Karta atleta

Export do excelu
  • Olga Krejčová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.73 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.64 České Budějovice 23.06.2012
100 m 13.29 České Budějovice 16.06.2012
150 m 21.06 Písek 05.05.2012
150 m 20.64 h Praha 15.12.2012
200 m 27.50 České Budějovice 16.06.2012
200 m 28.69 h Praha-Stromovka 12.02.2013
300 m 43.95 České Budějovice 23.06.2012
300 m 46.08 h Praha 02.12.2012
400 m 65.75 Nová Včelnice 18.05.2014
800 m 2:43.92 Třebíč 22.05.2012
200 m překážek (0.76) 35.32 Třebíč 22.09.2012
skok vysoký 1.30 Třebíč 22.05.2012
skok daleký 4.01 h Praha-Stromovka 03.12.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.73 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.64 České Budějovice 23.06.2012
100 m 13.29 České Budějovice 16.06.2012
150 m 21.06 Písek 05.05.2012
150 m 20.64 h Praha 15.12.2012
200 m 27.50 České Budějovice 16.06.2012
300 m 43.95 České Budějovice 23.06.2012
300 m 46.08 h Praha 02.12.2012
400 m 66.76 Nová Včelnice 09.09.2012
800 m 2:43.92 Třebíč 22.05.2012
200 m překážek (0.76) 35.32 Třebíč 22.09.2012
skok vysoký 1.30 Třebíč 22.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R7 Praha DNP
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B11 1 Praha 20.64
08.12.2012 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 08.75
08.12.2012 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B5 3 Praha-Stromovka 21.11
02.12.2012 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B4 4 Praha 46.08
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žky/B1 6 Třebíč 45.63
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Třebíč 35.32
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B1 1 České Budějovice 46.52
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/F České Budějovice 35.35
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 300 m/Žkm/B3 5 Brno 45.21
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žky/R4A 2= Brno 08.75
09.09.2012 III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 400 m/Dky/F MB Nová Včelnice 66.76
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R2 3 Praha 14.05
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FB 5 Praha 14.14
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B2 Praha DNP
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R2 3 Pacov 13.98
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FB Pacov 13.87
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B2 3 Pacov 28.60
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žky/R4 1 České Budějovice 08.64
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žky/F1 5 České Budějovice 08.64
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 300 m/Žky/R1 1 České Budějovice 43.95
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R1 3 České Budějovice 13.47
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/F 4 České Budějovice 13.29
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B1 2 České Budějovice 27.50
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) 60 m/Žky/B2 4 Písek 08.68
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) 300 m/Žky/B2 1 Písek 44.66
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R3 3 Praha 13.61
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FB Praha 13.51
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 4 Praha 27.84
22.05.2012 Pohár rozhlasu Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/B2 2 Třebíč 2:43.92
22.05.2012 Pohár rozhlasu Vysočina (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.30
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B3 1 Kolín 08.80
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB 6 Kolín 08.81
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/F5 Kolín 46.64
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) 60 m/Žky/B1 2 Písek 08.81
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) 150 m/Žky/B2 2 Písek 21.06
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) 200 m překážek (0.76)/Žky/F Písek 35.34
11.02.2012 Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žky/R8 MS Praha-Strahov 08.98
11.02.2012 Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský atletický svaz) 150 m/Žky/B3 MS Praha-Strahov 21.82
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R1 2 Praha-Strahov 08.76
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/F1 5 Praha-Strahov 08.73
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B1 3 Praha-Strahov 21.00
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky/F Praha-Strahov DNF