Karta atleta

Export do excelu
  • Miroslav Kalousek
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 11.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.27 h Praha-Strahov 05.02.2012
60 m 08.17 Meziboří 20.06.2012
100 m 13.14 Meziboří 07.06.2013
150 m 20.58 h Praha-Strahov 21.01.2012
150 m 19.69 Bílina 12.06.2012
200 m 27.33 Meziboří 07.06.2013
300 m 43.20 h Praha-Strahov 05.02.2012
300 m 42.97 Děčín 24.05.2012
400 m 62.40 Bílina 11.05.2013
200 m překážek (0.76) 35.66 Bílina 12.06.2012
skok daleký 3.76 Bílina 11.05.2013
vrh koulí 5kg 07.59 Bílina 11.05.2013
hod diskem 1kg 18.63 Ústí nad Labem 05.09.2012
hod kladivem 4kg 06.40 Děčín 24.05.2012
hod oštěpem 600g 15.15 Bílina 12.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Praha-Strahov 05.02.2012
60 m 08.17 Meziboří 20.06.2012
100 m 13.42 Kladno 25.08.2012
150 m 20.58 h Praha-Strahov 21.01.2012
150 m 19.69 Bílina 12.06.2012
200 m 27.77 Kladno 25.08.2012
300 m 43.20 h Praha-Strahov 05.02.2012
300 m 42.97 Děčín 24.05.2012
200 m překážek (0.76) 35.66 Bílina 12.06.2012
hod diskem 1kg 18.63 Ústí nad Labem 05.09.2012
hod kladivem 4kg 06.40 Děčín 24.05.2012
hod oštěpem 600g 15.15 Bílina 12.06.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň (AK Bílina) 60 m/Žci/R2 5 Bílina 08.33
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň (AK Bílina) 150 m/Žci/B2 5 Bílina 19.76
09.09.2012 Memoriál Vlastimila Koči (ASK Děčín) 60 m/Žci/B1 1 Děčín 08.24
09.09.2012 Memoriál Vlastimila Koči (ASK Děčín) 300 m/Žci/B1 3 Děčín 44.81
05.09.2012 4. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (USK VŠEM Ústí nad Labem) 150 m/Žci/B2 3 Ústí nad Labem 20.26
05.09.2012 4. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (USK VŠEM Ústí nad Labem) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 5 Ústí nad Labem 36.32
05.09.2012 4. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (USK VŠEM Ústí nad Labem) hod diskem 1kg/Žci/F 9 Ústí nad Labem 18.63
31.08.2012 Večerní závody 60 m/Žci Děčín 08.33
31.08.2012 Večerní závody 150 m/Žci Děčín 20.73
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 6 Kladno 13.42
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 4 Kladno 27.77
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci Nové Město nad Metují 08.38
18.08.2012 4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci Nové Město nad Metují
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 100 m/M/R5 Louny DQ
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 100 m/Žci/F Louny DNP
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 300 m/M/B5 4 Louny 46.90
07.08.2012 Bílinský polytan - 4. kolo KPD mužů a žen (AK Bílina) 150 m/M/B6 2 Bílina 20.27
20.06.2012 3.kolo KPD staršího žactva 60 m/Žci/R2 3 Meziboří 08.17
20.06.2012 3.kolo KPD staršího žactva 60 m/Žci/FB Meziboří 08.28
20.06.2012 3.kolo KPD staršího žactva 300 m/Žci/B2 3 Meziboří 44.05
20.06.2012 3.kolo KPD staršího žactva hod diskem 1kg/Žci 10 Meziboří 18.38
12.06.2012 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B3 1 Bílina 19.69
12.06.2012 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 Bílina 35.66
12.06.2012 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Žci/F 18 Bílina 15.15
01.06.2012 Krušnohorský mítink žactva (AK Chemopetrol Litvínov) 300 m/Žci/B Meziboří DNP
01.06.2012 Krušnohorský mítink žactva (AK Chemopetrol Litvínov) vrh koulí 4kg/Žci Meziboří DNS
24.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/R1 4 Děčín 08.27
24.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/FB 5 Děčín 08.33
24.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 300 m/Žci/B1 3 Děčín 42.97
24.05.2012 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) hod kladivem 4kg/Žci/F 8 Děčín 06.40
05.05.2012 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/R1 5 Chodov 08.34
05.05.2012 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F 5 Chodov 08.46
05.05.2012 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Žci/B1 3 Chodov 43.68
28.04.2012 Zahajovací závody (AK Bílina) 60 m/M/B4 2 Bílina 08.23
28.04.2012 Zahajovací závody (AK Bílina) 300 m/M/B4 5 Bílina 43.26
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 60 m/Žci/R1 2 Praha-Strahov 08.27
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 60 m/Žci/FA 5 Praha-Strahov 08.41
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 150 m/Žci/B1 4 Praha-Strahov 20.62
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 300 m/Žci/B1 2 Praha-Strahov 43.20
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B4 MS Praha-Strahov 20.58
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/B2 MS Praha-Strahov 44.23
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žci/R3 MS Praha-Strahov 08.31
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 300 m/Žci/B2 MS Praha-Strahov 43.79