13.08
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Ž/B1 4 Jihlava 08.13
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/B1 4 Jihlava 12.84
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B1 4 Jihlava 26.30
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) sprintérský trojboj/Ž/F 5 Jihlava 2377
17.07.2012 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (AC Nové Zámky) 100 m/Dky 8 Nové Zámky 13.28
17.07.2012 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (AC Nové Zámky) 400 m/Dky 4 Nové Zámky 58.73
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 100 m/Ž/R2 3 Praha 13.08
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 100 m/Ž/FA Praha DNP
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/Ž/B1 3 Praha 26.17
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 100 m/Dky/R3 3 Praha 12.66
23.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 400 m/Dky/R1 1 Praha 57.89
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 400 m/Dky/F 6 Praha 70.90
16.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 100 m/Ž/R2 6 Vyškov 12.69
17.06.2012 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AHA Vyškov) 200 m/Ž/R2 5 Vyškov 25.68
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R2 2 České Budějovice 12.86
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/F1 5 České Budějovice 12.54
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B1 4 České Budějovice 25.83
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R1 2 Třebíč 12.81
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FA Třebíč 12.50
26.05.2012 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/B1 1 Třebíč 57.68
25.05.2012 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 100 m/Ž/F2 Ostrava 12.69
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 100 m/Ž/R2 3 Písek 12.86
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 100 m/Ž/F Písek 12.68
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 200 m/Ž/B1 2 Písek 25.63
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 400 m/Ž/F Písek DNF
12.05.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/F MS Třebíč 12.75
12.05.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/F MS Třebíč 26.15
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/B1 2 Kolín 13.33
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F Kolín 12.99
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/F2 Kolín 26.35
26.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R2 3= Praha-Stromovka 26.23
19.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R1 2 Praha-Stromovka 25.83
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R3 3 Praha-Stromovka 07.94
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/F 7 Praha-Stromovka 07.97
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/R3 1 Praha-Strahov 08.24
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/F1 4 Praha-Strahov 08.08
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 26.51
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 27.03
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B3 4 Praha-Stromovka 08.27
17.01.2012 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 42.66
17.01.2012 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 08.05
17.01.2012 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B10 6 Praha-Stromovka 08.10