Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Siebeltová
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 2 - - 1 - - 2 - - 1 - -
- - - 1 - - 1 2 - - 1 - - 1 -
1 - - - - - - - - - 2 1 - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Frýdek-Místek 06.05.2012
60 m 08.69 h Ostrava 11.01.2014
150 m 22.54 Frýdek-Místek 01.05.2009
200 m 27.94 Olomouc 12.10.2012
300 m 45.79 h Bratislava 10.02.2012
300 m 42.22 Frýdek-Místek 10.10.2012
400 m 58.78 Třinec 09.09.2012
500 m 1:18.00 Frýdek-Místek 16.05.2012
500 m 1:19.75 h Bratislava 15.12.2013
600 m 1:38.7 Frýdek-Místek 18.04.2012
600 m 1:44.10 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:16.53 h Praha-Stromovka 22.02.2014
800 m 2:14.91 Uherské Hradiště 14.05.2016
1000 m 3:02.47 Ostrava-Vítkovice 23.05.2012
1000 m 3:08.29 h Bratislava 15.12.2013
1500 m 4:42.63 h Ostrava 27.02.2016
1500 m 4:36.56 Ostrava 19.05.2016
1 anglická míle 5:04.8 Frýdek-Místek 29.06.2016
2000 m 6:55.68 Nitra 01.10.2011
3000 m 10:24.1 Frýdek-Místek 13.04.2016
3000 m 10:13.94 h Praha - Stromovka 17.02.2018
5000 m 18:37.6 Frýdek-Místek 17.05.2017
10000 m 40:33.36 České Budějovice 29.04.2017
10 km silnice 38:45 Běchovice-Praha 25.09.2016
hodinovka běh 15145 Frýdek-Místek 21.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.04 h Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 22.02.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 12.26 Frýdek-Místek 16.06.2009
60 m překážek (0.76/8.50) 10.79 h Olomouc 10.03.2012
60 m překážek (0.84) 10.52 h Ostrava 11.01.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 17.22 Olomouc 12.10.2012
200 m překážek (0.76) 36.11 Třinec 06.09.2010
300 m překážek (0.76) 46.35 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
400 m překážek (0.76) 65.49 Třinec 09.09.2012
1500 m překážek 5:07.07 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
2000 m překážek 7:03.45 Olomouc 04.05.2013
3000 m překážek 10:53.07 Třinec 09.06.2017
skok vysoký 1.48 h Olomouc 10.03.2012
skok vysoký 1.46 Olomouc 12.10.2012
skok o tyči 2.20 Olomouc 12.06.2011
skok daleký 4.51 h Olomouc 10.03.2012
skok daleký 4.85 Olomouc 12.10.2012
trojskok 09.42 Frýdek-Místek 14.10.2015
vrh koulí 3kg 07.65 h Olomouc 10.03.2012
vrh koulí 3kg 07.97 Frýdek-Místek 24.07.2013
vrh koulí 4kg 07.69 Frýdek-Místek 14.10.2015
hod kladivem 4kg 14.55 Frýdek-Místek 29.04.2015
hod oštěpem 500g 31.17 Břeclav 28.09.2013
hod oštěpem 600g 28.75 Hranice 30.05.2015
hod kriketovým míčkem 47.04 Frýdek-Místek 26.08.2015
pětiboj hala [Zky] 2312 h Olomouc 05.03.2011
pětiboj hala [Dky] 2586 h Olomouc 10.03.2012
sedmiboj [Dky] 3797 Olomouc 12.10.2012
chůze dráha 3000 m 16:40.78 Opava 26.07.2011
chůze dráha 3000 m 17:09.82 h Praha-Stromovka 08.02.2015
chůze dráha 1000m 6:01.4 Frýdek-Místek 12.06.2017
3 km chůze 19:52 Olomouc 11.04.2009
Přespolní běh 0:26:28 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 Frýdek-Místek 06.05.2012
200 m 27.94 Olomouc 12.10.2012
300 m 45.79 h Bratislava 10.02.2012
300 m 42.22 Frýdek-Místek 10.10.2012
400 m 58.78 Třinec 09.09.2012
500 m 1:18.00 Frýdek-Místek 16.05.2012
600 m 1:38.7 Frýdek-Místek 18.04.2012
800 m 2:22.77 h Bratislava 10.02.2012
800 m 2:17.73 Ostrava 12.05.2012
1000 m 3:10.44 h Bratislava 28.01.2012
1000 m 3:02.47 Ostrava-Vítkovice 23.05.2012
1500 m 5:07.21 h Praha-Stromovka 18.02.2012
1500 m 4:45.45 Třinec 26.08.2012
1 anglická míle 5:26.82 Frýdek-Místek 27.06.2012
3000 m 10:44.61 h Praha-Stromovka 18.02.2012
3000 m 10:43.81 Praha 22.06.2012
5000 m 20:10.55 Frýdek-Místek 16.05.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 10.79 h Olomouc 10.03.2012
100 m překážek (0.76/8.50) 17.22 Olomouc 12.10.2012
300 m překážek (0.76) 46.35 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
400 m překážek (0.76) 65.49 Třinec 09.09.2012
1500 m překážek 5:12.81 Praha 22.06.2012
3000 m překážek 11:13.42 Praha 01.09.2012
skok vysoký 1.48 h Olomouc 10.03.2012
skok vysoký 1.46 Olomouc 12.10.2012
skok daleký 4.51 h Olomouc 10.03.2012
skok daleký 4.85 Olomouc 12.10.2012
vrh koulí 3kg 07.65 h Olomouc 10.03.2012
vrh koulí 3kg 07.37 Olomouc 12.10.2012
hod oštěpem 500g 24.91 Ostrava 05.05.2012
hod oštěpem 600g 23.48 Šumperk 05.07.2012
pětiboj hala [Dky] 2586 h Olomouc 10.03.2012
sedmiboj [Dky] 3797 Olomouc 12.10.2012
chůze dráha 3000 m 17:27.25 h Olomouc 21.01.2012
Přespolní běh 00:11:24 Střelské Hoštice 24.03.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 200 m/Dky Olomouc 27.94
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Dky Olomouc 2:24.46
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Olomouc 17.22
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Dky Olomouc 1.46
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Dky Olomouc 4.85
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 07.37
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky Olomouc 24.34
12.10.2012 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj [Dky]/Dky/F Olomouc 3797
