Karta atleta

Export do excelu
  • Antonín Merta
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 Kladno 04.05.2012
150 m 19.25 Kolín 14.09.2012
300 m 41.47 Stará Boleslav 22.06.2012
800 m 3:02.88 Stará Boleslav 25.06.2010
60 m překážek (0.76) 13.12 Stará Boleslav 25.06.2010
200 m překážek (0.76) 38.95 Kolín 25.05.2011
skok vysoký 1.30 Kladno - Sletiště 19.09.2010
skok daleký 5.30 Břeclav 28.09.2013
vrh koulí 3kg 08.25 Kladno 02.09.2010
vrh koulí 4kg 10.12 Kolín 14.09.2012
vrh koulí 5kg 09.76 Mladá Boleslav 08.06.2013
hod diskem 1kg 23.70 Hradec Králové 24.09.2011
hod oštěpem 600g 38.51 Kolín 14.09.2012
hod oštěpem 700g 38.99 Břeclav 28.09.2013
hod kriketovým míčkem 49.93 Kladno - Sletiště 19.09.2010
pětiboj 0556 Stará Boleslav 25.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 Kladno 04.05.2012
150 m 19.25 Kolín 14.09.2012
300 m 41.47 Stará Boleslav 22.06.2012
skok daleký 5.13 Kladno 04.05.2012
vrh koulí 4kg 10.12 Kolín 14.09.2012
hod oštěpem 600g 38.51 Kolín 14.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 150 m/Žci/B2 1 Kolín 19.25
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Kolín 10.12
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) hod oštěpem 600g/Žci/F Kolín 38.51
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Žci/B1 2 Stará Boleslav 41.47
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci 4 Stará Boleslav 09.40
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Stará Boleslav 34.41
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 150 m/Žci/B4 2 Kolín 20.00
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 300 m/Žci/B3 2 Kolín 41.76
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) hod oštěpem 600g/Žci/F Kolín 30.21
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 300 m/Žci/B2 Kladno DNP
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze skok daleký/Žci Kladno 5.09
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze hod oštěpem 600g/Žci Kladno 35.09
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R3 3 Kladno 08.15
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA 7 Kladno 08.14
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci Kladno 5.13
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci Kladno 33.74