Karta atleta

Export do excelu
  • Monika Švejdová
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 29.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.33 h České Budějovice 10.03.2012
60 m 08.51 Pacov 09.07.2011
60 m 08.31 h Praha - Strahov 17.12.2011
100 m 13.27 České Budějovice 16.06.2012
150 m 21.28 Písek 15.05.2010
150 m 20.21 h Praha - Strahov 17.12.2011
200 m 28.01 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 26.87 Ostrava 21.06.2015
300 m 44.34 Olomouc 22.06.2011
300 m 45.90 h Praha-Strahov 20.01.2012
400 m 63.26 h Praha-Stromovka 20.01.2015
400 m 62.18 Ostrava 20.06.2015
600 m 2:22.2 České Budějovice 11.06.2009
800 m 3:01.61 Soběslav 20.09.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 13.15 Soběslav 20.09.2009
60 m překážek (0.76/8.20) 12.73 h České Budějovice 05.12.2010
skok vysoký 1.30 h České Budějovice 27.03.2010
skok daleký 4.94 h České Budějovice 20.03.2010
skok daleký 4.48 Písek 05.09.2015
vrh koulí 3kg 04.26 h České Budějovice 09.02.2008
hod kriketovým míčkem 26.55 Soběslav 20.09.2009
pětiboj 1573 Soběslav 20.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.33 h České Budějovice 10.03.2012
60 m 08.37 h Praha-Stromovka 18.02.2012
100 m 13.27 České Budějovice 16.06.2012
150 m 20.58 h Praha-Strahov 20.01.2012
200 m 28.12 h Praha-Strahov 28.01.2012
200 m 27.18 České Budějovice 16.06.2012
300 m 45.90 h Praha-Strahov 20.01.2012
300 m 45.60 Sušice 15.05.2012
400 m 63.89 h Praha-Stromovka 18.02.2012
400 m 64.25 Písek 19.05.2012
skok daleký 4.60 Jablonec nad Nisou 05.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2012 8. ročník Mikulášské haly pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 50 m/Dky České Budějovice 07.42
08.12.2012 8. ročník Mikulášské haly pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 08.75
17.11.2012 2. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Dky České Budějovice 07.47
17.11.2012 2. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 08.88
07.10.2012 Mezikrajské utkání 100 m/Dky/B1 6 Linec 13.86
07.10.2012 Mezikrajské utkání 400 m/Dky/B1 4 Linec 67.69
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dky/B1 6 Stará Boleslav 14.00
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B1 5 Stará Boleslav 29.18
15.09.2012 Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dky/B2 3 Stará Boleslav 69.25
01.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/R3 6 Praha 13.91
02.09.2012 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R3 6 Praha 29.06
24.06.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/Dky/R3 6 Praha 27.18
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R1 2 České Budějovice 13.28
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/F České Budějovice 13.27
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B1 1 České Budějovice 27.18
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/F České Budějovice 64.89
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/B1 4 Kolín 13.51
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B1 5 Kolín 27.58
09.06.2012 2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T.J. Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B1 5 Kolín 66.56
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 100 m/Ž/R3 2 Písek 13.45
19.05.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD (Atletika Písek) 400 m/Ž/F Písek 64.25
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Ž/B3 3 Sušice 13.76
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/Ž/B3 6 Sušice 45.60
08.05.2012 Písecký kilometr (Atletika Písek, o.s.) 200 m/Ž/B1 3 Písek 27.55
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Dky/B4 5 Jablonec nad Nisou 13.59
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dky/F Jablonec nad Nisou 65.15
05.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Dky/F 9 Jablonec nad Nisou 4.60
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Dky České Budějovice 07.33
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 08.50
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R1 6 Praha-Stromovka 08.37
18.02.2012 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/R2 5 Praha-Stromovka 63.89
14.02.2012 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B4 3 Praha-Stromovka 65.00
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/R1 3 Praha-Strahov 08.53
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B6 1 Praha-Strahov 28.12
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B6 3 Praha-Stromovka 28.21
24.01.2012 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 5 Praha-Stromovka 08.54
20.01.2012 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B11 2 Praha-Strahov 20.58
20.01.2012 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B5 2 Praha-Strahov 45.90