10.10.2012 Slezanská desítka (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Dky Frýdek-Místek 42.22
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 400 m/Dky/B1 4 Jablonec nad Nisou 60.52
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 1500 m/Dky/B1 3 Jablonec nad Nisou 5:04.78
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 4 Jablonec nad Nisou 46.35
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dky/F Břeclav 5:05.93
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 1 Břeclav 46.66
22.09.2012 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky/F Břeclav 23.15
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B2 1 Třinec 58.78
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F Třinec 5:02.12
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 1 Třinec 65.49
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/U23Z/F Praha 11:13.42
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F Třinec 4:45.45
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Ž/F 5 Třinec 21.15
21.08.2012 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž Opava 2:19.33
17.07.2012 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (AC Nové Zámky) 3000 m/Dky 4 Nové Zámky 10:45.60
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 400 m/Ž/F Šumperk 61.39
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 1500 m/Ž/F Šumperk 5:24.30
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) hod oštěpem 600g/Ž/F 4 Šumperk 23.48
27.06.2012 Frýdecká míle Tisu (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1 anglická míle/Ž Frýdek-Místek 5:26.82
27.06.2012 Frýdecká míle Tisu (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1 anglická míle/Dky Frýdek-Místek 7:07.61
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 3000 m/Dky/F 4 Praha 10:43.81
22.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 1500 m překážek/Dky/F Praha 5:12.81
27.05.2012 1. kolo II. ligy žen, skupina D1 (SK Hranice) 1500 m/Ž/F Hranice 4:54.43
27.05.2012 1. kolo II. ligy žen, skupina D1 (SK Hranice) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 Hranice 18.60
23.05.2012 Čokoládová tretra 2012 (AK SSK Vítkovice) 1000 m/Dky Ostrava-Vítkovice 3:02.47
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 4 Olomouc 52.67
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 1500 m překážek/Dky/B1 1 Olomouc 5:23.00
19.05.2012 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 5 Olomouc 23.29
16.05.2012 Pětka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 5000 m/Ž Frýdek-Místek 20:10.55
16.05.2012 Pětka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Dky Frýdek-Místek 1:18.00
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 800 m/Dky/F Ostrava 2:17.73
12.05.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Ostrava 46.87
06.05.2012 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Dky Frýdek-Místek 08.70
06.05.2012 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 24.44
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Dky/F Ostrava 5:04.89
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Ostrava 48.02
05.05.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky/F 5 Ostrava 24.91
18.04.2012 Trojka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/Ž Frýdek-Místek 11:23.6
18.04.2012 Trojka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Dky Frýdek-Místek 1:38.7
14.04.2012 Malta Friendly International & Challenge Meet II 1500 m/Ž Marsa 4:56.62
11.04.2012 MAAA Challenge Meeting II & Easter International 800 m/Dky Marsa 2:24.17
24.03.2012 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Dky 10 Střelské Hoštice 00:11:24
10.03.2012 Přebory SK Přerov v halových vícebojích (SK Přerov) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky Olomouc 10.79
10.03.2012 Přebory SK Přerov v halových vícebojích (SK Přerov) skok vysoký/Dky Olomouc 1.48
10.03.2012 Přebory SK Přerov v halových vícebojích (SK Přerov) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 07.65
10.03.2012 Přebory SK Přerov v halových vícebojích (SK Přerov) skok daleký/Dky Olomouc 4.51
10.03.2012 Přebory SK Přerov v halových vícebojích (SK Přerov) 800 m/Dky Olomouc 2:37.00
10.03.2012 Přebory SK Přerov v halových vícebojích (SK Přerov) pětiboj hala [Dky]/Dky Olomouc 2586
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dky/F 8 Praha-Stromovka 5:07.21
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F Praha-Stromovka 10:44.61
12.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze dráha 3000 m/Dky/F 9 Praha-Stromovka 18:45.79
10.02.2012 Mládežnická atletika - brána k olympiádě 300 m/Jky/B1 4 Bratislava 45.79
10.02.2012 Mládežnická atletika - brána k olympiádě 800 m/Jky/B1 2 Bratislava 2:22.77
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 3000 m/Dky Bratislava 10:53.35
28.01.2012 Olympijské nádeje 2012 1000 m/Jky/F Bratislava 3:10.44
21.01.2012 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) chůze dráha 3000 m/Dky/B1 1 Olomouc 17:27.25