Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Hluchá
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Škrabal Jan
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 334 1047
    akt. 24.05.2022
  • Úspěchy:
    2015: MEJ-800 m/R; 2016: MSJ-800 m/R; 2017: ME22-800 m/R; 2019: ME22-800 m/8.; 2021: HME-800 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
2 - - 3 - - 1 1 - - - - - - -
1 1 - 2 - - - - - 1 - - - - -
1 - - - - - - - - - 1 - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 Frýdek-Místek 19.06.2012
150 m 19.63 Frýdek-Místek 19.06.2012
200 m 26.25 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
200 m 26.95 h Bratislava 09.02.2013
300 m 42.61 h Jablonec nad Nisou 13.03.2011
300 m 40.92 Olomouc 01.07.2012
400 m 55.91 Nové Město nad Metují 25.07.2015
400 m 56.77 h Ostrava 16.02.2016
600 m 1:32.88 Opava 10.05.2022
800 m 2:03.95 Praha - Juliska 03.06.2019
800 m 2:04.85 h Vídeň 01.02.2020
1000 m 2:45.54 Kladno 01.06.2020
1500 m 4:25.19 Brno 25.08.2020
skok daleký 4.29 Ostrava 11.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.12 Frýdek-Místek 19.06.2012
150 m 19.63 Frýdek-Místek 19.06.2012
200 m 26.25 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
300 m 40.92 Olomouc 01.07.2012
400 m 58.84 Hodonín 05.07.2012
800 m 2:21.84 h Bratislava 04.02.2012
800 m 2:23.71 Opava 22.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Dky/B1 5 Jablonec nad Nisou 26.25
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 400 m/Dky/B1 1 Jablonec nad Nisou 59.50
25.09.2012 Krajské kolo 31.ročníku CORNY středoškolského poháru (KSVČ Juventus Karviná) 60 m/Jky/B3 1 Opava 08.20
25.09.2012 Krajské kolo 31.ročníku CORNY středoškolského poháru (KSVČ Juventus Karviná) 200 m/Jky/B3 1 Opava 26.42
22.09.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B2 1 Šumperk 19.88
22.09.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk) 300 m/Žky/B1 1 Šumperk 41.67
22.09.2012 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk) 800 m/Žky/B1 3 Šumperk 2:26.77
18.09.2012 Oblastní přebor družstev staršího žactva, moravskoslezký kraj, 4.kolo (AO TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/R1 1 Třinec 08.46
18.09.2012 Oblastní přebor družstev staršího žactva, moravskoslezký kraj, 4.kolo (AO TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/FA Třinec 08.48
18.09.2012 Oblastní přebor družstev staršího žactva, moravskoslezký kraj, 4.kolo (AO TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B1 1 Třinec 19.99
18.09.2012 Okresní kolo středoškolského CORNY poháru (AŠSK) 60 m/Jky/B3 2 Opava 08.32
18.09.2012 Okresní kolo středoškolského CORNY poháru (AŠSK) 200 m/Jky/B3 1 Opava 27.32
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B1 8 Olomouc 26.96
25.08.2012 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 2 Olomouc 59.15
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 200 m/Ž/B2 2 Hodonín 26.36
05.07.2012 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 400 m/Ž/B2 1 Hodonín 58.84
30.06.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 300 m/Žky/R3 2 Olomouc 41.89
01.07.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 300 m/Žky/F 5 Olomouc 40.92
19.06.2012 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/R2 1 Frýdek-Místek 08.12
19.06.2012 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/FA Frýdek-Místek 08.25
19.06.2012 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B1 3 Frýdek-Místek 19.63
19.06.2012 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B1 1 Frýdek-Místek 41.48
05.06.2012 Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - starší žactvo (Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/B1 2 Ústí nad Orlicí 08.06
05.06.2012 Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - starší žactvo (Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žky/B1 1 Ústí nad Orlicí 2:29.22
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B3 1 Třinec 26.47
02.06.2012 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B2 2 Třinec 58.96
30.05.2012 2. kolo přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 60 m/Žky/R1 2 Opava 08.29
30.05.2012 2. kolo přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 60 m/Žky/FA Opava 08.48
30.05.2012 2. kolo přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 150 m/Žky/B1 3 Opava 19.86
22.05.2012 Krajské finále Poháru rozhlasu 2012 (ZŠ Englišova Opava a OR AŠSK Opava) 60 m/Žky/B1 1 Opava 08.30
22.05.2012 Krajské finále Poháru rozhlasu 2012 (ZŠ Englišova Opava a OR AŠSK Opava) 800 m/Žky/B1 1 Opava 2:23.71
15.05.2012 1. kolo soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 60 m/Žky/R2 1 Ostrava 08.21
15.05.2012 1. kolo soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 60 m/Žky/FA Ostrava 08.29
15.05.2012 1. kolo soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 150 m/Žky/B2 1 Ostrava 19.73
15.05.2012 1. kolo soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 300 m/Žky/B1 1 Ostrava 41.56
10.05.2012 Okresní finále Poháru rozhlasu - starší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 60 m/Žky/B1 3 Opava 08.39
10.05.2012 Okresní finále Poháru rozhlasu - starší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 800 m/Žky/B1 1 Opava 2:26.59
03.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/R2 2 Jablonec nad Nisou 2:26.41
04.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 2:21.95
04.02.2012 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň v hale 800 m/Žky/B1 3 Bratislava 2:21.84