Karta atleta

Export do excelu
  • Auersvaldová Eliška
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.6 Čáslav 11.09.2009
150 m 24.30 h Praha-Strahov 11.01.2009
300 m 47.63 Kolín 25.05.2011
400 m 65.18 Chrudim 29.06.2013
400 m 65.54 h Praha-Strahov 03.02.2013
600 m 1:44.93 Kolín 01.05.2011
600 m 1:45.15 h Praha-Stromovka 12.01.2013
800 m 2:24.48 Svitavy 06.09.2014
800 m 2:23.00 h Praha-Strahov 03.02.2013
1000 m 3:07.69 Kolín 18.08.2013
1000 m 3:09.34 h Praha-Strahov 18.01.2013
1500 m 4:52.29 Ústí nad Orlicí 20.08.2016
1500 m 4:51.28 h Vídeň 06.02.2016
1 anglická míle 5:41.08 Pardubice 27.10.2010
2000 m 6:51.94 h Praha - Strahov 13.01.2017
3000 m 10:43.00 Stará Boleslav 14.09.2016
3000 m 10:42.89 h Praha-Stromovka 16.02.2016
5000 m 18:32.31 Kladno 27.08.2016
půlmaratón 1:30:11 Pardubice 13.04.2019
Přespolní běh 33:50 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Ž/F Praha - Strahov 5:08.30
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky/F 4 Praha 5:03.60
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Jky/B1 2 Kolín 5:02.16
16.09.2012 Cena města Pacova a BANES mítink (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Ž/F Pacov 5:00.32
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Jky/F Stará Boleslav 2:25.59
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/U23Z/F 9 Praha 4:53.72
29.08.2012 International Visegrad Match of Athletes (do 19 let) 1500 m/Jky/F 6 Kolín 4:58.39
21.08.2012 5. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Ž/B2 6 Tábor 2:25.79
19.08.2012 Mladá Evropa 2012 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 5:04.70
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Ž Nové Město nad Metují
14.08.2012 Velká cena města Pardubic a memoriál Jaroslava Brože (AC Pardubice) 1000 m/Ž/F 6 Pardubice 3:08.2
03.07.2012 Sletový pohár 2012- Sokol Gala (TJ Sokol Kolín - atletika) 3000 m/Jky/F Praha-Eden 11:10.90
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 1500 m/Dky/F 5 Praha 4:59.88
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 3000 m/Dky/F 7 Praha 10:55.80
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 400 m/Jky/B2 2 Kolín 67.24
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 800 m/Jky/F Kolín 2:25.79
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž/B1 MB České Budějovice 5:01.21
19.05.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/Ž/F Praha DNP
19.05.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Univerzitní sportovní klub Pra) 3000 m/Ž/F Praha 11:17.94
12.05.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky/F Kolín 2:28.54
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky/F Kolín 2:30.34
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 5:20.10
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 600 m/Ž/B1 9 Kolín 1:49.08
29.02.2012 8. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 800 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 2:34.65
25.02.2012 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 3000 m/Ž/F 12 Praha-Stromovka 11:09.73
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dky/F 6 Praha-Stromovka 4:56.97
04.02.2012 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/F Praha-Stromovka 2:23.32
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/Ž/F MS Praha-Strahov 4:56.81
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/Dky/F2 Praha-Strahov DNP
14.01.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/Dky/F Praha-Strahov 2:27.31
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) 1500 m/Ž/F 5 Praha-Strahov 5:00.62