Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Volf
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 17.12.2015
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.31 Kladno 04.05.2012
150 m 20.21 h Praha-Strahov 15.01.2012
150 m 20.10 Kladno 13.05.2012
300 m 43.73 h Praha-Strahov 15.01.2012
300 m 42.65 Stará Boleslav 22.06.2012
600 m 1:54.44 Stará Boleslav 21.05.2010
800 m 2:45.33 Kladno - Sletiště 16.05.2010
skok daleký 4.20 Kladno 04.06.2010
vrh koulí 4kg 10.86 Stará Boleslav 21.05.2013
pětiboj 0000 Stará Boleslav 25.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.31 Kladno 04.05.2012
150 m 20.21 h Praha-Strahov 15.01.2012
150 m 20.10 Kladno 13.05.2012
300 m 43.73 h Praha-Strahov 15.01.2012
300 m 42.65 Stará Boleslav 22.06.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žci/B3 3 Stará Boleslav 19.57
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Žci/B1 4 Stará Boleslav 42.65
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 6 Stará Boleslav DNP
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žci/R2 Kolín DNS
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 150 m/Žci/B2 Kolín DNP
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 300 m/Žci/B1 Kolín DNP
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žci/B3 2 Kladno 8.4
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 150 m/Žci/B2 1 Kladno 20.10
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 300 m/Žci/B3 1 Kladno 43.40
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R3 4 Kladno 08.31
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B2 2 Kladno 20.17
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B1 4 Kladno 42.91
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 150 m/Žci/B6 1 Praha-Strahov 20.21
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 300 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 43.73